Meilės horoskopas savaitei (06 23 - 06 30)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Puikus metas pradėti naujus darbus – galbūt ir tai, ko niekada nesate bandę. Jau seniai svajojote išbandyti ką nors ekstremalaus? Apsilankykite slidinėjimo arenoje ir pagaliau paimkite į rankas snieglentę arba panardykite ir stebėkite gyvūniją bei augmeniją, patirsite daug įsimintinų pojūčių bei pasportuosite iki soties. Taip pat daugiau bendraukite su žmonėmis, neužsidarykite savo pasaulėlyje, kitaip tariant- plėskite socialinį gyvenimą. Vienišiams naujos pažintys žada įsimintiną meilės romaną, kuris laukui bėgant gali peraugti į rimtą draugystę. Turintiems antrąją pusę, savaitė bus kupina romantikos. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite dviese, pailsėkite.
 

 

JAUTIS

Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems- labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, vargu ar meilė pati užklys prie Jūsų durų. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma patariame dažniau stebinti mylimą žmogų, nelaukti gimtadienio ar kitų švenčių, o daryti tai, kad ir paprastą, niekuo neišsiskiriančią dieną. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai. Savaitgalį skirkite poilsiui, atsipūskite, daugiau laiko skirkite pomėgiams.

 

 

DVYNIAI

Savaitės pradžioje jausitės suerzintas ir piktas, todėl galimi stiprūs pykčio proveržiai, galintys įžeisti aplinkinius. Tačiau nepersistenkite ir neigiamų emocijų neišliekite ant mylimo žmogaus, juk jis niekuo dėtas dėl Jūsų asmeninių nesėkmių. Trečiadienį, ketvirtadienį, žvaigždės padės nusiraminti ir vėl džiaugtis gyvenimo pilnatve, visi rūpesčiai išsisklaidys taip lyg jų nė nebūtų buvę. Savaitgalis laukia kaip niekad pašėlęs, audrų gerąja prasme nusimato ir intymiame gyvenime. Drauge su mylimuoju į miegamąjį būsite pasiryžę įnešti gerų permainų, išbandyti naujų sekso pozų ar pasimėgauti erotinio masažo malonumais.

 

 

VĖŽYS

Šią savaitę raskite laiko sau. Nors savaitė bus pakankamai įtempta, tačiau pasistenkite atsipalaiduoti ir atsipūsti nuo visų darbų bent vakarais. Skirkite laiko ir savo antrajai pusei, tikėtina, kad paskutiniu metu jūs gerokai atitolote vienas nuo kito. Jei vis dar esate vieniši, palankiausias metas pasimatymams – ketvirtadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis būsite labiau atsipalaidavę ir pasitikintys savimi.

 

 

LIŪTAS

Šią savaitę jūsų nuotaikos svyruos. Kartais atrodys, kad esate laimingi, įsimylėję ir mylimi, o kartais viskas atrodys priešingai. Stenkitės nepasiduoti blogoms nuotaikoms ir pasistenkite atrasti dalykų, kurie Jums teikia didžiausią džiaugsmą. Tikėtina, kad tai padės Jums palaikyti gerą nuotaiką. Nesijaudinkite, jei šią savaitę seksas nedžiugins. Stenkitės paįvairinti savo seksualinį gyvenimą – kartais ir maži dalykai daro stebuklus.

 

 

MERGELĖ

Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio bus itin palankus metas naujoms pažintims. Būsite žavingi, bendraujantys ir trauksite aplinkinių dėmesį. Tikėtina, kad jums seksis viskas, ko tik imsitės – flirtuoti taip pat. Savaitgaliui nieko neplanuokite, nes, tikėtina, kad reikalai pakryps Jums nepalankia kryptimi. Patartina daugiau laiko praleisti su šeima bei artimais bičiuliais.

 

 

SVARSTYKLĖS

Naujos perspektyvos (jei Jūs vienišas) ir naujos galimybės (jei turite antrąją pusę), kurias pranašauja žvaigždės, lydės Jus nuo pat savaitės pradžios. Svarbiausia neskubėti. Geriau išlaukite tinkamo momento vietoj šokinėjimo pirmyn ir atgal. Jūs norite suprasti kur šiuo metu esate, žvaigždės suteiks jums didelį postūmį jau trečiadienį vakare. Kitos pora dienų bus tik apie Jus. Pasižymėsite seksualumu kaip niekad ir tai tęsis iki penktadienio. Tačiau savaitgalį saugokitės finansinių sunkumų, jie gali žlugdyti romantiką.

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje būsite pasiklydę savo jausmuose, bet jau trečiadienį būsite pasirengę priimti sprendimą. Šią savaitę daugiau laiko skirkite sau, rūpindamiesi kitais paskutiniu metu apie tai užsimiršote. Penktadienį patartina likti namuose, o šeštadienį – bent pusdieniui išvykti į gamtą.

 

 

ŠAULYS

Šią savaitę paisysite tik savo jausmų ir emocijų, tačiau nepamirškite, kad Jūsų antrajai pusei taip pat reikia dėmesio. Savaitės viduryje Jus domins tik Jūsų karjera, tad apie romantišką vakarienę net negalvosite. O visai be reikalo. Skirkite laiko savo antrajai pusei bent savaitgalį: kartu išvažiuokite į gamtą ar susiorganizuokite savaitgalio kelionę į užsienį.

 

 

OŽIARAGIS

Idealus romanas didžiausia Jūsų svajonė? Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila – šio įvykio dar teks palūkėti. Nuo antradienio iki ketvirtadienio kaip niekad būsite užsivertęs darbais, todėl liūdėti dėl nesėkmingo asmeninio gyvenimo nebus laiko. Ožiaragiams, turintiems antrąją pusę savaitė žada malonias permainas asmeniniame gyvenime. Tikėtina, kad mylimasis pagaliau žengs lemtingą žingsnį santykių įtvirtinimo link.
 

 

VANDENIS

Asmeniniai santykiai bus tokie nuobodūs ir varginantys kaip niekada, ypač savaitei prasidėjus. Jei širdyje nuolat kirba mintis, kad šalia Jūsų ne ta žmogus, su kuriuo norite praleisti visą savo likusį gyvenimą, negaiškite laiko. Ši savaitė viena tinkamiausių netenkinantiems santykiams užbaigti, kitaip tariant – atversti naują gyvenimo lapą. Savaitgalį jokiu būdu neužsidarykite namuose, susitikite su draugais ar pabėkite atsipūsti nuo miesto šurmulio.

 

 

ŽUVYS

Jau savaitės pradžioje galėsite džiaugtis pakilia nuotaika, kuri lydės Jus gan ilgą laiką. Net jei santykiai su antrąja puse nėra tokie, kokių norėtųsi – nenuleiskite rankų. Niekas kitas, tik Jūs patys kuriate savo santykių gerovę. Viskas priklauso tik nuo Jūsų noro ir pastangų. Jei širdyje didžiulė sumaištis, patartina kurį laiką pabūti atskirai ir viską apmąstyti. Vienišoms Žuvims naujoms pažintims megzti laikas itin palankus.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras