Meilės horoskopas savaitei (06 20 06 26)

horo(1).jpg
 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS. Savaitės pradžioje  avinukus valdys emocijos ir stresinės situacijos. Vargu ar galėsite daug nuveikti, nebent sugebėsite susikaupti ir nukreipti savo energiją viena kryptimi. Pasistenkite nesiblaškyti. Pradėti kalbėti apie meilę bus galima nuo trečiadienio. Nuo savaitės vidurio iki  penktadienio palanku aiškintis santykius su antrąja puse, bus lengviau išsakyti tai, kas jus slegia ir neramina. Savaitgalį pasistenkite praleisti ramiai ir nesigriebkite nieko naujo. Tai kritinis laikas.

 

 

JAUTIS. Kažkas įdomaus gali nutraukti įprastą pirmadienio ar antradienio darbotvarkę -  tai gali būti šis tas romantiško ir labai netikėto. Išeikime iš įprasto rėžimo ir sukursite šį tą egzotiško bei jausmingo. Aistrų audros pagreitį įgaus nuo trečiadienio ir toks stiprus laikas tęsis iki penktadienio. Tad nenustebkite, jei šiomis dienomis gausite visą emocijų spektrą. Galimi pokyčiai asmeniniuose santykiuose, tad savaitgalį pabūkite su savo mintimis ir  nuspręskite, ko jums reikia,  kur slypi paviršutiniškumas, o kur yra tikroji prasmė.

 

DVYNIAI. Savaitės pradžioje dvyniams žvaigždės numato romantiškų staigmenų. Nors ir neįprasta, bet kodėl gi vėlyvo pirmadienio ar antradienio ryto nepavertus jausmingu susitikimu? Nuo savaitės vidurio iki pat penktadienio šio ženklo atstovai bus apdovanoti įžvalgumu, tad klausykite savo proto ir intuicijos bei padarysite naudingų išvadų tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesijos srityje.  Šį savaitgalį galite susidurti su santykių krize ir norėsis griebtis kraštutinių priemonių. Tačiau neskubėkite, pabandykite pažvelgti į jums skirtus klausimus iš kito žmogaus perspektyvos. Jei esate vieniši, būkite atviri ir neužtrenkite durų  tiems, kurie jumis domisi.

 

VĖŽYS. Turintiems porą vėžiukams savaitės pradžia atrodys lengva ir pripildyta romantikos jausmus. Jausitės lyg mintumėte dviratį pavėjui. Tačiau vienišiams žvaigždės pataria būti atsargesniems kopiant į naujų santykių etapą. Neskubėkite, bet mėgaukitės. Ketvirtadienį gali būti sunku priimti  bet kokį sprendimą, tad jei tik galite tai atidėti, taip ir padarykite. Neleiskite, jog jums būtų daromas spaudimas. Savaitgalis palankus tiek vienišiems, tiek turintiems antrąją pusę. Atverkite savo širdį ir drąsiai dalinkitės ja su jus supančiais žmonėmis.

 

LIŪTAS. Pirmadienį ir antradienį liūtukų gyvenimas primins pasisėdėjimus prabangiame restorane. Galėsite mėgautis egzotiškais ir pikantiškais patiekalais bei saldžiais desertais. Ketvirtadienį įsiklausykite į savo intuiciją ir savo mintimis pasidalinkite su antrąja puse. Tikėtini, jog romantiški veiksmai iš jūsų pusės atneš audringų ir stiprių emocijų . Pasimėgaukite tuo.

 

MERGELĖS.  Jei norite sužinoti, kokia jūsų situacija meilės srityje, klauskite ir kalbėkitės. Tik jausmų plėtojimas ir iniciatyva- padės atsakyti į širdies klausimus. Pirmadienis ir antradienis itin palankus rodyti meilę ir siekti savo tikslų. Nors trečiadienis ir ketvirtadienis gana palankios dienos, santykių prasme, naudingesnis bus savaitgalis. Nors bus visko, ir nesusipratimų, ir pavydo, fizinė trauka ir stipri dvasinė energija bus palanki jums. 


SVARSTYKLĖS.  Abejonės dėl meilės visai netikėtai gali užklupti svarstykles pirmadienį ir antradienį. Ką sako jūsų širdis, pabandykite išsiaiškinti, ko ji trokšta. Tačiau kad ir kaip keistai jaustumėtės, žinokite, kad meilės sėkmė tik jūsų rankose.  Trečiadienį ir ketvirtadienį esami meilės ryšiai vėl bus pačioje viršūnėje. Tačiau neskubėkite spausti partnerio priimti atsakingus sprendimus. Lai viskas klostosi savaime. Savaitgalį pabūkite gamtoje. Ji suteiks jums taip reikalingos energijos ir dvasinio įkvėpimo. 


SKORPIONAS.  Pirmadienį ir antradienį norėsis užsitverti sieną nuo visų, tad bus geriau jei bendrausite minimaliai. Antraip galima nesusikalbėjimai ir nesutarimai. Savaitės viduryje būsite sukalbamesni ir noriai dalinsitės savo idėjomis su aplinkiniais. Trečiadienis itin palankus metas užmegzti naujas pažintis, pasirašyti sutartis, ieškoti bendraminčių. Tokią sėkmę skorpionuose įkvėps jų pasitikėjimas savo jėgomis ir įžvalgumas. Ketvirtadienį ir penktadienį nebūkite vieni, jums prireiks žmonių, kurie jumis tiki. Tai suteiks stiprybės ir drąsos padaryti kažką drastiško, naujo ir  naudingo. Tad tikėkitės audringo ir itin karšto savaitgalio. 

 

ŠAULYS. Puoselėkite šį tą įdomaus ir nuotaikingo bei ieškokite sąjungininkų. Iki pat trečiadienio žvaigždės šauliams prognozuoja įdomius ir žaismingus išgyvenimus. Smagiai leskite laiką su antrąją puse, o jei esate vieniši - drąsiai kalbinkite, žavėkite ir bendraukite su jus dominančiais žmonėmis. Ketvirtadienis - vidinių apmąstymų metas. Su kuo grumiasi jūsų širdis? Savaitgalį tikėtinas įdomus įvykis, kuris padės atrasti vidinę harmoniją ir išsklaidys dvejones.

 

OŽIARAGIS. Nesvarbu kiek energijos įdėsite į savo romantiškus ketinimus, vienas neatsargus žodis ar žingsnis ir ilgai planuotas pasimatymas gali virsti paskutiniu. Meilę ir romantiką geriau pradėkite puoselėti nuo trečiadienio iki ketvirtadienio. Tai kūrybiškos, harmoningos ir romantiškos dienos. Šiomis dienomis mokėsite ne tik imti, bet ir duoti. Mėgaukitės harmoninga meilę ir visą laiką skirkite tik jai. Savaitgalis - apmąstymų laikas. Nuoširdžiai paklauskite savęs, ar tai viskas ko trokšta jūsų širdis?

 

VANDENIS. Ar pastebėjote susikaupusius tamsius debesis virš jūsų galvos? Neapsimeskite, kad nieko nėra, o aiškinkitės esamą situaciją. Ar viskas dėl jūsų, o gal kažkas tyčia jums kaišo pagalius į ratus? Būkite budrūs, tačiau nesileiskite užvaldomi emocijų. Kad ir kaip bebūtų, trečiadienį ar ketvirtadienį suprasite, kad chaotiškos situacijos suteikia gyvenimui daugiau aštraus prieskonio. Juk jums tai patinka. Savaitgalį užsimezgusi nauja pažintis vėl gali viską apversti aukštyn kojom. Laikykitės.

 

ŽUVYS. Būkite iniciatoriais ir meilės gyvenime ženkite žingsnį pirmi. Jei norite pokyčių, tik nuo jūsų kontrolės priklausys meilės žaidimo sėkmė. Taisyklės galite keisti ir jomis manipuliuoti pirmadienį bei antradienį. Ketvirtadienį galimos abejonės ir miglotas mąstymas. Panašu, kad žuvų ženklo atstovai patys nežinos, ko geidžia jų širdis. Pabandykite atrasti vidinę harmoniją ir užuot kaltę vertus kitiems, atidžiau pažvelkite, kas slypi jūsų viduje. Savaitgalį rūkas išsisklaidys ir atrasite saldžią tiesą.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras