Meilės horoskopas savaitei (06 27 – 07 03)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai pajus, jog meilės gyvenimas iš tiesų įgauna pagreitį, tad nesivaržykite ir nestabdykite to. Drąsiai flirtuokite, bendraukite – tai palankus laikas tiek vienišiams, tiek turintiems antrąsias puses. Leiskite partneriui žinoti, ką jaučiate, ko trokštate. Svarbiausia – nedarykite jokių prielaidų, iš anksto nenusiteikite. Ketvirtadienį bei penktadienį daug dėmesio ir laiko pareikalaus darbas, atsakomybės... viską susitvarkykite ir galėsite mėgautis savaitgaliu!O jis bus įdomus – Žvaigždės pataria aktyviai leisti laiką, užsiimti mėgiama ar neįprasta veikla... Taip pat nepamirškite karštų pasimatymų, aistringų nuotykių... Atsiduokite meilei!

JAUTIS
Pirmadienį Jaučio ženklo atstovų laukia potencialiai nuostabi romantikai diena, viskas ko reikia – tai mokėti atitrūkti nuo darbo, galinčių palaukti įsipareigojimų. Tai nebus situacija, jog reikia pasirinkti tik vieną – vykitės sėkmę, būkite optimistiški ir bet kokioje situacijoje ieškokite išeities. Gana daug laiko atims dvejonės dėl ateities, tačiau atminkite, jog šiuo metu neverta skubinti įvykių. Leiskite viskam klotis savaime, tačiau nenustokite dėti pastangų – taip sulauksite sėkmės, net didelių laimėjimų. Savaitgalį labai svarbus bus atsidavimas – rūpinkitės mylimu žmogumi ir būkite tikri, jog šis žino, kaip jį branginate.

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovai bus išsiblaškę, žavėsis daugybe supančių dalykų... Susikoncentruokite!Pagalvokite, ar tai tikrai jus žavi, ar neprieštarauja turimoms vertybėms, ar iš tiesų norite to siekti? Ir neužmirškite: niekas nenorės gauti padalinto dėmesio, t.y. jei mylite, darykite tai iš visos širdies. Ketvirtadienį bei penktadienį Žvaigždės pataria nieko rimto neplanuoti, tikriausiai vis tiek atsiras nenumatytų reikalų. Meilei palankus savaitgalis – atsipalaiduokite, atsiduokite, mėgaukitės. Beje, kruopščiai rinkite žodžius – galite nenorėdami kažką užgauti ar įžeisti.

VĖŽYS
Nuoširdumas, silpnumas ar bejėgiškumas tikrai nesugriaus santykių, tad drąsiai rodykite savo jausmus, ypač – savaitės pradžioje. Juk dažniausiai labiau gailimės dėl to, ko nepadarėme ar nepasakėme nei priešingai. Atvirumas šiomis dienomis santykius pakreips iš tiesų teigiama linkme, ypač tai pastebėsite ketvirtadienį bei penktadienį. Nesvarbu, esate vienišiai ar turite antrąją pusę, šiuo metu galite pakeisti savo romantinį gyvenimą, pasaulį – tereikia pasitelkti vaizduotę. Savaitgalis – taip pat palankus. Siekite to, ko trokštate ir galėsite džiaugtis pergalėmis.

LIŪTAS
Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovų laukia dvejonės dėl širdies reikalų. Kai tik, rodos, suprasite, ko norite, bandysite tai pasakyti – viskas apsivers aukštyn kojomis. Kaip bebūtų, tai tinkamas laikas pasimėgauti parama, rodomu supratimu, geru humoro jausmu ir puikiais draugų patarimais. Pasinaudokite esama galimybe išgirsti daugybę skirtingų nuomonių, požiūrių, mat ketvirtadienį ir penktadienį turite būti labiau užtikrinti dėl savo vilčių, troškimų, svajonių ir norų. Savaitgalis – labai palankus meilei laikas. Būkite atviri, drąsiai mylėkite ir mėgaukitės dėmesiu.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovams svarbiausia bus rasti ir pasiekti balansą tarp proto ir emocijų. Aplankys stiprūs (tikėtina, trumpalaikiai) jausmai, norėsite viską analizuoti, tačiau pasistenkite atrasti įdomų saviraiškos būdą – tai padės nusiraminti, atpalaiduos ir bus prasminga. Ketvirtadienį ir penktadienį galėsite atsipūsti – pagaliau asmeniniai santykiai ir reikalai taps paprastesni. Tai laikas, kai galėsite pasimėgauti gera kompanija, būsite su žmonėmis, kurie džiaugsis jūsų bendravimu!Savaitgalį būkite pasiruošę išsklaidyti visas dvejones – atsiduokite jausmams ir mėgaukitės meilės teikiamais privalumais.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai bus tarsi gimę meilei!Noriai dalinsitės jausmais, pasitikėsite savimi, būsite drąsūs, mieli... tiesiog žavingi! Aplinkiniai pastebės jūsų gerumą ir tikrai tai įvertins. Būsite tikri nugalėtojai, seksis tiek darbai, tiek sumanymai, pildysis troškimai. Jus apgaubs puiki meilės karma. Pasimėgaukite, nes ketvirtadienį ar penktadienį viskas bus ne taip ypatinga, galimi nesusipratimai, įvairūs trukdžiai. Net jei visi planai susiklostys nesėkmingai, atminkite, jog tai laikina. Savaitgalį gyvenimas vėl nušvis ryškesnėmis spalvomis, būsite gerai nusiteikę, kupini idėjų. Rimtai apsvarstykite jų įgyvendinimą!

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovams Žvaigždės pataria priešintis komplikuotiems reikalams, nepasiduoti, tačiau vengti kraštutinumų. Romantiniai santykiai neturėtų būti keblūs, nebent jūs patys trokšite dramų, pykčių ir įnešite tokį indėlį. Ketvirtadienį ar penktadienį jus turėtų pasiekti nauja įdomi informacija apie brangų žmogų – nepasikliaukite bet kuo, ieškokite prasmės ir tikrumo. Leiskite jausmams ir toliau vystytis, neskubėkite ir nieko nereikalaukite – taip prisikviesite sėkmę. Savaitgalis – puikus, pasitikėsite savimi ir drąsiai žavėsite aplinkinius.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje bus ypač ryškūs Šaulių ženklo atstovų komunikaciniai gebėjimai – kalbėsite daug, tačiau ne visada prasmingai. Stenkitės išvengti daugiažodiškumo. Taip pat Žvaigždės pataria drąsiai rodyti savo rūpestį, susidomėjimą – tokie nuoširdūs jausmai gali lemti rimtus, teigiamus pokyčius. Jų sulauksite ketvirtadienį ar penktadienį. Beje, verčiau pokyčių neignoruokite, o ištirkite, įvertinkite bei prisitaikykite. Savaitgalį žadamos linksmybės, nuotykiai, daug laimingų ir puikių akimirkų. Pasiruoškite sėkmei, priimkite ją, nenusigręžkite nuo meilės ir būkite savimi.

OŽIARAGIS
Pirmadienis Ožiaragio ženklo atstovas – karščiausia savaitės diena, išnaudokite ją ir pasimėgaukite!Jei esate vieniši – drąsiai rodykite dėmesį, bendraukite. Jei turite antrąją pusę – verta pasvarstyti apie mielą staigmeną, netikėtą pasimatymą ir t.t. Antradienį ir trečiadienį Žvaigždės pataria vengti neapgalvotų pasisakymų – šiomis dienomis būsite linkę daug kalbėti, o tai gali gadinti jūsų romantinius santykius. Verčiau apgalvokite, ką sakote, dalinkitės tikrais jausmais, emocijomis, būkite nuoširdūs. Savaitės pabaiga – gana sudėtinga, svarbiausia bus nedaryti skubotų išvadų, išlikti savimi ir stengtis neprarasti nieko brangaus.

VANDENIS
Savaitės pradžia Vandenio ženklo atstovams – sėkminga meilei, jausmams. Žinokite, ko norite, drąsiai to siekite ir Žvaigždės jums padės. Apskritai, būsite atviri, trokšite naujovių, flirto, bendravimo, grožio ir linksmybių. Tačiau ketvirtadienį ar penktadienį pajusite, jog kažkas jūsų vengia. Nepulkite panikuoti, pykti, verčiau įsiklausykite, ką sako širdis ir pamąstykite, ką darėte ne taip. Beje, nenumokite ranka į instinktus, nepaaiškinamus pojūčius. Savaitgalį patariama griauti rutiną, paklusti troškimams, atsipalaiduoti. Galimos tam tikros naujovės ir tik nuo jūsų pastangų priklauso, kiek teigiamos ar neigiamos jos bus.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje bus ryški poetinė Žuvų ženklo atstovų pusė. Būsite nusiteikę lyriškai, trokšite jausmingumo, šilumos, artumo... Puikiai gebėsite flirtuoti, seksis stengiantis užkariauti priešingos lyties atstovo širdį. Ketvirtadienis bei penktadienis – dar geresnės širdies reikalams dienos. Šiuo metu patariama susiplanuoti pasimatymus, tik nepamirškite planuose palikti laiko netikėtumams – jų neišvengsite!Savaitgalis palankus ieškojimams, apmąstymams, rimties pokalbiams... Nepamirškite įvertinti to, ką jau turite!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras