Meilės horoskopas savaitei (06 13 – 06 19)

 
1 komentaras
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovams ramybės neduos daugybė romantinių klausimų. Nepulkite į paniką, neliūdėkite dėl to, kad nejaučiate progreso, judėjimo. Gal verčiau iš naujo apsvarstykite keliamus klausimus? Meilei sėkmingiausios dienos bus trečiadienis ir ketvirtadienis. Tai tinkamas laikas reikšti jausmus, klausti to, ko seniai nedrįsote. Būkite tiesmuki, bet mieli ir nuoširdūs – taip neabejotinai sulauksite sėkmės. Pajusite, kad randate vis daugiau atsakymų, po truputį judate pirmyn. Penktadienį bei savaitgalį Žvaigždės pataria mažiau galvoti apie tai, ką mano kiti. Būkite savimi, drąsiai jauskite, bendraukite, mėgaukitės geru laiku!

JAUTIS
Jei savaitės pradžioje daug dėmesio skirsite širdies reikalams, galite būti iš tiesų nustebinti, kokią stiprią energiją aptiksite. Santykiai netikėtai gali sustiprėti, galbūt greitai išsivystyti ar tiesiog pakrypti gera linkme. Pokyčiai šiuo metu ypač naudingi, tad drąsiai juos priimkite!Trečiadienis ir ketvirtadienis – aplinkos stebėjimo, laukimo, pasyvumo dienos. Abstraktumas bus toks pats svarbus kaip konkretumas, smulkmenos – kaip reikšmingi įvykiai. Vertingiausia meilės santykiams bus jūsų tikėjimas ir pasitikėjimas savimi. Būsite žavingi, trauksite aplinkinius – pasimėgaukite!

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovai turės galimybę pakreipti romantinius santykius itin teigiama linkme. Viskas, ką turite padaryti, tai neatsisakyti meilės reikaluose pagelbėti draugui – pastebėsite, kad sėkmė aplankys ir jus!Trečiadienį ir ketvirtadienį romantiniuose reikaluose vyraus asmeniškumai. Jei turite antrąją pusę, apsvarstykite, ar abu siekiate to paties? Jei esate vieniši – kaip jaučiatės, kokias galimybes matote? Ar dėl to stengiatės? Penktadienį ar savaitgalį jūsų lauks rimti pokyčiai. Viskas – dėl judėjimo pirmyn. Nedarykite daugiau, nei trokšta širdis – pasikliaukite savo norais ir svajonėmis.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės žada savotišką apsivalymą meilės fronte. Galbūt viskas bus ne taip, kaip norėtumėte, tačiau tai neabejotinai išeis į naudą. Atminkite: tik paleidę seną būsite pasiruošę gaiviai, jaudinančiai naujai pradžiai!Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės pataria įsiklausyti į savo norus, užsiimti malonia veikla ir pailsėti. Trokšite besąlygiško meilumo, tad būkite netoli tų, kurie gali jį suteikti. Penktadienį bei savaitgalį visi reikalai suksis aplink meilę, gyvenimo malonumus bei džiaugsmus. Pasiruoškite nuotykiams!

LIŪTAS
Ši savaitė Liūto ženklo atstovams – tikras romantinių reikalų ir minčių kratinys. Tačiau ne viskas prarasta – jūs patys tą kratinį galite ir kontroliuoti!Pamirškite paviršutiniškus klausimus ir stenkitės į viską pažvelgti giliau. Galbūt vaizdas nebus labai malonus ar jaudinantis, tačiau ilgainiui santykiams tai turės iš tiesų didelės naudos. Trečiadienį bei ketvirtadienį pastebėsite didesnį aplinkinių susidomėjimą jumis, kelsite aistras ir susižavėjimą. Tuo tarpu penktadienį ir savaitgalį svarbiausia bus pagarba – pagarba sau, aplinkiniams, santykiams ir kitų vertybėms. Pasistenkite suprasti, ką tai reiškia jums, ką – kitiems ir priimsite teisingus sprendimus.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams svarbiausia bus laimėjimai, tačiau gali būti, jog romantinė realybė bus kiek kitokia nei planavote. Galbūt keliate sau nerealistiškus tikslus? Žvaigždės pataria su kažkuo apie tai pasikalbėti – draugo ar artimojo patarimas gali labai pagelbėti. Trečiadienį ir ketvirtadienį svarbiausia – aktyvumas. Mankšta padės praskaidrinti mintis, sustiprėti ir atsipalaiduoti. Nuoširdūs pokalbiai sustiprins santykius ir įžiebs naujas aistras. Penktadienį bei savaitgalį patariama nevengti atvirumo, romantikos – meilės energija jums bus ypač palanki, išnaudokite tai!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai iš meilės santykių trokš daugiau nei galės gauti. Nenusiminkite, stenkitės realistiškai žvelgti į esamas perspektyvas, nenuvertinkite kylančių jausmų bei emocijų. Trečiadienį bei ketvirtadienį reikalai pradės judėti teigiama linkme, santykiai šiltės, ore vis labiau sklandys meilė ir susižavėjimas!Drąsiai flirtuokite, pasitikėkite savimi – būsite žavūs, protingi, seksualūs – aplinkiniams tai patiks!Ir jei savaitgalį viskas pasirodys ne taip gražu ir spalvinga kaip norėtumėte – palaukite, kantrybė atsipirks su kaupu!

SKORPIONAS
Savaitės pradžia bus ypač palanki tiems Skorpiono ženklo atstovams, kurie ieško meilės pokyčių – tai tikras augimo (tiek asmeninio, tiek santykių) metas. Galėsite tiesiog mėgautis meilės žydėjimu, teigiamais pokyčiais. Trečiadienį ir ketvirtadienį Žvaigždės pataria nusiteikti viskam – dėsis netikėčiausi dalykai. Būsite išbandomi ir turėsite progą išbandyti kitus – skirkite tam pakankamai dėmesio. Penktadienis ir savaitgalis – praktiškos dienos, kuomet patariama vengti sentimentų, perdėto jautrumo. Beje, tai nereiškia, jog laikas bus nemalonus – praktiški reikalai taip pat gali įžiebti netikėtas aistras!

ŠAULYS
Savaitės pradžioje Šaulio ženklo atstovai bus paskendę savo mažame vidiniame pasaulyje – norėsis svajoti, apmąstyti praeities įvykius. Žinoma, reikia ir to, tačiau pernelyg neužsiverkite – galite praleisti įdomią ir svarbią naujieną ar pažintį, būkite atidūs aplinkai!Trečiadienį ir ketvirtadienį kosminė energija grąžins jus tiesiog į dabartį ir tai bus tikrai malonu. Jūsų gerumas bei susidomėjimas kitais žmonėmis šiomis dienomis gali atnešti daugybę teigiamų emocijų. Penktadienį bei savaitgalį teigiamomis spalvomis nudažys taip pat jūsų paties savybės – sąžiningumas, kūrybiškumas, nuoširdumas. Būkite savimi ir stenkitės įmanomai išnaudoti laiką!

OŽIARAGIS
Nesvarbu, ar ieškote naujos meilės, ar stengiatės atnaujinti ir įkaitinti jau esamus santykius – savaitės pradžia tam iš tiesų palanki!Susiplanuokite laiką – galbūt vienišiams laikas išdrįsti ir nueiti į aklą pasimatymą, o turintiesiems antrąsias puses – nustebinti mylimąjį seniai planuota staigmena? Puiki energija – jūsų pusėje, išnaudokite tai – ypač savaitės viduryje. Beje, nesusikoncentruokite į smulkmenas ir pasistenkite į viską pažvelgti iš platesnės ateities perspektyvos. Savaitgalį Žvaigždės pataria praleisti triukšmingai ir linksmai – atsipalaiduokite ir leiskitės į nuotykius!

VANDENIS
Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai gali jaustis kiek pavargę, norėsite pokyčių, tačiau tai ne pats geriausias metas romantikai, meilei. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, gerai fizinei ir dvasinei savijautai. Tuo tarpu trečiadienį ir ketvirtadienį viskas bus kur kas perspektyviau. Vienišiams tai palankus metas naujoms pažintims, turintiesiems antrąsias puses – geras laikas draugystės stiprinimui, dalijimuisi jausmais, mintimis ir troškimais. Savaitgalį Žvaigždės pataria susiplanuoti ir laikytis plano – neeikvokite laiko tiems, kurie jums nekelia gerų emocijų. Svarbiausia bus – stabilumas ir pasitikėjimas savimi.

ŽUVYS
Savaitės pradžia Žuvų ženklo atstovams gali būti emociškai sunki, varginanti, tačiau nepasiduokite – jums tikrai užteks stiprybės. Remkitės į tuos, kuriuos mylite ir kuriais pasitikite, neleiskite kitiems jaukti jūsų svajonių!Trečiadienį ir ketvirtadienį būkite atidūs smulkmenoms – kažkas bandys jums kažką svarbaus pasakyti. Skirkite daug dėmesio kiekvienam pokalbiui, kiekvienam pašnekovui – nustebsite, kiek daug sužinosite bei išmoksite. Po truputį į gyvenimą ateis aiškumas ir ramybė – ypač tai pajausite savaitgalį. Turėkite meilės idealą, nepaminkite savo vertybių ir drąsiai judėkite pirmyn!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai (1)
vezys - apsivalymą meilės fronte..visiskai atitinka..:(
Naujas komentaras