Meilės horoskopas savaitei (06 24-06 30)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Klausimas vienišiems Avino ženklo atstovams: ar tikrai jaučiatės gerai, neturėdami antrosios pusės, ar taip tik kalbate? Savaitės vidurys palankus naujoms pažintims – gali būti, kad jos bus ilgalaikės. Įsipareigojusiems Avinams patariama daugiau dėmesio skirti antrajai pusei – vertinkite tai, ką turite. Savaitės pabaigoje galimas pakvietimas į vakarėlį ar vestuves, neatsisakykite – savaitgalis palankus pramogoms. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu.

SEKSAS: Šią savaitę į seksą žiūrėsite labai vėjavaikiškai: norėsite vis kitų partnerių, ir stengsitės bet kokia kaina juos (jas) suvilioti. Nederėtų pamiršti pagalvoti apie nesaugaus sekso pasekmes. Būkite atsargūs.

JAUTIS

SANTYKIAI: Laukiate, kol problemos pačios išsispręs. Čia ir darote klaidą – imkitės veiksmų, jei norite būti laimingi. Savaitės pradžioje jausitės pavargę, tačiau pasistenkite nuovargį išsklaidyti darydami lengvą mankštą. Savaitės vidurys žada pokyčius profesinėje srityje, ir dėl šios priežasties galite būti dirglesni nei įprastai. Savaitgalį paskirkite romantišką pasimatymą – tai tikrai padės atsipalaiduoti.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikri nutrūktgalviai: flirtuosite su visais (visomis), ką tik besutiksite. Kita vertus, būsite labai aistringi partneriai.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Jei išgyvenote dramatiškus pokyčius meilės srityje, šią savaitę, tikėtina, atsigausite. Nesigraužkite dėl to, ką padarėte ir ko ne, žvelkite tik į ateitį. Savaitės pradžioje būsite visiškai nedarbingi, tad pagalvokite, gal verta pasiimti kelias laisvas dienas? Savaitės vidurys žada naujas pažintis, o savaitgalis... karštus nuotykius.

SEKSAS: Šią savaitę būsite išsiblaškę. Kartais tai tikrai žavinga savybė, tačiau tikrai ne  visada. Miegamajame nieko naujo, tačiau... gal laikas kažką keisti?

VĖŽYS

SANTYKIAI:Šią savaitę Jus bus labai paprasta suvilioti, pasistenkite būkite atsargūs: Jumis kiti gali tiesiog pasinaudoti. Savaitės viduryje labiau galvokite apie tai, ką kalbate – informacija gali patekti ne ten, kur reikia. Mažiau galvokite apie tai, kaip atrodote, tačiau analizuokite, kaip elgiatės. Savaitgalį patartina praleisti su artimaisiais.

SEKSAS: Jei jaučiate, kad su partneriu (partnere) lytinis gyvenimas ne toks, kokio norėtumėte, pagalvokite: galbūt verta apsilankyti pas seksologą? Tikrai nepasigailėsite.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Esate susižavėję priešingos lyties atstovu, ir esate visiškai pametę galvą. Stenkitės vadovautis protais, o ne jausmais – taip išvengsite galimų nusivylimų. Daugiau laiko skirkite darbinei veiklai – per išsiblaškymą palikote daug nepabaigtų darbų. Savaitgalį skirkite apmąstymams, nors vieną vakarą pabūkite vieni, tiesiog... su savo mintimis.

SEKSAS: Daugiau dėmesio skirkite pažinti savo partnerio (partnerės) kūną, išsiaiškinkite, kas jam (jai) patinka – kartais kitam žmogui suteikti malonumą yra tiesiog... nuostabu.

MERGELĖ

SANTYKIAI:Daugiau dėmesio skirkite... darbui. Jei planuojate atostogas, stenkitės visus darbus pabaigti laiku – tik tokiu atveju pavyks atsipalaiduoti. Žinoma, būsite labai užsiėmę, todėl antrajai pusei skirsite mažiau dėmesio. Atsigriebkite savaitgalį – tikrai būsite nusipelnę poilsio.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai aistringi. Būsite pasirengę mylėtis... visur ir visada. Neleiskite savo hormonams siautėti bent jau viešumoje.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums bus palanki, turėsite laiko tam, ką mėgstate labiausiai. Nesijaudinkite, jei kas nors nepasiseka iš pirmo karto – niekas negimė mokėdamas. Stenkitės galvoti pozityviai, rūpinkitės savo antrąja puse, Jūsų partneriui (partnerei) kaip niekad reikalingas palaikymas. Savaitgalį susiorganizuokite kelionę ar trumpą išvyką.

SEKSAS:Išbandykite lovoje kažką... „nestandartiško“. Jūsų partneris (partnerė) tikrai bus nustebintas (nustebinta). O kartais tik to ir reikia santykiams pagyvinti.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Ši savaitė atneš pokyčių. To Jums dabar reikia labiausiai. Savaitės viduryje galimi svarbūs susitikimai, tad žiūrėkite į tai rimtai. Savaitgalį darykite tai, kas Jums labiausiai patinka – tikrai nusipelnėte šiek tiek poilsio. Nustebinkite savo mylimą žmogų.

SEKSAS:Šią savaitę stenkitės susilaikyti nuo pagundų, jei esate įsipareigoję. Žinoma, uždraustas vaisius saldesnis, tačiau pasekmės gali būti tikrai karčios.

ŠAULYS

SANTYKIAI:Ši savaitė nebus lengva emociškai. Atrodys, kad nieko nespėjate, kad aplinkiniai iš Jūsų per daug tikisi. Atsipalaiduokite. Darbus tikrai spėsite pabaigti laiku, o poilsio tikrai nusipelnėte. Savaitės viduryje galimi nemalonūs nesusipratimai, tačiau to per daug nesureikšminkite. Savaitgalį  nusimato romantiška pažintis.

SEKSAS: Pabandykite pasimylėti neįprastose vietose – tai tikrai kaitina. Jei pykstatės su antrąja puse, turbūt žinote, kas geriausiai apvainikuoja nesutarimus?

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Tikėkite, kad Jums pasiseks, ir taip tikrai nutiks. Nesukite galvos dėl menkiausių smulkmenų – jos tikrai nėra tokios reikšmingos, kad reikėtų apie jas galvoti. Stenkitės įsiklausyti į savo antrosios pusės norus, negalvokite vien tik apie save. Savaitgalį , tikėtina, praleisite romantiškai, tačiau stenkitės būti nuolaidesni savo mylimam žmogui, jei nenorite susipykti.

SEKSAS: Būkite nenuspėjami. Tai Jums bus nesunku įgyvendinti. Jūsų antroji pusė tikrai džiaugsis, jei būsite spontaniški. Stenkitės galvoti ne tik apie save – suteikite malonumą mylimam asmeniui.

VANDENIS

SANTYKIAI: Rutina. Šią savaitę tiesiog plauksite pasroviui, be jokių naujovių ar netikėtumų. Gal ir gerai – išvengsite stresinių situacijų. Vakarais stenkitės daugiau laiko skirti savo antrajai pusei, užsiimti mėgstama veikla, kuri patinka Jums abiems. Jei planuojate pokyčius asmeniniame gyvenime, patartina palaukti bent iki kitos savaitės pradžios.

SEKSAS: Ši savaitė nebus tokia karšta, kokios norėtumėte, tačiau nenusiminkite, artimiausiu metu  atsigriebsite, ir su kaupu!

ŽUVYS

SANTYKIAI: Būsite labai gyvybingi. Jums bus labai sunku visą dieną išbūti darbe. Tai suprantama – atšilus orams tikrai norisi aktyvesnės veiklos nei sėdėti biure. Jei jaučiate, kad Jums sunku susikaupti, pagalvokite: gal jau laikas atostogoms? Pasitarkite su savo antrąja puse: galbūt kartu nuspręsite vykti į egzotišką šalį.

SEKSAS: Šią savaitę kaip niekad norėsite eksperimentuoti – per daug savęs neribokite, tačiau atsižvelkite ir į savo partnerio (partnerės) norus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras