Meilės horoskopas savaitei (06 20 – 06 26)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžia Avino ženklo atstovams – gana kebli bei emocionali. Gali atrodyti, jog tuoj išprotėsite!Tačiau pasistenkite labai nesikrimsti – turite galimybę pasiekti ar atrasti dar tvirtesnį ryšį, geresnį supratimą (situacijos, žmogaus ar tiesiog savęs). Ketvirtadienį ir penktadienį, ko gero, būsite pasiruošę linksmybėms, norėsite bendrauti, flirtuoti. Žvaigždės pasistengs jums padėti – pasitikėkite savimi!Jūsų entuziazmas bus užkrečiamas, tad sulauksite nemažai aplinkinių dėmesio, žmonės jumis žavėsis. Savaitgalis palankus meilės apmąstymams, dvasiniam suartėjimui. Mėgaukitės jausmingumu!

JAUTIS
Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovų laukia nuotykiai su antrąja puse, linksmybės. Vienišiai taip pat smagiai leis laiką – meilės paieškos bus kaip niekada smagios ir įdomios. Galbūt metas pirmajam pasimatymui? Kaip bebūtų, sieksite supratimo ir harmonijos tiek poroje, tiek su pačiu savimi. Apskritai, savaitės pradžia palanki romantikai, jausmams, tačiau neskubėkite, meilei sėkmingiausia bus savaitės pabaiga. Ketvirtadienis ir penktadienis – ramios dienos, tuo tarpu savaitgalis – kaitinančiai žavingas!Jūsų praktiškumas bei jausmingas sukurs nepaprastą jėgą, žavinčią daugybę priešingos lyties atstovų. Tik nuo jūsų priklausys, kaip tai panaudosite – karštam nuotykiui, santykių paįvairinimui ir sutvirtinimui ar..?

DVYNIAI
Nesvarbu, kokia jūsų situacija, savaitės pradžioje juntamas pasitenkinimo jausmas bus apgaulingas, tačiau iš tiesų, nežinosite ką daryti. Pasistenkite likti ramūs, vadovaukitės pagrindinėmis savo gyvenimo taisyklės ir neatsisakykite esminių vertybių. Tolimesnius žingsnius suprasite ketvirtadienį ar penktadienį – tai meilės atžvilgiu aiškesnės dienos. Bus tinkamas metas kalbėtis, bendrauti – klauskite savęs, partnerio, bandykite suprasti jausmus ir vienas kitą. Blogiausiu atveju, bent jau nuoširdžiai apie viską pasikalbėkite su geru draugu. Savaitgalis romantikai produktyvus, pasistenkite atsipalaiduoti, pailsėti ir pasimėgauti meile ar intymumu.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Vėžių ženklo atstovams Žvaigždės pataria pasikliauti instinktais. Jų dėka tiksliai žinosite, ką pasakyti, kada tai padaryti, ir, svarbiausia – kieno verta klausyti (neįskaitant jūsų pačio širdies). Ketvirtadienį ir penktadienį patariama vengti didelio emocionalumo, ypač – romantiniuose santykiuose. Bet kokiais būdais venkite skubotų išvadų – šiuo metu jos gali ypač apkartinti jums gyvenimą. Savaitgalį žavėsite aplinkinius – bendraudami sugebėsite kiekvieną žmogų priversti jaustis svarbiausiu, ypatingiausiu. Apskritai, reikalai ir įvykiai gali pasisukti ypač kaitinančia linkme – nesipriešinkite ir pasimėgaukite!

LIŪTAS
Liūto ženklo atstovų laukia gana įtempta savaitės pradžia, tačiau pernelyg nesijaudinkite – daugeliu atveju kaltę teks prisiimti ne jums, mat dėl paaštrėjusios reakcijos ir bus kalti aplinkiniai. Romantiniuose santykiuose pasistenkite bet kokiu atveju išlikti jautrūs, jausmingi, ramūs ir mylintys. Tegu tai byloja jūsų veiksmai!Ketvirtadienį ir penktadienį Žvaigždės pataria išbandyti kažką nauja – naujas restoranas, neatrasta sporto šaka, trumpa romantinė išvyka... Vienišiams patariama taip pat neužsidaryti ir laiką leisti su artimais draugais. Tai Liūtams palankus metas!Savaitgalį pagrindiniu uždaviniu turi būti rūpestis artimaisiais: duokite daugiau nei imate. Tai lems artėjančius gerus pokyčius!

MERGELĖ
Savaitės pradžioje romantiniai santykiai iš Mergelės ženklo atstovų pareikalaus pastangų ir veiksmo. Atidėkite sudėtingus ir rimtus sprendimus, pasistenkite būti supratingi ir auginkite, tvirtinkite santykius, pernelyg nesirūpindami dėl to, kas vyksta. Ketvirtadienį bei penktadienį daugiau laiko pareikalaus darbas, įvairūs piniginiai reikalai. Patariama mažiau dėmesio skirti meilei, verčiau atlikite kitus prioritetinius darbus, o romantikai atsiduoti galėsite savaitgalį. Tai laikas, kai galėsite nieko nebijoti. Būkite laisvi, pasitikėkite savimi, nebijokite atrodyti kvailai ir mėgaukitės gyvenimu!

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje, ko gero, kažkas sugriaus romantinę harmoniją, balansą. Jūs galite leisti jums sugadinti nuotaiką arba nusiraminti ir stengtis tvarkyti reikalus kitose gyvenimo sferose, tai – jūsų pasirinkimas. Tuo tarpu ketvirtadienį ir penktadienį Svarstyklių atstovų laukia ekstremalūs nuotykiai!Gyvenimas, meilė – viskas atrodys nuostabu, net jeigu realybė bus ne tokia graži – mokėsite laukti ir džiaugtis. Stenkitės nenusigręžti nuo tiesos ir sugebėsite pasukti viską tinkama linkme. Beje, savaitgalį Žvaigždės žada ypač palankius sprendimus, naudingus pokyčius. Taip pat bus puikus laikas meilei – pasinaudokite tuo!

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai bus tarsi meilės Kupidonai. Viskas, ką pasakysite ar padarysite kitiems žmonėms – komplimentai, konsultacijos, patarimai, ryšiai – padės jūsų pačių meilės karmai spindėti. Šiai paslaptingai magijai turite vadinamąjį šeštąjį pojūtį – pasinaudokite tuo ir sukurkite nuostabią aplinką. Ketvirtadienį bei penktadienį meilė praras savo paslaptingumą, santykiai reikalaus praktinio įdirbio, rutinos griovimo. Tikrasis pasitenkinimo jausmas aplankys savaitgalį – Žvaigždės jums atsiųs labai palankią energiją!Būsite žavūs, puikiai flirtuosite... Nepraleiskite progos puikiai pasilinksminti!

ŠAULYS
Šaulių ženklo atstovų laukia kiek komiška savaitės pradžia: vėluosite į pasimatymą, meilės žinutę nusiųsite klaidingu numeriu, pamiršite kažką svarbaus... Pernelyg dėl to nesijaudinkite, bet būkite atsargūs!Kaip bebūtų, sėkmė netruks ateiti: ketvirtadienį ir penktadienį reikalai pakryps kur kas geresne linkme. Bet kokia veikla, kuria užsiimsite, flirtas – viskas seksis geriau nei manėte, Žvaigždės jums bus ypač palankios!Savaitgalį patariama būti dėmesingais, dėmesingesniais nei kada nors anksčiau – rodykite jautrumą, jausmingumą, rūpinkitės mylimu žmogumi ir galėsite jaustis laimingi.

OŽIARAGIS
Ožiaragių ženklo atstovų savaitės pradžioje laukia meilės pokyčiai. Nors jūsų pasiryžimas, viltis kažką pakeisti bus sveikintini, tačiau nesiekite to pernelyg radikaliai. Būkite teisingi, klausykite širdies ir darbo savaitės pabaigoje kuo mažiau jaudinkitės dėl smulkmenų. Neleiskite jūsų klaidinti, priimkite viską, kaip yra ir bet kokiais būdais nesiekite aiškumo. Jis ateis savaitgalį – tuomet viskas atrodys paprasčiau, meilės reikalai klosis nepalyginamai sklandžiau. Nesvarbu, turite antrąją pusę ar esate vieniši – savaitgalį patariama kuo smagiau leisti laiką. Nuotykiai tyko kiekviename žingsnyje!

VANDENIS
Aistra – nuostabus dalykas, tačiau savaitės pradžioje svarbiausia bus jūsų gebėjimas užjausti, geraširdiškumas. Šiuo metu pildysis jūsų meilės karma, tad kaip niekada atidžiai sekite savo veiksmus, stenkitės neklysti. Tuo tarpu ketvirtadienis ir penktadienis – idėjų įgyvendinimui puikios dienos. Turėkite planus, tačiau leiskite jų pabaigai būti nenuspėjama!Juk momento troškimų įgyvendinimas – iš tiesų žavus. Savaitgalį, ko gero, daug jūsų laiko pareikalaus mintys apie ateitį, galimybes, troškimus. Žvaigždės žada vertingą pamoką meilės srityje – nepraleiskite jos, būkite atidūs ir tolimesni veiksmai taps aiškūs.

ŽUVYS
Pirmadienį Žuvų ženklo atstovai pajus teigiamos energijos pliūpsnį – tinkamai tai nukreipus, bus nušviesti ir jūsų meilės santykiai. Antradienis ir trečiadienis – atradimų ir praradimų dienos. Priimkite pokyčius, būkite teisingi, venkite žaidimų, tačiau nepraraskite paslaptingumo. Ketvirtadienį bei penktadienį pajusite aplinkinių susidomėjimą – kažkas norės geriau jus pažinti, daugiau sužinoti. Drąsiai flirtuokite – nepamirškite reikšmingo skvarbaus žvilgsnio, seksualiai erzinančios pastabos, pasitikėkite savimi. Savaitgalis – ypač palankus meilei metas. Norėsite švelnumo, šilumos – parodykite tai ir santykiai pakryps geresne linkme nei galėjote tikėtis.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras