Meilės horoskopas savaitei (06 10-06 16)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Neslėpkite savo emocijų, išmokite išsakyti tai, ką jaučiate.  Trečiadienis gali atnešti šiokių tokių netikėtumų. Stenkitės per daug to nesureikšminti. Savaitgalis žada malonias staigmenas. Pasistenkite dažniau išeiti susitikti su draugais, apsilankyti masinio pasilinksminimo vietose. Kas žino, gal užsimegs naujos pažintys? Tam palankiausia diena – penktadienis.

SEKSAS: Šią savaitę galite flirtuoti į valias ir negalvoti apie pasekmes. Tikėtina, kad šią savaitę sužavėsite visus, su kuriais tik susipažinsite. Vis dėlto, priešingos lyties atstovams neteikite tuščių vilčių, jei neplanuojate užmegzti rimtų santykių.

JAUTIS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus pakankamai romantiška. Jausitės mylimi ir reikalingi. Daugiau dėmesio skirkite antrajai pusei, suorganizuokite romantišką pasimatymą: nuvykite pajodinėti žirgais ar prie vandens telkinio. Nevenkite kalbėti apie savo jausmus – niekas nežino, ką jaučiate ar galvojate. Savaitgalį Jūsų nuotaikos bus nepastovios, pasistenkite neišsilieti ant aplinkinių.

SEKSAS: Ši savaitė žada malonias staigmenas, tikėtina, - visai erotiškas. Nepamirškite kontracepcijos, juk dar nenorite netikėtumų? Darykite tik tai, kas patinka Jums – tikrai neprivalote mylėtis analiniu būdu, jei Jums tai atrodo nepriimtina.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmadienį būsite labai darbingi – pasinaudokite tuo ir pabaikite pradėtus darbus. Gali būti, kad spėsite atlikti net ir kelių dienų darbus. Savaitės pradžioje nebūsite geri partneriai – būsite paskendę darbuose ir stokosite fantazijos. Viskas pasitaisys jau ketvirtadienį – nustebinkite savo antrąją pusę. Savaitgalis nusimato ramus.

SEKSAS: Turbūt jau seniai mylėjotės po atviru dangumi? Surenkite romantišką išvyką: užsikurkite laužą, išgerkite šampano... Naktys darosi vis šiltesnės, todėl tikrai galite pasimylėti tiesiog lauke.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje norėsite permainų. Tai – tinkamas laikotarpis ką nors keisti. Savaitės viduryje jausitės nuo  visko pavargę, tad pailsėkite – tikrai to nusipelnėte. Galite išvykti  į trumpą kelionę ar į sodybą ramiai pailsėti. Savaitgalį pajausite jėgų antplūdį, tikėtina, kad pavyks įgyvendinti idėjas, kurios jau kurį laiką nedavė ramiai miegoti.

SEKSAS: Jau seniai su antrąja puse kalbėjotės apie seksą? Išsakykite savo norus, išklausykite, ko nori Jūsų partneris (partnerė), kartais tiesiog pasikalbėjus seksas tampa daug karštesnis!

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje galite sutikti asmenį, su kuriuo jau kurį laiką nebendravote. Gali būti, kad atgaivinsite senus ryšius. Trečiadienį ir ketvirtadienį jausitės darbingi, atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės. Penktadienį permąstykite ateities planus, pagalvokite, ar tikrai esate laimingi? Savaitgalį praleiskite ramiai.

SEKSAS: Ši savaitė Jums žada karštą pasimatymą. Gali būti, kad su kažkuo susipažinsite arba atnaujinsite senus ryšius. Mažiau galvokite apie tai, ką apie Jus mano kiti – ar tikrai Jums rūpi Jono iš trečios laiptinės nuomonė?

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje kruopščiai susiplanuokite darbus ir laikykitės to plano. Daugiau laiko praleiskite su tuo asmeniu, su kuriuo būdami jaučiate įkvėpimą bei teigiamas emocijas. Venkite pavydžių žmonių.  Savaitės viduryje, jei reikės priimti svarbius sprendimus, pasitarkite su draugais. Savaitgalis bus tikrai puikus, ir visai nesvarbu, ką nuspręsite veikti.

SEKSAS: Skandalai ir intrigos Jūsų neapleidžia. Pasistenkite nuo to atsiriboti. Daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei, pamaloninkite viliotiniu arba erotiniu masažu – juk jis (ji) to nusipelnė?

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienį pasieksite tai, ko jau seniai norėjote. Pasitikėkite savo intuicija. Antradienį leiskite sau pasvajoti, susiplanuokite atostogas. Daugiau dėmesio skirkite antrajai pusei: galbūt pakvieskite romantiškai vakarienei ar parenkite staigmeną. Savaitgalį stenkitės per daug neišlaidauti ir būkite atsargesni vairuodami.

SEKSAS: Apsilankykite sekso prekių parduotuvėje – tikrai rasite ką nors įdomaus. Dar niekada nebandėte jokio sekso žaisliuko? Paįvairinkite savo lytinį gyvenimą.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jausitės lyg ant sparnų, tačiau stenkitės išlaikyti sveiką protą. Savaitės pradžioje jausitės šiek tiek nusivylę savo simpatija, dėl to patartina per daug nedėti į ją (jį) vilčių. Ketvirtadienį stenkitės nepiktnaudžiauti alkoholiu. Savaitgalis žada permainas, gali būti, kad jos nebus tokios, kokių tikitės. Pasiruoškite tam.

SEKSAS: Nusimato naujos pažintys. Tikėtina, kad jos bus ilgalaikės, tačiau būkite atviri, jei dar nesate pasirengę užmegzti rimtų santykių. Jei turite antrąją pusę, pasistenkite nesuteikti pagrindo pavydui.

ŠAULYS

SANTYKIAI: aitės pradžioje Jums trūks romantikos, tačiau viskas pasikeis jau trečiadienį. Nevenkite imtis iniciatyvos. Ketvirtadienį skraidysite padebesiais. Jausitės mylimi ir įsimylėję. Nustebinkite Jums patinkantį asmenį. Savaitgalis žada įdomius nuotykius ir naujas pažintis, tačiau būkite atsargesni, bendraudami su nepažįstamaisiais.

SEKSAS: Ieškote vienos nakties nuotykių? Penktadienį apsilankykite klube, tikėtina, kad rasite asmenį, kuris nori to paties kaip ir Jūs.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmadienį jausitės viskuo nusivylę, tačiau viskas pasitaisys jau trečiadienį – nesuprasite, kodėl taip jautėtės savaitės pradžioje. Savaitės viduryje nusimato teigiami pokyčiai meilės srityje. Penktadienį praleiskite su draugais, kuriuos jau seniai matėte. Savaitgalis žada romantišką pasimatymą.

SEKSAS: Vis dar svajojate apie seksą paplūdimy? Atėjo laikas tai įgyvendinti. Orai vis šiltėja, todėl jau greitai bus galima tai įgyvendinti.

VANDENIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite optimistiškai nusiteikę. Atrodys, kad Jus viskas džiugina. Savaitės viduryje būsite itin darbingi, sugebėsite pabaigti jau seniai pradėtus darbus. Penktadienį  leiskite sau pasvajoti bei kurti ateities planus. Savaitgalį išvykite į gamtą, gal jau seniai darėte iškylą? Tai sustiprins Jūsų santykius su antrąja puse.

SEKSAS: Stenkitės viešai nedemonstruoti savo jausmų – galite užsitarnauti nekokią reputaciją. Jauskite ribas, tikrai nepriimtina aistringai bučiuotis šalia vaikų darželio ar mokyklos.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Būsite kaip niekad užsiėmę, ir antrajai pusei turėsite labai mažai laiko. Pasistenkite radę laisvesnę minutę palepinti mylimą asmenį: galbūt jau seniai kartu pietavote? Jei visą savaitę nepavyks romantiškai pavakarieniauti ar nueiti į kiną, pasistenkite tai padaryti savaitgalį. Kai kurie darbai gali palaukti.

SEKSAS: Labiausiai norėsis mylėtis rytais. Pabandykite pažadinti antrąją pusę prieš einant į darbą – kas gali geriau nuteikti dienai nei seksas vos pabudus?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras