Meilės horoskopas savaitei (06 17-06 23)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus labai emocinga, Jus užplūs prieštaringi jausmai. Bandysite išsiaiškinti, ko iš tiesų norite. Svarbius sprendimus patartina priimti savaitės viduryje, tikėtina, kad nesigailėsite, kad ir ką nuspręsite. Ketvirtadienį ir penktadienį Jus užplūs kūrybinė energija. Savaitgalį nueikite į vakarėlį ar išvykite į gamtą.

SEKSAS: Būsite pernelyg pavargę, kad sutelktumėte dėmesį į seksą. Šią savaitę sulauksite gana daug dėmesio iš priešingos lyties atstovų, tačiau, gali būti, kad to nė nepastebėsite – visos mintys suksis tik apie darbą.

JAUTIS

SANTYKIAI: Sutelkite dėmesį į teigiamus dalykus – jų tikrai yra nemažai, nors dabar viskas gali atrodyti  priešingai. Stenkitės negalvoti vien tik apie save – aplink tikrai daug žmonių, kurie nori Jūsų dėmesio. Daugiau laiko skirkite savo artimiesiems – kada paskutinį kartą matėtės su geriausiais draugais? Savaitgalį atsipūskite, negalvokite apie slegiančius dalykus.

SEKSAS: Šią savaitę trauksite... žymiai vyresnius žmones. Žvaigždės žada, kad pagundoms atsilaikyti bus gana sudėtinga.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Pirmoje savaitės pusėje daugiau laiko skirkite sau – pabūkite gryname ore, pagulėkite karštoje vonioje su putomis. Apmąstykite, ar esate patenkinti dabartiniu gyvenimui – galbūt atėjo laikas permainoms? Ketvirtadienį ir penktadienį pastebėsite, kad Jums sekasi viskas, ko tik imatės. Pasinaudokite tuo. Savaitgalį praleiskite ramiai, nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

SEKSAS: Šią savaitę atgaivinsite senus ryšius, tikėtina, kad atsidursite buvusio (buvusios) lovoje. Tikėtina, kad tai nebus tik vienkartinis nuotykis. Ar tikrai norite to?

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirma savaitės pusė palankiausia pasimatymams. Gali būti, kad dabar užmegztos pažintys peraugs į ilgalaikius santykius. Savaitės viduryje stenkitės per daug neišlaidauti – vėliau gailėsitės. Ketvirtadienį ir penktadienį pabaikite ilgai  vilkintis darbus. Savaitgalį atsipalaiduokite, palanku važiuoti į trumpą kelionę.

SEKSAS: Stenkitės paįvairinti seksualinį gyvenimą, galbūt jau seniai galvojate išbandyti sekso žaisliukus? Galite būti maloniai nustebinti, kaip jie gali pagerinti lytinį gyvenimą.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę savo antrajai pusei skirkite daugiau dėmesio, pastaruoju metu šiek tiek atitolote, tačiau tai galite nesudėtingai atitaisyti. Savaitės vidurys palankus pasimatymams ir romantiškų ryšių atnaujinimui. Ketvirtadienis ir penktadienis gali atnešti permainų karjeros srityje. Savaitgalį  skirkite pramogoms.

SEKSAS: Ši savaitė bus tikrai karšta. Jūsų laukia kaitinantys meilės nuotykiai – nevenkite apsilankyti klube, tikrai susipažinsite su nuodėmės vertais žmonėmis.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Jei kažkoks klausimas neduoda ramybės, pasitarkite su antrąja puse – tikėtina, kad kartu atrasite teisingiausią sprendimą. Savaitės viduryje venkite vartoti alkoholį – galimi apsinuodijimai. Ketvirtadienį Jus užplūs teigiama energija, nukreipkite ją teigiama linkme. Savaitgalį nuo visko atsiribokite – tikrai nusipelnėte poilsio.

SEKSAS: Jei susipyksite su antrąja puse, negaiškite laiko bereikšmiams ginčams – tempkite jį (ją) tiesiai į miegamąjį.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje nustebinkite mylimą žmogų – daryti staigmenas gali būti labai malonu. Daugiau laiko skirkite antrajai pusei, nes nuo ketvirtadienio tam nerasite laiko – gali netikėtai užklupti galybė darbų. Savaitgalį jausite energijos pliūpsnį, atrodysite žavūs ir gyvybingi, Jumis bus sunku nesižavėti!

SEKSAS: Šią savaitę Jūsų laukia karštas nuotykis, kurį vėliau prisiminsite su šypsena. Nesėdėkite namuose – šią savaitę palanku priimti visus pasiūlymus pasilinksminti.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Jau seniai žavitės kažkokiu asmeniu? Dabar – tinkamiausias laikas imtis iniciatyvos! Tam palankiausia savaitės pradžia. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jums aktualiausi bus finansiniai klausimai – galbūt paskutiniu metu per daug išlaidavote? Metas susiimti ir pradėti taupyti.  Savaitgalį Jus užplūs seksualinė energija, tikėtina, kad ją pavyks nukreipti tinkama linkme.

SEKSAS: Pabandykite nusifilmuoti sekso metu – tai tikrai jaudina, ir su antrąja puse galėsite vėliau pasižiūrėti šį vaizdelį, ir tai... taip pat jaudina!

ŠAULYS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums palanki. Šią savaitę būsite kaip niekad žavūs – priešingos lyties atstovus trauksite tarsi magnetas. Savaitės viduryje darbai eisis  kaip iš pypkės, pabaigsite darbus, kuriuos jau nuo seno vilkinote. Savaitgalį labiau galvokite, ką šnekate, neatsargiai pasakyti žodžiai gali atsiliepti ateityje.

SEKSAS: Šią savaitę stenkitės susilaikyti nuo rizikingų veiksmų. Jei norite lovoje išbandyti kažką labia neįprasto, atidėkite tai kitai savaitei. Šią savaitę galimos traumas.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Tikėtina, kad negalėsite apsispręsti, kurį partnerį (partnerę) pasirinkti. Žvaigždės pataria šią savaitę pasikliauti jausmais, o ne protu. Klausykitės, ką sako Jūsų širdis, ir nesuklysite. Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirkite sveikatai. Savaitgalį susiorganizuokite romantišką pasimatymą.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite kuo geriau pažinti savo antrosios pusės kūną. Išnagrinėkite savo partnerio (partnerės) erogenines zonas – tai jam (jai) tikrai patiks!

VANDENIS

SANTYKIAI: Pirmadienį ir antradienį būsite labai darbingi – pabaikite darbus, kurių vis negalėjote užbaigti. Savaitės viduryje gali būti netikėtumų meilės srityje – nepasimeskite, ir, priimdami sprendimus, vadovaukitės protu. Savaitgalio neplanuokite iš anksto – galimi  pasikeitimai. Palankiausia šią savaitę plaukti pasroviui.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite mylėtis labai dažnai. Nepamirškite, kad kuo labiau “rodysite ragus”, tuo mažesnė tikimybė gauti tai, ko norite.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Jei turite problemų, pasistenkite jas išspręsti savaitės pradžioje. Trečiadienis palankus vykti į kelionę – galbūt jau planuojate atostogas? Neverta nerimauti dėl aplinkinių kalbų – dažnai žmonės apkalba vien iš pavydo. Savaitės pabaigoje nusimato romantiškas susitikimas, galimas senų ryšių atnaujinimas.

SEKSAS: Norite kažko naujo seksualiniame gyvenime? Paskaitykite erotinį romaną – pasisemsite idėjų sekso scenarijui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras