Meilės horoskopas savaitei (06 25 – 07 01)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį neabejotinai nedaug meilės tvyros ore, tad jeigu turite antrąją pusę, atkreipkite ypatingą dėmesį į savo mylimosios (-ojo) jausmus. Jeigu esate vieniša (-s), šiandien geriau neieškoti naujų pažinčių ir pasimėgauti buvimu su savimi. Tačiau nuo antradienio iki pat ketvirtadienio bus tinkamiausias laikas romantiškai sužibėti ir Jūsų dėmesingumas ypatingo asmens užuominoms (žodinėms, nežodinėms) bus pačiu laiku. Įdėmiai klausykitės ir penktadienį bei šeštadienį žinosite, ką daryti ar, svarbiau, ko nedaryti. Sekmadienį romantika sugrįš, todėl tai puiki diena suplanuoti ką nors ypatingo su savo antrąja puse.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite būti labai emocionali (-us), tačiau tai gali būti geras dalykas! Kaip bebūtų, pasistenkite savo emocijų nedemonstruoti darbo reikaluose, bet galite patyrinėti, kas vyksta Jūsų galvoje ir širdyje bei į tai įtraukti ir Jums svarbų asmenį! Jeigu savaitės viduryje po darbų planuojate kokią nors veiklą, įtraukite ir kultūros renginį, kurio įprastai neapsvarstytumėte. Nauja patirtis (net jei ir nelabai vykusi, bet linksma) – tai nauji žmonės, naujos temos pokalbiams ir naujos energijos dozė. Juk tai puiku! Bet penktadienį ir savaitgalį pavydas gali pridaryti nemalonumų, todėl pasistenkite suvaldyti šį monstriuką.

DVYNIAI

Jeigu nenorite apsikvailinti ar apkvailinti kito asmens, savaitės pradžioje pasistenkite nedaryti jokių su romantika susijusių prielaidų! Būkite konkreti (-us), venkite nemandagumo ir žeidžiančių žodžių. Tačiau nuo antradienio iki ketvirtadienio galite jaustis laisviau, būsite mielesnė (-is) ir linksmesnė (-is) – kažkas, ką dabar padarysite spontaniškai, gali duoti tikrai nuostabių rezultatų. Atsiverkite ir leiskitės būti įkvepiama (-s) kosminės meilės! Tačiau savaitgalį meilės reikaluose nepamirškite vadovautis ir protu. Viskas eisis žymiai sklandžiau, jei galvosite.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje romantikos srityje gali atsirasti palaidas galas, bet jeigu neatidėliosite ir greitai juo pasirūpinsite, dėl to vėliau tik džiaugsitės. Pasitikėkite žvaigždėmis – dabar tuo pasirūpinti bus žymiai paprasčiau nei savaitės viduryje, kai ore gali imti tvyroti naujų iššūkių ir skirtingų nuomonių. Jei esate poroje, būkite atsargi (-us)! Penktadienį ir visą savaitgalį visame kame gali būti daug jausmų ir paslėptų prasmių. Tačiau būkite pasirengusi (-ęs) žengti teisinga linkme meilės kelyje, nebijokite pasikeitimų, geriau juos pasitikite ir būsite nustebinta (-s), kokius svarbius žingsnius dabar galite žengti.

LIŪTAS

Pirmadienį Jums bus itin naudinga dar kartelį peržvelgti savo dabartinę romantinę situaciją. Tai puikus laikas niekam netrukdomai (-am) viską apgalvoti. O štai antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį apie tai vertėtų pakalbėti su draugu ar atitinkamu žmogumi, todėl susitikite, išsipasakokite ir pasirenkite veiksmų planą! Žinoma, meilė gali būti paslaptinga, bet Jūsų teigiama energija paskatins ją atrasti ir pamatyti neįtikėtinai nuostabiomis spalvomis. Savaitgalį kosminė energija nukreips Jus į intensyvias ir aistringas vietas, kas bus nepakartojamai karšta. Rrr!

MERGELĖ

Savaitės pradžioje žvaigždės bus pasirengusios ir norės suteikti Jums nuostabų, didelį (galimai karštą) pakylėjimą! Pirmadienio dieną skirkite šiek tiek laiko flirtui, o vakare išeikite kur nors, net jeigu tik į kavinę su antrąja puse ar drauge (-u). Trečiadienį ar ketvirtadienį reikėtų išsiaiškinti, ar Jūsų ir Jūsų mylimosios (-ojo) prioritetai gyvenime sutampa, jeigu norite, kad Jūsų santykiai tęstųsi sėkmingai. Rodykite iniciatyvą, nes bet kokie skirtumai, kas kiekvienam iš Jūsų yra svarbiausia, savaitgalį akivaizdžiai bus matomi. Jūs galite tai išsiaiškinti!

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį galite sužinoti vertingų su Jūsų romantiškais santykiais susijusių dalykų, jei aišku būsite pasirengusi (-ęs) juos priimti. Užuomina: negalite girdėti, kai pati (pats) kalbate. Be to, savo iškalbą vertėtų pasilaikyti antradieniui, trečiadieniui ir ketvirtadieniui, nes būtent tomis dienomis beveik viskas, ką pasakysite, veiks kaip burtai. Labai tikėtina, kad dabar Jus dominantys žmogučiai Jums atsakys tvirtą „Taip!“, todėl nesvarbu, ar esate vieniša (-s), ar poroje, eikite ir paklauskite! Savaitgalį žvaigždės rodo pinigus, tačiau neleiskite jiems visko užgožti, išlaikykite balansą. O štai sekmadienį vėl pirmiausia ir svarbiausia Jums bus jausmai.

SKORPIONAS

Nuo pat pirmadienio ir ankstyvo antradienio pradėkite galvoti apie savo romantinius veiksmus ir planuoti savaitgalį. Viskas, kam skirsite savo dėmesio, eis teigiama linkme ir būsite apdovanota (-s) (tikėtina, kad karšta!) sėkme. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų kelias gali pasirodyti ne toks ir aiškus, kai bus sudėtinga susivokti savo pačios (paties) jausmuose be kitų pagalbos. Sustokite, viską apgalvokite ir pailsėkite, kad būtumėte pasiruošusi (-ęs) malonioms staigmenoms, kurios nusimato penktadienį. Būsite neįtikėtinai seksuali (-us) ir Jus visi mylės! Klausimas tik, į kieno jausmus atsakysite Jūs?

ŠAULYS

Savaitės pradžioje nebūsite itin linkusi (-ęs) bendrauti su žmonėmis. Bet jei ir būsite nusiteikusi (-ęs) pabūti viena (-s), teikitės papasakoti kitiems, kad taip jaučiatės, ypač savo antrajai pusei. Tiesiog pasakykite, kad viską paaiškinsite vėliau. Antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį būsite geresnės nuotaikos, gal būt net linkusi (-ęs) į meilę! Mažų mažiausiai būsite linksma (-s) ir kiti norės leisti laiką su Jumis. Penktadienis ir šeštadienis nusimato santūresni – suplanuokite veiklą ar pasimatymą, kuriam reikia Jūsų vaizduotės ir leiskite sau (ar Jums abiems) įdomiai praleisti laiką. Sekmadienis gali atnešti staigmeną – arba galbūt Jūs nustebinsite save!

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje meilės ryšys, kurį norite užmegzti, bus pasiekiamas ranka. Neatidėliokite – romantika Jums bus palanki pirmadienį ir pirmoje antradienio dienos pusėje. Tuomet per kitas kelias dienas susitikimai Jums bus ne galvoje, o širdies reikalai nesidėlios labai jau sklandžiai. Jei savaitės viduryje turite pasimatymą, tegul tai būna filmas, spektaklis ar kažkas, į ką abu kartu galėtumėte sutelkti savo dėmesį. Penktadienį ir visą savaitgalį kosminė energija bus orientuota į Jūsų ateitį, bet tai priklausys tik nuo Jūsų. Koks bus Jūsų kitas žingsnis meilės kelyje? Kur norite, kad jis Jus nuvestų? 

VANDENIS

Pirmadienį Jūsų energija bus paini ir romantiški siekiai gali duoti skirtingus rezultatus. Tai nebūtinai bus dėl Jūsų – tikėtina, kad tai antrosios pusės įtaka – bet vistiek iki antradienio reikėtų išlikti santūria (-iu). Dabar viskas eisis geriau ir per artimiausias dvi dienas Jūsų pastangos suprasti savo mylimąją (-ąjį) bus priimtos palankiai ir gali padėti suprasti daug dalykų. Nesidrovėkite, kuo mielesnė (-is) būsite, tuo reikalai bus aistringesni! Penktadienį ir šeštadienį tempas kiek sulėtės, bet meilė veikia paslaptingais keliais. Sekmadienis gali atnešti kažką įkvepiančio.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje galite susidurti su kritika, bet niekas nėra tobulas, tai galima pasakyti tiek apie Jus, tiek apie Jūsų antrąją pusę. Leiskite jai (jam) būti žmogumi ir suteikite erdvės (ir laiko!) tobulėjimui – antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės padės viską gražiai išsiaiškinti. Iš savo pusės darykite teisingus sprendimus ir padėkite Kupidonui atlikti savo darbą! Penktadienį ir šeštadienį romantikoje venkite nesusipratimų – juk žinote, kad ignoravimas neišsprendžia problemų. Sekmadienį Jūsų drąsa širdies reikaluose Jus apdovanos nauja jaukia ir geresne energija.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš Accidental Hedonist / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras