Meilės horoskopas savaitei (06 24 – 06 30

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis – Jūsų meilės dienos, todėl atitinkamai peržiūrėkite savo socialinių gebėjimų sąrašą. Svarbiausia – nepraleiskite savosios progos ir megzkite visapusiškas pažintis. Net jei iš jų  neišsirutulios rimta draugystė, papildysite gerų draugų ratą. Savaitgalį daugiau laiko skirkite sau ir antrajai pusei, kuriai Jūsų dėmesio niekada nebus per daug.

 

JAUTIS

Pirmadienis atneš puikias galimybes tiek asmeniniuose santykiuose, tiek profesinėje srityje. Tai tinkamiausios dienos imtis bet kokios veiklos ir realizuoti save, todėl pasižadėkite sau, jog pagaliau dėl savo svajonės galite padaryti viską. Kitu atveju – galimi nesklandumai, nesutarimai su partneriu, pasibaigsiantys rimtu konfliktu, kurio tikrai nepavyks išspręsti akimirksniu. Todėl šiuo atveju pravers Jūsų tvirtas charakteris ir užsispyrimas.

 

DVYNIAI

Ieškote romantikos, mąstote apie tai kuo galėtumėte nustebinti antrąją pusę? Kokią staigmeną padaryti? Atminkite, jog anaiptol ne materialūs dalykai pavergs jo/jos širdį, o Jūsų dėmesys, atsidavimas ir rodomas dėmesingumas. Todėl užuot išlaidavęs ir tokiu būdu bandymas pelnyti antrosios pusės palankumą – apsiribokite mažomis staigmenėlėmis. Savaitgalį namus užgriūti gali netikėti, tačiau labai malonūs netikėtumai bei svečiai.

 

VĖŽYS

Pirmadienis puiki diena siekti palankumo meilės srityje, todėl flirtuokite, flirtuokite ir dar kartą flirtuokite. Tikimybė, jog iš pirmo žvilgsnio nekalto ir nieko nežadančio flirto, laikui bėgant išsirutulios puikūs, tiek Jums, tiek aplinkiniams džiaugsmą keliantys santykiai. Svarbiausia – niekur neskubėkite ir santykius puoselėkite pamažu, jokiu būdu nepametę galvos.Jei kiltų kokių nors klausimų –geriausi draugai ir artimieji bus patys puikiausi patarėjai, padėsiantys išspręst net iš pirmo žvilgsnio neįveikiamomis atrodančias problemas. 

 

LIŪTAS

Pirmadienis, antradienis – puikiausios savaitės dienos, kurių metu palanku pagaliau žengti lemtingą žingsnį santykių srityje. Todėl jei ilgai svajojote įteisinti santykius su antrąja puse arba bent jau jai užmauti sužadėtuvių žiedelį – pirmyn! Ieškantiems ir niekaip negalintiems rasti antrosios pusės dar teks truputėlį palūkėti, nes laikas naujoms pažintims šiuo metu visiškai nepalankus. Net jei ir sutiktumėte, Jūsų manymu, tinkamą kandidatą, santykiai su šiuo žmogumi nebūtų tokie, kokių tikitės. 

 

MERGELĖ

Iššūkių kupina savaitė, kurios metu teks susitaikyti ir toleruoti antrosios pusės kaprizus bei, Jūsų manymu, nelogiškus reikalavimus ir įnorius. Todėl kantrybė pirmosiomis, naujos savaitės dienomis Jums tikrai nepakenks. Trečiadienis, ketvirtadienis – meilės ir romantikos metas, ypač tiems, kurie šalia savęs dar neturi to(s) vienintelio(ės). Naujai užsimezgęs ryšys taps tokiu stipriu, kurio vedami, apsikeisite aukso žiedais.

 

SVARSTYKLĖS

Santykiuose trūksta aistros ir geismo? Keista, jog viliatės, kad jų trūkumą pavyks kompensuoti nesibaigiančiomis, vertingomis dovanomis. Juk santykiuose svarbiausia ne tai, o dėmesys ir laikas, skiriamas vienas kitam. O jo nepagailėjus, labai lengvai galima susigrąžinti aistrą ir geismą į miegamąjį. Savaitės vidurys sėkmingas ieškantiems naujų pažinčių, gerbėjai/gerbėjos būriais rikiuosis prie Jūsų, vos spėsite rinktis. 

 

SKORPIONAS

Savaitei prasidėjus kažkas bandys Jumis manipuliuoti ir pakreipti į vieną ar kitą pusę. Neklausykite kitų nuomonės, pasikliaukite tik savo sprendimais, neatsižvelgdami į kitų dalijamus patarimu. Turintiems antrąsias puses – savaitės vidurys bus itin romantiškas, mylimasis stebins maloniomis smulkmenomis, o Jūs jam/jai taip pat atsilyginsite tuo pačiu. Taip pat turėtumėte išmokti valdyti bei užgniaužti savo emocijas, nes per didelis emocionalumas iš kantrybės gali išvesti antrąją pusę ir kitus, šalia esančius žmones.

 

ŠAULYS

Pirmadienis ne pati romantiškiausia savaitės diena, tačiau puikiausiai tinkama svarbių sprendimų priėmimui. Klausiate, kokie gi tie svarbūs sprendimai galėtų būti? Ogi patys įvairiausi – pradedant meilės reikalais, baigiant santykiais su artimiausiais draugais. Jei kurioje nors iš šių sričių nesijaučiate patenkintas, tuojau pat taisykite situaciją. Puoselėkite ir bandykite atgaivinti netenkinančius asmeninius santykius arba ieškokite laimės kito žmogaus glėbyje.

 

OŽIARAGIS

Jau pirmosiomis išaušusio pirmadienio akimirkomis suprasite, kaip stipriai visi Jus myli. Iki šiol niekad nebūsite susimąstę, kiek daug gerbėjų turite, mat  kvietimų į pasimatymus sulauksite ne vieno ir ne dviejų. Kitaip tariant – rinktis tikrai bus iš ko, tačiau išsirinkti vistiek nesugebėsite. Dvejosite, dvejosite, kol nuo pernelyg didelių svarstymų pavargsite patys ir liksite nieko nepešę. 

 

VANDENIS

Malonaus dėmesio šią savaitę netrūks tiek Jums, tiek antrajai pusei. Tikėtina, kad dėl kitų rodomo dėmesio Jūsų mylimajam imsite net šiek tiek pavyduliauti. Tačiau ne veltui sakoma, kad sveikas pavydas dar nieko blogo, jei jis neperžengia ribų. Galiausiai, sulaukę dėmesio iš kitų tik įsitikinsite, kaip stipriai mylite vienas kitą ir kitų dėmesys Jums visai nereikalingas. Vis dar ieškantiems, tačiau negalintiems rasti antrosios pusės, žvaigždės pataria nenukabinti nosies ir nesiliauti tikėti.

 

ŽUVYS

Pagaliau romantika pasibels ir į Jūsų namų duris. Mylimasis džiugins gėlėmis, mažomis staigmenėlėmis visai be progos. Dėl tokio jo elgesio antrąją pusę pamilsite ir dievinsite dar labiau nei iki šiol. Savaitės viduryje vienišieji šio ženklo atstovai, tikėtina, pagaliau sutiks žmogų, suvirpinsiantį jų širdį ir priversiantį dėl meilės pamesti galvą ir sveiką protą. Santykiai bus labai gražūs ir šilti.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras