Meilės horoskopas savaitei (06 21 – 06 27)

 
Meilės reikalai. Ką žvaigždės žada šiai savaitei?

AVINAS

Šią savaitę būsite itin jautrūs. Tikėtina, kad įsižeisite, jeigu tvarkant reikalus jums asmuo iš pašalies pradės aiškinti, ką ir kaip daryti. Meilės reikaluose daugiausiai dėmesio skirkite būtent savo asmeniniams poreikiams. Mažiau galvokite apie dabar besiklostančią situaciją – ateities vizijos apmąstymas duos geresnių rezultatų.


JAUTIS

Gali būti, kad šią savaitę jus apniks neigiamos mintys apie ateitį. Galite jausti perdėtą baimę dėl savo asmeninio gyvenimo. Būkite atsargūs, kad jūsų neadekvačios reakcijos nesumažintų pasitikėjimo santykiuose su mylimu žmogumi. Viską gerai apmąstykite ir nepamirškite savikontrolės – tai jums padės surasti problemų sprendimus ir nesukels papildomų bėdų. 


DVYNIAI

Šią savaitę jūsų juokai bus nesuprasti. Net ir patys žaismingiausi komentarai gali išprovokuoti nepasitenkinimo kupinas reakcijas ir sukelti abejones jūsų santykiuose su antra puse. Būkite atsargūs bendraudami su žmonėmis, kuriems įdomiau reguliuoti jūsų gyvenimą, negu priimti jus tokį, kokiu esate. Jeigu su tokiu asmeniu jaučiatės emociškai nesaugiai – verčiau sumažinkite bendravimą su juo.


VĖŽYS

Šią savaitę jums labiausiai rūpės reikalai, susiję su meile. Tikėtina, kad į juos norės kištis žmonės iš pašalies, tačiau pasistenkite to neleisti. Šiuo periodu svarbiausi yra jūsų asmeniniai poreikiai, todėl per daug nevarkite tenkindami asmens, esančio šalia jūsų, įnorius. Žinoma, būkite dosnūs, tačiau duokite kitam tiek, kiek iš tikrųjų galite. 


LIŪTAS

Tikėtinas įtemptas periodas. Turėsite daug reikalų, susijusių su darbu, todėl nerasite laiko atsipalaidavimui bei mėgavimuisi gyvenimu. Gali būti, kad šią savaitę išspręsite opų reikalą meilės srityje arba išpuls svarbus darbo susitikimas, turėsiantis lemiamos reikšmės ateityje. Labai norėsite užsiimti laisvalaikio reikalais, kuriuos taip mėgstate, tačiau prieš tai nepamirškite užbaigti darbų.


MERGELĖ

Ši savaitė bus palanki meilei, tačiau tikėtini ekstremalūs poelgiai. Gali būti, kad trykšite nenumaldoma aistra ir geismu konkrečiam žmogui, arba, priešingai, visiškai atsiribosite nuo santykių su priešinga lytimi. Dažniausiai tokius reikalus sprendžiate pasitelkdami logiką, bet šį kartą teisingesnį sprendimą pateiks jūsų jausmai. Pasitikėkite savo instinktais, tačiau išlikite atsargūs.


SVARSTYKLĖS

Gali būti, kad kaip vaiduoklis iškils praeities reikalai, kurie šią savaitę sukels jums problemų. Veikiausiai viskas bus susiję su buvusia antra puse arba neužbaigtais dalykais esamuose santykiuose – dabar pats metas galutinai išspręsti problemas. Tikėtina, kad papildomą stresą sukels ir situacija šeimoje. Daugiau laiko skirkite ne bendravimui su kitais, o asmeniniams apmąstymams.


SKORPIONAS

Šią savaitę kovoti su kylančiomis emocijomis sugebėsite taip, kaip niekas kitas. Tikėtini pokalbiai su tam tikrais asmenimis, prasidėsiantys lengvomis diskusijomis apie paprastus reikalus ir užsibaigiantys giliais, galingais bei itin reikšmingais apmąstymais. Jeigu kažką vertinate prieštaringai, tokią nuomonę išsakydami būkite labai atsargūs, nes savo žodžiais gali įplieksti nesantaiką arba iškelti daugiau įsipareigojimų.


ŠAULYS

Šią savaitę itin didelį dėmesį skirkite laisvalaikiui, išlaidoms bei atlapaširdiams pokalbiams su kitais asmenimis: ar viską darote teisingai? Pasirūpinkite tuo, kol nepatekote į bėdą. Šiuo periodu nepakenktų į gyvenimą įsivesti šiek tiek disciplinos. Dėl tokių pastangų ateityje visose gyvenimo srityse sulauktumėte didesnio atpildo.


OŽIARAGIS

Šią savaitę bus tikrinama jūsų savikontrolė. Tikėtina, kad kažkas jus privers priimti svarbų sprendimą. Šiuo periodu galimi ir prieštaravimai. Galbūt degsite noru savo gyvenimą dalintis su rimtu asmeniu, kuris norėtų laikytis įsipareigojimų? O gal nutarsite artimiausią kelią eiti vieni? Nesvarbu, ką pasirinktumėte, tačiau pripažįstate, kad dabar jums itin reikalingi pokyčiai.


VANDENIS

Į paviršių gali iškilti neišspręsti praeities reikalai arba užmirštos baimės. Laikas galiausiai visą tai užbaigti ir paleisti pragaištin buvusį nesaugumą bei praėjusių laikų įtaką dabartiniam gyvenimui. Verčiau pasikliaukite savais instinktais nei vadovaukitės kitų žmonių patarimais.


ŽUVYS

Šią savaitę grupinė veikla gali būti labai komplikuota. Būkite atsargūs ir neleiskite galingiems žmonėms manipuliuoti jumis – geriau visai atsiribokite nuo potencialiai pavojingo bendravimo. Laikymasis tvirtai įsikibus savų principų padidins jūsų galią, uždirbs daugiau pagarbos jums bei padės išvengti nesklandumų ateityje.

 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras