Meilės horoskopas savaitei (06 17 - 06 24)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje intensyviai kursite ateities planus, ypač meilės srityje, tačiau neapsigaukite. Šios dienos nepalankios nei kurti planų nei užmegzti rimtų santykių. Geriau pagalvokite ir nuspręskite, kokio žmogaus norite šalia savęs, kokiomis charakterio savybėmis jis turėtų pasižymėti. Kitaip tariant – mintyse sudėliokite nedidelį sąrašėlį. Trečiadienį, ketvirtadienį aplankys pačios geriausios mintys. Savaitgalį spinduliuosite grožiu, lengvai žavėsite aplinkinius, todėl atkreipti patinkančio asmens dėmesį bus itin paprasta.
 

 

JAUTIS

Savaitės pradžioje norėsis pasiekti vidinę harmoniją ir jausti pasitenkinimą, dvasinę pilnatvę. Tačiau norint pasiekti šiuos jausmus, reikės iš peties paplušėti. Tokiu atveju būtų neprošal vadovautis auksine taisykle- įvykių skubinti ne valia, viskas ateina savaime. Būtent laukimas, ramuma, ketvirtadienį, penktadienį į Jūsų gyvenimą įpūs naujų meilės kibirkščių. Dabar pats metas garsiai prabilti apie širdies reikalus. Jei negalite aptarti to su mylimuoju, pagalbos kreipkitės į artimą draugą, jis mielai išklausys ir tikrai neatsuks nugaros. Savaitgalis romantiškas laikas, todėl jį praleiskite su mylimuoju, džiaukitės vienas kito draugija.

 

 

DVYNIAI

Būsite panašus į Kupidoną, nesvarbu, jog meilės diena dar tik kitais metais. Žavėsite aplinkinius tiek savo išvaizda, tiek bendravimo įgūdžiais, spindėsite ryškiai it žvaigždė danguje. Santykiai su mylimuoju klostysis kaip niekad sklandžiai, abu spinduliuose gera nuotaika ir karščiausiais jausmais vienas kitam. Jausitės tarsi iš naujo pamilę vienas kitą. Todėl kiekvieną laisvą minutę praleiskite drauge ir parodykite kaip branginate vienas kitą. Savaitgalį galite sulaukti netikėtų, tačiau malonių svečių apsilankymo.

 

 

VĖŽYS

Kalbėti nesinorės daug. Nesvarbu, jog turite antrąją pusę, tačiau tikėtina, kad jausitės vienišas, jos apleistas, trūks dėmesio ir šiltų jausmų. Tačiau nepulkite smerkti partnerio,  galbūt jai/jam pastarosios dienos buvo itin varginančios. Trečiadienį, ketvirtadienį sulauksite malonios staigmenos ar net romantiškos vakarienės bei nakties. Būsite džiugiai nustebintas. Savaitgalį aplankykite senai matytus draugus ir artimus žmones, pakeisti aplinką tikra ne pro šalį.

 

 

LIŪTAS

Kaip gyvena Jūsų geriausi draugai? Nesvarbu, esate vienišas ar turite antrąją pusę, draugų pamiršti ne valia, todėl nieko nelaukite ir jau savaitės pradžioje surenkite susitikimą su jais. Trečiadienį, ketvirtadienį  būsite itin užsiėmęs, todėl į vidinį pasaulį bei jausmus nekreipsite dėmesio. Per užklupusių darbų laviną, nepamirškite dėmesio skirti antrajai pusei, jis/ji kaskart labai laukia Jūsų dėmesio ir šiltų jausmų. Todėl savaitgalį kartu nueikite į spektaklį ar ilgai lauktą kino filmą.

 

 

MERGELĖ

Kritikuokite viską iš eilės kiek tik norite, antroji pusė mylės Jus ne ką mažiau. Šią savaitę net pačios blogiausios Jūsų turimos savybės neužgoš gerųjų, dėl kurių taip stipriai žavėsite aplinkinius. Todėl vienišoms Mergelėms ši savaitė itin palanki naujoms pažintims megzti, ypač savaitės vidurys, kai šilti jausmai tiesiog sklandys ore. Nepražiopsokite šios progos, lankykitės viešumoje, būkite tarp žmonių ir naujos bei naudingos pažintys užsimegs tiesiog savaime. Nors savaitgalį ir tikitės nuveikti ką nors neįprasto, tikėtina, kad susiklostys priešinga situacija ir laiką leisite namie.

 

 

SVARSTYKLĖS

Nors apie meilę pastarosiomis dienomis galvoti nesinorės, tačiau anot žvaigždžių tam metas itin palankus. Panašu, kad  busimą antrąją pusę sutiksite visai netikėtai ir tai bus meilė iš pirmo žvilgsnio, kūną ir sielą suvirpins malonūs virpuliukai. Todėl nenumokite į tai ranka ir nevenkite bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, nauji pažįstami tikrai nepakenks. Savaitgalį nuotaika gali šiek tiek subjurti, tačiau nepasiduokite neigiamai energijai, išlikite pozityvūs ir pasisemkite teigiamos energijos iš dalykų, veiklos, kurie Jums teikia malonumą.

 

 

SKORPIONAS

Būsite užtikrintas ir kaip niekad pasitikėsite savo jėgomis. Norėsis naujų potyrių, todėl būsite pasiryžęs veltis į abejonių keliančius meilės nuotykius. Jei turite antrąją pusę, būkite atsargus, nes vienas neapgalvotas žingsnis gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius. O jei esate vienišas, patariame klausyti širdies balso ir vengti bet kokių avantiūrų ar neaiškių nuotykių.

 

 

ŠAULYS

Jausmų atžvilgiu savaitė nebus labai karšta. Gyvenimas gali iškrėsti keletą netikėtų pokyčių, kurie privers sunerimti, tačiau nesijaudinkite- viskas išeis į naudą. Kaip sakoma, visi pokyčiai, kad ir patys nemaloniausi, atneša teigiamų permainų. Tikėtina, jog šįkart permainos palies ne santykius, o profesinę sritį. Šiuo metu mylimasis bus Jūsų gyvenimo ramstis, kuris padės, išklausys ir be galo mylės Jus. Savaitgalį jausitės išsekęs, todėl pailsėkite ir mėgaukitės meilės malonumais.

 

 

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje dėmesį ir laiką teks atiduoti kitiems. Visi paskui vieną prašys patarimų ar pagalbos. O geraširdžiai Ožiaragiai niekad neatsisakys padėti ir bus už tai įvertintos. Savaitės viduryje žvaigždės pataria daugiau laiko leisti namuose ir kartu su mylimuoju atlikti būtiniausius buities darbus. Arba ramiai, prigludus vienas prie kito pažiūrėti mėgstamą filmą. Savaitgalį negalvokite apie pinigus, tik tokiu atveju pavyks išlaikyti puikią nuotaiką ir neprarasti optimizmo.
 

 

VANDENIS

Nors savaitės pradžioje galite sulaukti nemažai kritikos ar pašaipių žodžių, tačiau išmokite iš savęs pasijuokti, neimkite giliai į širdį visų neigiamų kalbų, išgirstų apie save. Savaitei įsibėgėjus, daugiau laiko skirkite mylimam žmogui, į santykius įpūskite naujų aistros vėjų. Jei esate sukūręs šeimą, ištrūkite kur nors tik dviese, atsipūskite nuo rutinos, kasdienių buities rūpesčių. Tai padės sustiprinti tarpusavio santykius. Savaitgalį, geriems orams po truputį užkariaujant Lietuvos padangę, išvykite pasivaikščioti į gamtą.

 

 

ŽUVYS

Net jei atrodo, jog Jus supantis pasaulis griūva į šipulius, atminkite vieną auksinę taisyklę: net ir šitai praeis. Blogiausios akimirkos vieną dieną liks užmarštyje, o iki tol pasistenkite mąstyti kuo galima pozityviau. Atverkite savo širdį, protą bei sielą aplinkiniams. Bendraukite su aplinkiniais, megzkite pažintis ir pamatysite kaip nelauktai rasite savo antrąją pusę. Na, o tiems, kurie jau gali džiaugtis antrosios pusės draugija žvaigždės žada malonias permainas, tikėtina, kad santykiai žengs į kitą etapą, todėl ir vestuvių varpai ne už kalnų.
 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras