Meilės horoskopas savaitei (06 11 - 06 17)

signos4.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Avinukų savybės kaip energija, drąsa, atkaklumas ir atvirumas bus meilės koziris savaitės pradžioje ir pabaigoje. Pirmadienį ar antradienį  ryžkitės prisipažinti meilėje. Nors tai bus jums neįprasta, atneš įdomių rezultatų. Ketvirtadienis gali pareikalauti daug jėgų, tad vargu ar liks laiko dar kam nors. Norėdami gauti maksimalių rezultatų, nuo penktadienio popietės į meilę  pažvelkite žaismingai ir smagiai. Drąsiai flirtuokite ir sulauksite rimtų ketinimų priešingos lyties atstovų atžvilgiu.

 

JAUTIS. Gyvenimas ir meilė negali judėti pasirinktu tempu. Kad ir kiek stengtumėtės, nieko tai nekeis. Tačiau nereikia per daug nervintis, nuo trečiadienio iki penktadienio žvaigždės jums turi paruošusios daug galimybių į romantikos karalystę. Koks bus jūsų vaidmuo?  Kad ir į kokį personažą nuspręsite įsikūnyti, nepamirškite savo įgimtos meilės prigimties, išradingumo ir supratingumo kitiems. Ši savaitė didelių laimėjimų metas. Vienišiems jaučiams ypač didelė tikimybė sutikti antrąją pusę, o turintys antrąją pusę atras kažką, kas padės į esamus santykius įpūsti daugiau aistros. Savaitgalis tinkamas kurti ilgalaikius planus.
 


DVYNIAI. Romantiški patarimai per vieną pusę įeina, per kitą išeina, tačiau pirmadienį ar antradienį kaž kieno gautas patarimas meilės klausimu bus itin vertingas, tad paklausykite jo. Savaitės viduryje dvynukų lauks nelengvas meilės iššūkis. Neskubėkite įsipareigoti ir būkite kantrūs priimdami sprendimus. Pažvelkite giliai į savo tikruosius troškimus ir neveikite prieš save. Nuo penktadienio popietės iki pat savaitgalio pabaigos būsite žavingi ir spinduliuosite seksualumu. Bus nesunku rasti kalbą su aplinkiniais, pasižymėsite išradingumu ir kūrybingumu. Tad neabejokite, kandidatų į jūsų širdį bus ne vienas.


VĖŽYS. Savaitės pradžioje būsite neįprastai emocionalūs, tačiau tos emocijos toli gražu neprimins romantiškų jausmų ir atsakomybės. Jums tenka patirti nemažai sunkumų, tačiau atminkite, kad po kiekvieno išbandymo laukia apdovanojimas. Trečiadienį arba ketvirtadienį jausitės išalkę, o savo žavesiu ir naujomis idėjomis kaip magnetas trauksite priešingos lyties atstovus. Tai nuostabus laikas pradėti naujus santykius arba į senuosius atnešti daugiau šviežumo. Savaitgalį privalote ieškoti būdų, kurie padėtų įveikti įtampą. Pasilinksminkite arba pabūkite gamtoje ir neleiskite užvaldomi negatyvių emocijų.

 

LIŪTAS.  Jūs turite atvirą meilės pločio knygą, kurią kiaurai skaitysite jau nuo savaitės pradžios. Atrodys, jog mistiškai žinosite kitų žmonių ketinimus, jausmus ir netgi mintis. Tai liūtukams suteiks labai įdomių išgyvenimų. Trečiadienį arba ketvirtadienį ieškokite būdų, kaip pagerinti esamus santykius su mylimuoju. Būkite imlūs ir nebijokite atlikti greitą tyrimą ar eksperimentą meilės klausimu. Savaitgalį išmoksite šio to svarbaus, galbūt pamoką išgirsite diskusijų su draugais metu, o gal kažkieno patirtis įkvėpks jumyse naujų dalykų supratimą.

 

MERGELĖ. Savaitės pradžioje galite patirti spaudimą iš antrosios pusės. Visi norės jūsų dėmesio, tačiau darbas reikalaus daugybės pastangų, tad vargu ar pavyks tinkamai paskirstyti savo laiką, jog visi būtų laimingi.Toks laikas jus sups iki pat trečiadienio, tad pasistenkite nepervargti, jog nepatirtumėte emocinio šoko. Savaitės viduryje, tikėtina, jog mergeles aplankys filosofinis mąstymas, daugybė sutapimų ir atsitiktinumų. Ar tai ne likimo ženklas? Gilūs apmąstymai gali padėti priimti svarbius gyvenimo sprendimus. Savaitgalį ieškokite priėjimo prie jus dominančios širdies, tačiau venkite daugžodžiavimo. Didesnė neatsargių žodžių rizika.
 

SVARSTYKLĖS. Jeigu nerašote dienoraščio, tai puikus laikas pradėkite tą daryti jau nuo pirmadienio. Drąsiai užrašykite savo mintis, idėjas bei planus ir jiems bus lemta išsipildyti. Toks meditacijos žaidimas padės siekti laimės ir harmonijos asmeniniame gyvenime. Nuo savaitės vidurio iki penktadienio jūsų vaizduotė pasieks neregėtas aukštumas, tad tiek meilėje, tiek profesinėje srityje pasieksite puikių rezultatų, o ateitis atrodys šviesesnė ir aiškesnė. Savaitgalį praleiskite ramiai ir leiskite sau atsipalaiduoti.

 

SKORPIONAS. Jeigu esate jautrus, tai dar nereiškia, kad emociškai nestabilios būsenos. Tiesa sakant, šią savaitę skorpionų jautrumas padės priimti protingus sprendimus. Pasinaudokite tuo ir meilės gyvenime. Analizuokite savo santykius ir būkite rūpestingi savo antrajai pusei. Tiesa, ketvirtadienį romantikos bus mažiau, galimos stresinės situacijos ir vargu ar jų pavyks išvengti. Nuo penktadienio iki pat savaitgalio pabaigos žvaigždės jums bus paruošusios visą romantikos asortimentą. Tad būkite pasiruošę jausmingiems pokalbiams, vilionėms, flirtui ir giliems meilės išgyvenimams.


ŠAULYS. Jeigu turite klausimų, nedvejokite paklausti - ypač tada, jei tie klausimai susiję su santykiais. Jei pirmadienį ar antradienį imsite analizuoti esamą situaciją, tikėtina, kad nuo savaitės vidurio iki penktadienio jau būsite sukūrę naują santykių modelį ir žinosite būdus, kaip siekti didesnės romantikos. Savaitgalis gan rizikingas, pasistenkite nepamiršti to, ką jus išmokė gyvenimas.


OŽIARAGIS. Jei savaitės pradžioje gausite keistą atsakymą iš jus dominančio žmogaus, klauskite jo kas vyksta? Ignoruodami tai, kas jums nesuprantama, rizikuojate daug netekti ir tik viską išsiaiškinus pajusite palengvėjimą. Siekite išlaikyti pusiausvyrą trečiadienį bei ketvirtadienį ir pasistenkite atskirti darbo ir meilės reikalus. Penktadienį žvaigždės pataria mažiau galvoti, o tiesiog padaryti tai. Neveikite prieš savo instinktus ir turėsite nepamirštamą savaitgalį.
 

VANDENIS. Savaitės pradžioje pasistenkite išlaikyti pastovumą ir įprastą aplinką tiek darbe, tiek meilės sferoje. Net gi tada, jei jūsų emocijų bus visur. Savaitės viduryje vandenius aplankys kūrybinė sėkmė. Tad drąsiai eksperimentuokite ir atrasite šį tą nuostabaus meilės gyvenime. Romantiški impulsai vandens ženklo atstovus lydės iki pat penktadienio, tad galite išbandyti savo sėkmę meilės laiškų rašyme. Savaitgalį atkreipkite dėmesį į detales, jos gali padėti suprasti, kur slepiasi jūsų auksinė žvaigždė.

 

ŽUVYS. Pirmadienį, antradienį žuvų lauks šilti ir  romantiški susitikimai. Būkite kūrybingi,  išlaikykite paslaptį ir kažkieno širdis priklausys tik jums. Trečiadienį ar  ketvirtadienį  jums bus mestas iššūkis ir tai  suteiks žuvų ženklo atstovams  galimybę pažaboti jų beribę fantaziją. Tačiau nesitikėkite, kad drąsūs žingsniai praeis be trukdžių ir nesusipratimų. Kita vertus, kas nerizikuoja, negeria šampano. Leiskitės vedini emocijų, tačiau paklausykite ir širdies balso, ar toks nutruktgalviškas nuotykis  nesudaužys kieno nors širdies...
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras