Meilės horoskopas savaitei (06 10 – 06 16)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Šią savaitę norėsis būti itin įžūliam ir kišti nosį į svetimus meilės reikalus bei patarinėti kaip išspręsti užklupusias problemas. Nurimkite, pamirškite visus aplink ir visą dėmesį sutelkite į savuosius asmeninius santykius, mat artimiausiomis dienomis jie ims kaip niekad ''klibėti''. Todėl jei norite išsaugoti gražų meilės ryšį, pats metas į tai investuoti daugiau pastangų ir laiko. Vienišiesiems, gimusiems po Avino ženklu, žvaigždės žada naujas pažintis ir romantiškų santykių pradžią. Tikėtina, kad šilti jausmai užgims ne šiaip nepažįstamajam, o kolegai.

 

JAUTIS

Vienišieji Jaučiai, nepražiopsokite lemtingos akimirkos, pakeisiančios Jūsų asmeninį gyvenimą! Būtent šią savaitę tikimybė sutikti antrąją pusę – didžiausia metuose, todėl šypsokitės, džiaukitės gyvenimu, būkite atviras pasiūlymams ir meilės reikalai akimirksniu pasitaisys. Kitaip tariant – drugeliai vėl maloniai plazdens pilve. Antrąją pusę jau turintys – sulauks malonių staigmenų, daugiau meilės nei įprastai bei (jei iki šiol dar nesate įteisinę santykių) sužadėtuvių žiedelio ant piršto. Daugiau tikėkite stebuklais, juk ne tik Kalėdos stebuklų metas, jie gali nutikti bet kuriuo metų laiku.

 

DVYNIAI

Nepaisant to, kad vasara ir už lango skaisčiai šviečia saulė, santykiai su antrąja puse nebus tokie skaistūs ir džiuginantys. Pyksitės ir nesutarsite bene dėl kiekvieno dalyko, pradedant namų ruoša, baigiant – intymumu miegamajame. Todėl tokiu atveju abiems geriausia pamiršti visus principus ir išmokti nusileisti vienas kitam, kitu atveju anksčiau ar vėliau skyrybų neišvengsite. Tiems, kurie ieško antrosios pusės – jausmų srityje žvaigždės permainų kol kas nežada, savo princo/princesės dar teks palūkėti.

 

VĖŽYS

Pirmosiomis savaitės dienomis būsite itin jautrus ir emocingas, norėsite atsiriboti nuo aplinkinių, į jų gretas paklius ir antroji pusė. Deja, ji/jis tokio Jūsų nori nesupras, todėl, tikėtina, pradės priekaištauti ir reikalauti dar daugiau Jūsų dėmesio. Kartais tam tikros situacijos atskleidžia tikrąjį antrosios pusės veidą, todėl priekaištai vietoj suteikto palaikymo privers Jus susimąstyti dėl tolimesnių judviejų santykių perspektyvų. Tik bet kokių sprendimų nepriimkite skubotai, po to gali tekti gailėtis.

 

LIŪTAS

Trūks paramos, užuojautos ir palaikymo, antroji pusė bus kaip niekad užsiėmusi ir negalės išpildyti Jūsų lūkesčių. Tikėtina, jog pykčio vedami imsite flirtuoti su kitu žmogumi, kuriam kažkada buvote neabejingas, tačiau atsargiai, nežaiskite su ugnimi, nes galite skaudžiai nusvilti ir prarasti iki šiol brangintus ir puoselėtus santykius. Verčiau ugdykite toleranciją bei supratingumą, juk jei antroji pusė kurį laiką negali skirti Jums dėmesio tiek, kiek norėtųsi, tai dar nereiškia, kad ji/jis nemyli Jūsų visa širdimi. Ieškančiųjų antrosios pusės laukia daug flirto ir malonių akimirkų, tačiau, deja, nė su vienu iš šių žmonių nepavyks užmegzti rimtų santykių.

 

MERGELĖ

Elgsitės lengvabūdiškai, nerūpestingai ir nekreipsite dėmesio į antrosios pusės norus bei rodomą dėmesį. Vietoj to mieliau laiką leisite su draugais, visiškai pamiršdami apie namuose Jūsų laukiantį partnerį. Toks elgesys Jūsų antrąją pusę akimirksniu išves iš kantrybės ir, tikėtina, jog ji/jis net susimąstys apie santykių nutraukimą. Juk pagarba – bene didžiausia santykių vertybė, todėl jos stokoti ne valia. Visa ši savaitė nebus džiuginanti, įnirtingai aiškinsitės santykius (ypač savaitės pabaigoje), tačiau galutinio sprendimo priimti vis vien nepavyks.

 

SVARSTYKLĖS

Meilės ir aistros kupina savaitė, per kurią tiek Jūs, tiek antroji pusė lepinsite vienas kitą mielomis staigmenomis ir dėmesiu. Skraidysite padebesiais ir jausitės tarsi iš naujo pamilę vienas kitą. Meilės kerai neišsisklaidys iki pat savaitės pabaigos. Ieškote antrosios pusės, tikrojo sielos draugo? Dažniau išeikite į viešumą, dalyvaukite renginiuose ir širdžiai artimas žmogus atsiras savaime.

 

SKORPIONAS

Mylimojo rodomas dėmesys užhipnotizuos jus akimirksniu, todėl nematysite daugiau nieko aplink. Pasaulis nusidažys ryškiomis spalvomis, o ir aplinkiniai visi be išimties atrodys kupini gerumo, tačiau būkite atsargūs, nes taip nebus. Didelis antrosios pusės dėmesys ir gerumas ne šiaip, tikėtina, jog ji/jis tokiu būdu nori paslėpti padarytą klaidą Jūsų santykių atžvilgiu, kuri Jus ne juokais įskaudintų. Todėl būkite atidus ir viską išsiaiškinkite kaip galima greičiau, juk bėgantis laikas galimo skausmo tikrai nesumažins. Ieškantiems antrosios pusės žadamos kuo geriausios prognozės, pagaliau sutiksite dėmesio vertą žmogų, su kuriuo, tikėtina, užsimegs stiprus ryšys.

 

ŠAULYS

Flirto, bendravimo ir kelionių kupina savaitė drauge su antrąja puse. Sakote, jog darbų gausos kelionėms negalite skirti laiko? Juk keliauti galima ir po dienos darbų, aplankyti gyvenamajame mieste ar už jo esančias gražiausias vietas! Kartu leisdami laiką dar labiau sustiprinsite santykius ir spėsite įsitikinti, jog antroji pusė – ne tik Jūsų mylimasis, bet ir geriausias pašnekovas, kompanionas ir žmogus, kuriuo besąlygiškai galite pasikliauti. Savaitei baigiantis judviejų namus užklups nelaukti, bet labai malonūs svečiai.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę visos problemos ir smulkmenos atrodys milžiniškos, todėl nieko keisto, jog iš musės darysite dramblį ir viską hiperbolizuosite. Todėl ir nesklandumų bei mažų konfliktų su antrąja puse pasistenkite nelaikyti didžiausia katastrofa. Verčiau susėskite, išsakykite visą susikaupusį nepasitenkinimą ir toliau mylėkite vienas kitą. Vaikų dar neturinčioms poroms žvaigždės pranašauja šeimos pagausėjimą, o neturintiems antrosios pusės – naujas pažintis ir svaigius jausmus.

 

VANDENIS

Šią savaitę Jūsų laukia gilus ir prasmingas pokalbis su antrąja puse, po kurio, tikėtina, tapsite dar labiau artimesni nei iki šiol. Galbūt net ant Jūsų rankos suspindės sužadėtuvių žiedelis, o jau artėjančiais metais  iškelsite įspūdingą vestuvių puotą, kurioje dalyvaus gausybė žmonių. Antrosios pusės iki šiol dar neradusiems, deja, naujų permainų šioje srityje kol kas nežadama, tačiau nenukabinkite nosies ir neskubinkite įvykių, viskam savas metas.

 

ŽUVYS

Gimusiems po Žuvų ženklu laukia nemalonios permainos. Tikėtina, jog dėl antrosios pusės neištikimybės nutrūks ilgai puoselėti santykiai, dėl kurių pabaigos stipriai sielvartausite. Artimieji ir draugai šiomis dienomis bus didžiausias Jūsų ramstis ir paguoda. Todėl norėdami išvengti kartais vis užklumpančio vienišumo jausmo, pasistenkite su jais praleisti kuo daugiau laiko. Neturintieji širdžiai artimo žmogaus, jo šią savaitę dar neras, nors naujoms pažintims laikas itin palankus.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras