Meilės horoskopas savaitei (06 14 – 06 20)

 
3 komentarai
Kokia šios savaitės astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams santykių srityje?

AVINAS
Jeigu anksčiau žvaigždės žadėjo didesnius pokyčius jūsų nuotaikos srityje, tai šią savaitę bus svarbiausia draugystė. Tikėtina, kad susipažinsite su naujais žmonėmis. Gali būti, kad komplikuosis jūsų santykiai su atraja puse, tačiau problemas išspręsite pasitelkę kantrybę. Pamatysite, kam gyvenime lemta nutrūkti, o kas turės šansą plėtotis toliau.
 

JAUTIS
Daugiausiai galimybių linksmybėms ar gyvenimo žaidimams jums pasiūlys ketvirtadienis ir penktadienis. Susibūrimo ar kitokio socialinio įvykio planavimas taip pat yra labai geras būdas pasilinksminti. Tačiau suskubkite, nes šeštadienį tikėtina, kad gerą nuotaiką aptemdys juodi debesys. Pasistenkite nesiblaškyti ir nenukrypti nuo kurso. Sekmadienį tinkamiausias laikas bus romantikai.  
 

DVYNIAI
Šią savaitę žadama daug romantikos, nes Mėnulis pereina į gracingųjų Svarstyklių ženklą. Visa aplinkine atmosfera tiesiog kvieste kvies meilei, tačiau malonumus gali sužlugdyti netikėti praktiniai niuansai. Jeigu jūsų širdis pakibs it ant sparnų, turite būti pasiruošę staigiam nusileidimui, jeigu kasdienybė ar tam tikros dvejonės sugrąžins jus į realybę.
 

VĖŽYS
Šią savaitė jūsų emocijos gali labai šokinėti: vieną akimirką jausitės puikiai, o kitą – it žemę pardavę. Tikėtinas spaudimas namuose, o tai gadins jums nuotaiką. Būtinai atskirkite kiekvieno atsakomybės ribas ir neneškite svetimų rūpesčių ant savo nugaros – šią savaitę tai priklausys tik nuo jūsų pačių. Gali būti, kad apniks prieštaravimai, todėl svarbius asmeninius apsisprendimus patartina atidėti vėlesniam laikui.
 

LIŪTAS
Nuotaikingoji Venera pirmadienį pereina į jūsų ženklą. Toks planetų išsidėstymas jus visam mėnesiui pastatys ant pjedestalo – būsite dėmesio centre. Greičiausiai turėsite pasisekimą meilės srityje, taip pat kalendoriuje išsidėlios daug tiek planuotų, tiek ir netikėtų socialinių įvykių, renginių. Tačiau šį savaitgalį gali atsirasti sudėtingų niuansų ar netikėtų nesklandumų.  
 

MERGELĖ
Mėnulis jūsų ženkle ir įtakos ketvirtadienį bei penktadienį į paviršių išnyrančias užslėptas emocijas. Tai gali būti naudinga, jeigu esate pasirengę padaryti nedidelius pakeitimus savo gyvenime, tačiau neįklimpkite į sudėtingesnes analizes ar kritiką. Būkite atviras su savimi – tik tokiu būdu jus, jūsų pastangas galės įvertinti ir kiti bei suteikti taip trokštamą rūpestį, dėmesį.  
 

SVARSTYKLĖS
Mėnulis ankstų šeštadienio rytą pereis į jūsų bendravimą vertinantį ženklą – tai duos postūmį tam tikriems sprendimams asmeniniame gyvenime. Tačiau toks planetų išsidėstymas neleis jus atrasti komfortabilios emocinės zonos. Jeigu tam tikros aplinkybės staiga pasikeis, nekurkite sudėtingų planų. Nepasitenkinimas sumažės, jeigu į viską žvelgsite paprastai.
 

SKORPIONAS
Visi jūsų reikalai šią savaitę susiklostys taip, kad savaitės pradžioje teks dorotis su sudėtingais dalykais – viskas tik dėl to, kad retai atsiskaitote už tam tikrus jūsų gyvenime įvykstančius niuansus. Jeigu sugebėsite pasikasti giliau, galite atrasti netikėtų malonumų, kurie atgaivins jūsų beblėstančius santykius. Tai suteiktų taip trokštamą gyvenimo pusiausvyrą, tik nepamirškite, kad šią savaitę vienintelis, kuris įvykius galėtų pakreipti norima linkme, esate jūs.
 

ŠAULYS
Grupės žmonių vaidina vieną pagrindinių vaidmenų jūsų asmeniniame gyvenime. Dabar yra tas metas, kada draugai jums gali atverti socialines duris į didesnį pažinčių ratą ar net į meilės sūkurį. Planetų įtaka ši savaitgalį bus pakankamai didelė, todėl gali tekti tiek kilti, tiek pulti. Pasistenkite išlikti lanksčiais – nepakibkite aukščiau žvaigždžių, bet ir nenukriskite pernelyg žemai.
 

OŽIARAGIS
Kelionės ar ypatinga veikla greičiausiai prašviesins jūsų gyvenimą, suteiks daugiau pažinčių. To laukti reikėtų ketvirtadienį ir penktadienį. Tikėtina, kad profesinis santykis su tam tikru žmogumi peraugs į asmeninį. Šią savaitė ir taip būsite atsakingas už daugelį svarbių sprendimų, todėl į savo darbotvarkę geriau nebeįsitraukite jokių įsipareigojimų. Itin vertinsite ramybės minutes.
 

VANDENIS
Išsamios diskusijos apie tai, ko jūs norite ir ko jums reikia iš partnerio gali dominuoti jūsų gyvenime penktadienį. Mėnulis savaitės pabaigoje pereina į Svarstyklių ženklą. Tai jus skatins pabėgti nuo kasdienės rutinos. Gali būti, kad viliositės mintimis savaitgalį turėti itin daug širdžiai malonios veiklos. Tačiau nepersistenkite, nes dabartinė planetų padėtis gali suardyti net ir atidžiausiai suplanuotus įvykius.  
 

ŽUVYS
Šią savaitę žvaigždės orientuosis į susitikimus ir susijungimus. Didžiausią jūsų dėmesį dabar trauks reikalai, susiję su draugyste. Jeigu reikės aptarti svarbų dalyką, nebandykite kažko savo partnerio maldauti – tai gali būti suprasta neigiama prasme. Tikėtinas svarbus susitikimas, kuris jums pagelbės ieškant atsakymų į svarbius klausimus.

 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
biski kazkas geriau :DDD
Panašu, kad mano horoskopas pildosi ]:]
mmm, lauksiu romantikos :)
Naujas komentaras