Meilės horoskopas savaitei (06 09 - 06 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Pirmadienį- trečiadienį galimas jaudinantis romanas, tačiau ne bet koks, o tarnybinis! Apie tykančius tokios meilės pavojus tikriausiai žinote kiekvienas, tačiau Jums tai bus nė motais. Mėgausitės dėmesiu, tikėtina, kad susikoncentruoti, susikaupti seksis labai sunkiai. Vertėtų atkreipti dėmesį į vieną svarbų dalyką – savąją antrąją pusę, jei jos neturite, į naujas pažintis, meilės nuotykius galite pulti stačia galva, tačiau turintiems ilgalaikį partnerį reikėtų susimąstyti apie tolimesnius santykius ir ar Jūsų elgesys yra deramas. Savaitgalį pabūkite vienumoje, susivokite savyje ir gyvenimas taps spalvingesnis.

 

 

JAUTIS

Pirmadienis ir antradienis – staigmenų metas, kai mylimas asmuo džiugins gražiomis smulkmenomis, o ir artimieji malonių smulkmenų nepagailės. Nors praėjusią savaitę asmeniniai santykiai nedžiugino, tačiau nuo šiol – viskas apsivers aukštyn kojom. Įkvėpsite gaivaus oro ir su didžiausiu užsidegimu puoselėsite asmeninius santykius. Savaitės viduryje pilve skraidys drugeliai, pakyli nuotaika neapleis nė akimirką. Kitaip tariant – visą savaitę jausitės be galo laimingi.

 

 

DVYNIAI

Pastaruoju metu asmeniniai santykiai suteikė daugiau naudos ir džiaugsmo, o Jūsų pastangos nebuvo itin didelės? Nenumokite į tai ranka, juk problemos pačios neišsisprendžia. Pasitelkite visą išmintį ir antrajai pusei skirkite daugiau dėmesio, juk santykius puoselėti turi du žmonės. Jau savaitės pabaigoje džiaugsitės pačiais geriausiais rezultatais. Savaitgalį suplanuokite ką nors romantiško ir nekasdieniško, praskaidrinkite rutiną.

 

 

VĖŽYS

Esate žmogus, lengvai pasiduodantis ir įsitraukiantis į negandas. Norite, kad meilė bei asmeniniai santykiai primintų ramią upės tėkmę, o Jūs tiesiog ramiai ja plauktumėte? Nubuskite iš gražaus sapno, santykiai toli gražu neprimena ramaus pasiplaukiojimo. Juose būna visko, todėl norint juos išsaugoti bei puoselėti reikės nemažai pasistengti. Atkreipkite dėmesį į antrosios pusės poreikius bei norus, nepalikite jų nuošalyje ir santykiai taps pakankamai harmoningi. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų svečių, kurie nuoširdžiai nudžiugins.

 

 

LIŪTAS

Pasikliaukite nuojauta. Gavote pakvietimą į pasimatymą, tačiau vis svarstote, dvejojate ar verta? Pasikliaukite širdimi, šią savaitę ji bus geriausia Jūsų patarėja. Net jei šiuo metu neturite antrosios pusės, nedarykite iš to didelės tragedijos, greitu metu žvaigždės žada malonias permainas meilės srityje. Antroji pusė bus tokia pat netikėta kaip ir šaltas lietus saulėtą vasaros dieną, tereikia išlaukti tinkamo momento ir neskubinti įvykių. Besidžiaugiantiems antrosios pusės draugija ir dėmesiu žvaigždės žada harmoningus, šilčiausių kupinus santykius. Savaitgalį užsiimkite mėgstama veikla, daugiau laiko praleiskite gryname ore.

 

 

MERGELĖ

Nors šią savaitę dėmesio antrajai pusei negailėsite, tačiau priekaištų ir nepasitenkinimo vistiek sulauksite. Būtent dėl to ir namuose kils didžiulis konfliktas bei užklups nesutarimų lavina. Būsite tarsi skirtingose planetose, todėl nepavyks susikalbėti, suprasti vienas kito. Nors būsite įdėję visas pastangas, tačiau mylimajam taip neatrodys. Todėl jau savaitės viduryje patariama duoti vienas kitam šiek tiek gaivaus oro, jei yra galimybė, keletą dienų pailsėti vienas nuo kito. O atėjus savaitgaliui pasaulis taps šviesesnis, išspręsite problemas ir santykiai susitvarkys.

 

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį, antradienį – gyvensite iliuzijose, savo susikurtame pasaulėlyje ir svajosite apie amžiną, niekada nesibaigiančią meilę. Nors tvirtai stovite ant žemės, tačiau ir Jūsų gyvenime pasitaiko kritinių momentų. Tikėtina, jog norėsite kokiu nors būdu realizuoti senas savo svajones, žinoma, į jas įtraukti bandysite ir partnerį. Ko gero tai padaryti pavyks nesunkiai, o ir bendra veikla tik dar labiau Jus suartintų. Vienišiems Svarstyklių ženklo atstovams pagaliau nusišypsos likimas, jei neužsidarysite namuose – greitu metu sutiksite sau skirtąjį.

 

 

 

SKORPIONAS

Pirmadienį, antradienį kažkas Jūsų labai vengs ir kuo daugiau norės išvengti susidūrimo su Jumis, tuo išvengimas taps sunkesnis. Kad ir kaip skaudėtų širdį, tačiau taip elgsis ne kas kitas, o didžiausia Jūsų simpatija. Nesuprasite, kodėl ji/jis taip elgiasi, norėsis kuo greičiau išsiaiškinti visas to priežastis. Tačiau nesiverskite per galvą ir neskubinkite įvykių, per daug nekamantinėkite, viskas susitvarkys savaime. Savaitgalis pranašaujamas ramus, be didelių permainų asmeniniame gyvenime.

 

 

 

ŠAULYS

Savaitės pradžia pateiks nemažai galimybių tobulėti profesinėje srityje. Galite sulaukti viliojančio pasiūlymo išvykti stažuotis į užsienį ar svečioje šalyje užimti aukštesnes pareigas negu šiuo metu. Dėl to gali tekti priimti svarbų sprendimą- pasirinkti meilę ar karjeros aukštumas. Viskas priklauso tik nuo Jūsų, išgirskite savo vidinį balsą. Ketvirtadienį, penktadienį būsite užsiėmęs neatliktais namų ruošos darbais, todėl asmeniniams poreikiams laiko gali pristigti. Savaitgalį atsipalaiduokite, praleiskite laiką su mylimu žmogumi, užmirškite visus nesklandumus ir slegiančias problemas.

 

 

OŽIARAGIS

Darbas, ne meilė – užims lyderio pozicijas tik pirmadieniui prasidėjus ir atims visą Jūsų dėmesį iki pat darbo savaitės pabaigos. Nauji projektai, neužbaigti darbai prirems prie sienos ir nesuteiks kito pasirinkimo, tik viską atlikti laiku ir nesivėlinti. Tačiau geros žinios – savaitės pabaigoje džiaugsitės laisvesnėmis akimirkomis, kurias b sąžinės graužaties galėsite skirti antrajai pusei ir šeimai jei tik tokią turite. Savaitgalį patariama atsipalaiduoti nuo visų rūpesčių, pailsėti, užsiimti mėgstama veikla.

 

 

VANDENIS

Esate svajotojas, galintis gyventi savo susikurtame pasaulėlyje. Tačiau nepamirškite, kad garsiai išsakyti žodžiai daug geriau negu ilgas monologas. Todėl neužsisklęskite savyje, kalbėkitės, bendraukite su mylimu žmogumi, leiskite laiką drauge. Nors savaitės vidurys žada būti darbingas, suksitės kaip bitutė. Tačiau vakarai bus romantiški ir jaukūs. Tikėtina, jog savaitgalį praleisite linksmai, dalyvausite artimų žmonių gimtadienio vakarėlyje, pabendrausite su įvairiais žmonėmis ir pasisemsite teigiamų emocijų.

 

 

ŽUVYS

Nors esate praktiškas, mėgstantis viską kruopščiai suplanuoti, tačiau meilės srityje to padaryti ne visada įmanoma. Šilti jausmai dažniausiai aplanko nelauktai, kai mažiausiai to tikimasi. Ketvirtadienis, penktadienis vienišiams žada malonias staigmenas meilės srityje, kolega ar kitas Jums gerai pažįstamas asmuo, netikėtai pradės rodyti dėmesį, šiltus jausmus. Tik laikas parodys kuo visa tai baigsis. Jei yra galimybė, savaitgalį pakeiskite aplinką, išvykite pasisvečiuoti pas draugus ar giminaičius

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras