Meilės horoskopas savaitei (06 06 – 06 12)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Darbo savaitė Avinų ženklo atstovams – gana rami, pernelyg neišsiskirianti.  Sunkiausia, irzliausia diena – tai penktadienis. Šią dieną jus lydės daugybė emocijų, jusite įtampą bendraudami su romantiniu partneriu, nenorėsite ieškoti kompromisų. Nenusiminkite: savaitgalis – palankus laikas viską sudėlioti į savas vietas. Skirkite laiko apmąstymams, ramiam pokalbiui apie jausmus. Nepamirškite parodyti švelnumo  ir būkite savimi.

JAUTIS
Jaučio ženklo atstovų laukia aistringa, valdžios ir emocijų kupina savaitė. Ko gero, vadovausitės savo troškimais, sieksite svajonių, užsibrėžtų tikslų ir drąsiai rizikuosite. Ar gi nesmagu taip gyventi? Savaitgalis – taip pat kupinas nuotykių ir emocijų. Pasinaudokite drąsa ir bebaimiškumu, įvykdykite tai, ko seniai nedrįsote. Sustiprinkite santykius, rodykite jausmus – tam palankiausias bus sekmadienis!

DVYNIAI
Pirmosios savaitės dienos Dvynių ženklo atstovams – neišsiskiriančios, pilnos pareigų ir atsakomybių. Tuo tarpu ketvirtadienis – labai žaismingas, kupinas vilionių. Labiau pasitikėsite savimi, atrodysite žavingiau nei visada, norėsite flirtuoti, rodyti ir gauti dėmesį. Išnaudokite šią dieną, mat penktadienį Žvaigždės pataria nesivelti į jokius romantinius nuotykius. Savaitgalis tinkamas rimtiems santykiams, problemų sprendimui, rimtų sprendimų priėmimui. Būsite mažiau emocionalūs ir galėsite į viską pažvelgti realistiškiau.

VĖŽYS
Darbo savaitė Vėžio ženklo atstovams – užimta, reikalaujanti pastangų, tačiau pernelyg nenuvarginanti ir leidžianti pasimėgauti darbo vaisiais. Tačiau tikrasis veiksmas prasidės šeštadienį! Būsite kupini subtilumo, erotikos, viliokiškumo... Jausite dėmesį ir tuo mėgausitės!Sekmadienį Žvaigždės pataria išbandyti kažką nauja: šiuo metu palanku būti drąsiu, sulaužyti keletą ne itin reikšmingų socialinių taisyklių. Atsiduokite meilei ir aistrai!

LIŪTAS
Šią savaitę Liūto ženklo atstovams Žvaigždės pataria nepamiršti subtilumo, taktiškumo ir kantrybės. Kartais geriau palaukti, pakalbėti apie meilę ir įsitikinti jos tikrumu, o ne pulti stačia galva. Kantrumo išbandymai atsipirks!Penktadienį, tikėtina, daug energijos skirsite svajonėms apie kažką, kas iš tiesų neatitinka realaus pasaulio. Žinoma, gera įsivaizduoti, kartais naudinga mintyse įvertinti visas galimybes, tačiau šiuo metu jūsų širdis reikalaus didesnio praktiškumo. Džiaukitės esama situacija ir stenkitės pasiimti viską geriausio!

MERGELĖ
Savaitės pradžia Mergelės ženklo atstovams – kupina ramybės, poilsio po praėjusios savaitės nuotykių. Užbaikite ramybės neduodančius darbus, atsipalaiduokite. Savaitgalis – romantiškas, aistringas ir žavingas!Akyse, žodžiuose slypės pastebima, galinga valdžia, reikiamą signalą gebėsite nusiųsti net vienu žvilgtelėjimu ar atsitiktine pastaba. Svarbiausia – nepamirškite pokalbių. Bendraukite su romantiniu partneriu, drąsiai kalbėkite apie santykius, seksą – taip tik pagerinsite jūsų draugystės kokybę!

SVARSTYKLĖS
Darbo savaitė Svarstyklių atstovams – rami, dienos bus kupinos susikaupimo, harmonijos paieškos, gyvenimo darnos. Penktadienis – ideali diena meilei!Šiuo metu galite ir nepastebėti skirtumo tarp romantinių svajonių ir realybės... o gal skirtumo tiesiog nebus? Šiaip ar taip, stenkitės neprarasti realistiškumo pojūčio, išvenkite per didelio emocinio pakilimo. Juk žvelgiant realiai taip pat galima puikiai pasimėgauti jausmais!Sekmadienį gali tekti pavargti ieškant loginių sąryšių. Svarbiausia, nebijokite klausti ir kalbėtis.

SKORPIONAS
Pirmosios savaitės dienos Skorpiono ženklo atstovams – permainingos. Spėsite pavargti, pailsėti, daug dirbti, daug bendrauti ir vėl atsipalaiduoti. Savaitgalis – vienas aistringiausių šiais metais!Būsite kupini emocijų, tačiau gebėsite viską valdyti. Smalsumas, atvirumas jums padės atrasti naujų įdomių žmonių, pasimėgauti naujomis patirtimis. Apskritai, būsite linkę eksperimentuoti, diskutuoti, mylėti ir rizikuoti. Taip pat savaitgalis palankus santykių išsiaiškinimui – gebėsite nedramatizuoti ir ramiai priimti sprendimus.

ŠAULYS
Šaulių ženklo atstovų laukia emocionali, entuziazmo kupina savaitė. Stenkitės rasti laiko ramybei, patausokite jėgas savaitgaliui. Žvaigždės įspėja, jog penktadienį pasaulis gali atrodyti toli gražu ne realus, tad šią dieną verčiau neplanuoti svarbių susitikimų bei nepriimti sprendimų. Šeštadienį norėsite privatumo, trokšite subtilaus flirto, taktiško bendravimo. Jeigu jaučiatės patikimai, nedvejokite ir pasidalinkite jausmais su tuo žmogumi – pasitikėjimas gali dovanoti dar daugiau šilumos ir nuoširdumo.

OŽIARAGIS
Ožiaragio ženklo atstovams savaitė – kūrybiška, įdomi, bet reikalaujanti pastangų. Užsibrėžkite tikslus ir jų siekite – jausitės labiau motyvuoti dirbti. Penktadienį Žvaigždės pataria vengti kažkieno romantinių istorijų, dramų ir t.t. Ko gero, aiškiai matysite žmogaus idėjų kvailumą, bevertiškumą, tačiau pasistenkite nebūti labai kritiški, mielai išklausykite ir patarkite. Jei norite kažką pakeisti savo romantiniuose santykiuose – būtinai apie tai pasikalbėkite savaitgalį, šiuo metu būsite išgirstas. Būkite kantrūs, ugdykite pasitikėjimą vienas kitu, neskubėkite ir drąsiai rodykite švelnumą.

VANDENIS
Pirmosios savaitės dienos – ramios, tuo tarpu ketvirtadienis – palankiausias laikas meilei ir sėkmei!Būsite žavūs, jus lydės puiki energinga ir dėmesys – pasimėgaukite!Penktadienį Žvaigždės stengsis suvienyti jūsų širdies ir proto jėgas, gali tekti priimti rimtą sprendimą. Būkite atidūs ir nepraleiskite pasitaikysiančios puikios galimybės!Savaitgalį turėsite progą įsitikinti, ar viskas ir yra taip, kaip matote ar galvojate. Pasitikėkite savimi ir neleiskite jūsų menkinti!

ŽUVYS
Žuvų ženklo atstovų laukia svajinga, romantiška savaitė. Palankiausia meilei diena – penktadienis. Apskritai, šios savaitės „klimatas“ – kosminis, ir tik nuo jūsų priklausys, kaip tą energiją suvaldysite. Žvaigždės pataria neprarasti optimistiškumo, valdyti emocijas ir rodyti jausmus. Galite trumpam atitrūkti nuo tikrovės, tačiau atminkite: jei norite susikurti rimtus santykius, pernelyg nesiblaškykite ir būkite savimi. Savaitgalį, ko gero, norėsite patirti ir atrasti kažką naujo – drąsiai leiskitės į nuotykius!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras