Meilės horoskopas savaitei (06 07 – 06 13)

 
Ką šią savaitę žvaigždės žada meilės srityje?

AVINAS

Pirmadienį jūsų ženklą valdanti planeta Marsas pereina į praktiškąjį Mergelės ženklą, todėl pabandykite pažvelgti į savo santykius atsargiu ir realistiškesniu žvilgsniu. Šis kosminis perėjimas gali iš jūsų asmeninio gyvenimo atimti šiek tiek aistros bei pareikalauti didesnio dėmesio skyrimo atliekant kasdienes ar su darbu susijusias užduotis. Laisvo laiko turėsite nedaug, todėl atidžiau pasirinkite pramogas bei žmones, su kuriais norite būti.
 

JAUTIS
Aistringasis Marsas jums padovanos romantikos kupiną savaitę ir motyvuos paimti jūsų draugystės vadžias į savas rankas. Kad partneris pasiryžtų sekti įkandin, svarbiausia didžiausią dėmesį kreipti į jo poreikius. Jeigu savo antrąją pusę nustebinsite netikėtomis pramogomis, ji bus daugiau nei laiminga, galėdama atsidėkoti bei patenkinti jūsų asmeninius troškimus.
 

DVYNIAI
Mėnulis jums draugiškame ženkle bus nuo ketvirtadienio popietės iki šeštadienio vakaro. Tai skatins jus atverti naujas bendravimo galimybes. Jūsų protingi komentarai šią savaitę sulauks itin didelio dėmesio, todėl būkite tikri, kad visos išsakytos pastabos yra taktiškos. Priešingu atveju, konfliktų neišvengsite. Šiuo periodu labiausiai mėgausitės įvairove, kurios nestigs ir kasdienėje rutinoje.
 

VĖŽYS
Mėnulis į jūsų ženklą įeis tik šeštadienio naktį, todėl gali būti, kad iki tol norėsite likti nuošalėje ir išlikti tik stebėtoju. Tai periodas, kada emocijos sustiprės ir nutarsite pereiti į žaidimą. Tačiau tikėtina, kad jausmų srityje blaškysitės tarp kraštutinumų, verčiančių sunkiai pasitikėti kitais ar net savimi. Laimei, jau sekmadienį ši audra pasibaigs, todėl svarbesnių sprendimų priėmimą geriau nukelkite kitai savaitei.  
 

LIŪTAS
Draugai jūsų asmeniniame gyvenime šią savaitę bus svarbiausi – juk išeiti iš namų kartais kur kas smagiau su didele kompanija, nei nuolatos leistis į pasimatymus tik dviese. Tai tinkamas laikas užsiimti savanoriškais darbais. Tokia veikla ne tik būtų būdas padėti kitiems, bet ir galimybė išreikšti save bei susipažinti su ypatingu asmeniu. Bendra veikla su kitais žmonėmis padidins jūsų šansus intymumui, todėl eikite pirmyn ir stebėkite, kas iš to išeis.
 

MERGELĖ
Jūs visada puikiai sugebate išlikti susikoncentravę, tačiau pirmoje šios savaitės pusėje tai gali tapti iššūkiu. Mėnulis Dvynių ženkle išliks iki šeštadienio nakties, o tai sklaidys jūsų gebėjimą derinti įsipareigojimus bei asmeninį gyvenimą. Pasistenkite šiuos du aspektus atskirti, priešingu atveju negalėsite mėgautis ramybe ir komfortu bei romantika su mylimu žmogumi.
 

SVARSTYKLĖS
Šią savaitę bus labai sunku atsispirti pagundai įsimylėti. Tačiau dabar įsiplieskusi meilė ir iš po kojų išslydusi realybė gali ir neduoti ilgalaikių rezultatų. Verčiau vadovaukitės savo sveiku protu – mėgaukitės jūsų trokštamo asmens saldumu, tačiau nekelkite sau vilčių apie didesnius jo ar jos įsipareigojimus. Mėgaukitės dabartiniu momentu ir negalvokite apie ateitį.
 

SKORPIONAS
Jeigu šią savaitę rimtus asmeninius reikalus tvarkysite prie jų vos teprisiliesdami, tikėtina, kad pakliūsite į nesusipratimų sūkurį. Atsitiktinė jūsų pastaba gali sukelti daug audringesnę reakciją, negu tikitės. Galima painiava santykiuose, jeigu su savo antrąja puse bendraujate neatsargiai. Viskas susitvarkys, tik atraskite laiko ir vienas kitą išklausykite – tai nuves į kažką labai malonaus.
 

ŠAULYS
Šią savaitę būsite labai užimti. Penktadienį ir dalį šeštadienio jūsų nuotaikos gali labai greitai kisti, negalėsite apsispręsti, kokia veikla iš tikrųjų norite užsiimti, kitiems galite pasirodyti nerimti. Tačiau šeštadienio naktį prasidės gilesnio apmąstymo periodas, paremtas emocijomis. Tai gali sukelti nedideles abejones dėl dabartinio jūsų gyvenimo. 
 

OŽIARAGIS
Laukia nelengva savaitė ir pagerėjimas tikėtinas tik šeštadienio vakarą, kai didesnis dėmesys privačiam gyvenimui pereis į partnerystę. Šis perėjimas paviršiun iškels giliausias jūsų emocijas, lauksite užuojautos ir švelnumo iš aplinkinių. Dabar svarbiau ne jūsų teisingas požiūris į tam tikrus faktus, bet ėjimas ten, kur veda širdis.
 

VANDENIS
Ši savaitė žada daug romantikos jūsų gyvenime, o ypatingai – nuo ketvirtadienio iki šeštadienio vakaro. Tai žaidimų metas, kada galite sau leisti linksmintis, siekti malonumo ir nesirūpinti apie įsipareigojimus ar galimas pasekmes. Leiskite sau pasijusti jauniems ir nekaltiems, nesvarbu kiek metų jums bebūtų ar kiek socialiai priimtų taisyklių tektų šiame linksmybių sūkuryje sulaužyti. 
 

ŽUVYS
Degančios aistros pliūpsnis jus aplankys šeštadienį ir apgobs romantikos šydu. Svarbiausi reikalai bus jūsų širdies reikalai, išreikšite visas giliausias jumyse slypinčias emocijas. Tačiau šiuo periodu būkite tikri, kad šalia jūsų tikrai tas asmuo, su kuriuo iš tiesų galite dalintis jausmais bei kuriam galite atskleisti intymiausius savo siekius. 

 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras