Meilės horoskopas savaitei (06 28 - 07 04)

 
1 komentaras
Šią savaitę žvaigždės ypatingai dosnios visiems Zodiako ženklams: netrūks meilės ir nuotykių.

AVINAS

Šią savaitę mėnulis pereis į jūsų ženklą, todėl viduje būsite laisvi ir leisite savo vaizduotei skrajoti itin toli. Jausite poreikį naujovėms, o tai gali suklibinti jūsų santykius ar priversti ieškoti meilės pačiose netikėčiausiose vietose. Nepaisydami visko, norėsite lipti ant siauros atbrailos, kuri reikš svyravimą tarp jaudinančių potyrių ir pavojaus kristi žemyn.
 

JAUTIS

Tempas šią savaitę bus greitesnis, negu patys norėtumėte. Tikėtina, kad susidursite su nekantriais žmonėmis, kurie nestabdys degančių reikalų vien dėl to, kad jūs pasijustumėte laimingesniais. Nestatykite savęs į rimtą pavojų dėl trokštamų pavojingų linksmybių, tačiau geras laikas pereiti visus barjerus ir išbandyti tai, ko dar niekada nesate darę.
 

DVYNIAI

Ši savaitė žada daug įspūdžių, nes nuolatos būsite kompanijų dalimi. Tačiau žvaigždės siūlo nutrūktgalviškus nuotykius verčiau iškeisti į jaukų ir saugų laiko leidimą namie. Bet tai nereiškia, kad šis laikas tinkamas pokalbiams apie itin intymius reikalus. Jeigu vis tik netveriate savame kailyje, ieškokite didesnio veiksmo ir linksmybių.
 

VĖŽYS

Bandymai laikytis nustatytos tvarkos ar išankstinių planų šią savaitę gali būti neįmanomi. Neprisiimkite atsakomybės už nepavykusius grupės darbus, kai jos nariai nesilaikė taisyklių. Nesikrimskite dėl nenumaldomai lekiančio laiko – verčiau atsipalaiduokite ir leiskite sau gyventi čia ir dabar. Šiuo periodu romantika gali būti tik trumpalaikė, tačiau ji apie meilę išmokys daugiau negu tai padaryti galėtų ilgametė draugystė.
 

LIŪTAS
Šią savaitę jus valdys emocijos. Tikėtina, kad blaškysitės dar dviejų poreikių: švelnumo ir linksmybių. Tačiau suderinti įmanoma viską. Penktadienį geriausią laiką žvaigždės numato meilei ir romantikai, o šeštadienį ir sekmadienį – pašėlusiems nuotykiams ir triukšmingiems pasibuvimams su draugais. Tvarkingai susidėliokite savo tvarkaraštį ir suspėsite pasimėgauti visais trokštamais malonumais.
 

MERGELĖ

Pats metas savo santykiuose nustatyti tam tikras taisykles. Tai jokiais būdais nereiškia priverstinių įsipareigojimų piršimo ar gyvenimo pagal kažkieno nustatytus lūkesčius. Tiesiog jums būtini nuotykiai, net jeigu jie ir išbalansuotų jūsų santykius su antrąja puse. Bent kelioms dienos suteikite sau daugiau laisvės ir savarankiškumo.
 

SVARSTYKLĖS

Mėnulis pereina į energingąjį Avino ženklą. Tai tinkamas laikas naujovėms jūsų santykiuose su antrąja puse. Jeigu esate vienišas, imkitės iniciatyvos šiai situacijai pakeisti. Tik subtilumams čia ne vieta. Spontaniška aistra duos daugiau teigiamų rezultatų, nei elegantiškas šaltumas. Tačiau įsitikinkite, kad jus ir jūsų naująją simpatiją jau sieja šioks toks ryšys.
 

SKORPIONAS

Ketvirtadienis ir penktadienis gali būti magiški – žvaigždės žada daug romantikos. Tiesiog užmirškite realybę ir leiskite savo vaizduotei sulaukėti. Nesijaudinkite dėl kiekvieno savo žingsnio, neieškokite gilesnės jų prasmės, nesileiskite į analizes. Emocijos turi savo atskirą kalbą, kuri suteikia jums galimybę plaukioti meilės pasaulyje.
 

ŠAULYS

Šią savaitę būsite tiesiog pamišę dėl nuotykių. Svarbiausia, kad antroji pusė turėtų gerą humoro jausmą – jautresni žmonės jūsų šios savaitės nutrūktgalviškumu gali nebūti sužavėti. Tinkamas laikas naujiems atradimams, kurie suteiktų daugiau palaimos momentų ir sumažintų kylančias baimes.
 

OŽIARAGIS

Spontaniškumas – tai šią savaitę jūsų raktas į sėkmę. Susidursite su impulsyvumu ir gali būti, jog jausitės įsisukę į per didelį skubėjimą. Tačiau tempo sulėtinimas būtų ne pats geriausias sprendimas. Galite drąsiai rizikuoti rodydami savo ilgai slėptus jausmus – tiesa jus ne tik išlaisvins, bet ir suteiks daugiau patrauklumo jūsų asmenybei.
 

VANDENIS

Tikėtini intriguojantys pokalbiai, kurie atvers jums akis – kils neįprastos idėjos apie meilę. Gali būti, kad kažkam netyčiom prasitarsite apie jausmus, kuriuos slėpėte net nuo savęs, arba atskleisite didelę savo antrosios pusės paslaptį. Šią savaitę leiskite plėtotis kūrybingoms mintims – taip teigiama linkme stimuliuosite tiek savo protą, tiek ir savo širdį.
 

ŽUVYS

Ketvirtadienį ir penktadienį jus valdys jausmai. Jie gali svyruoti nuo aukščiausių kalnų viršūnių iki giliausių vandenyno gelmių, todėl gerai pagalvokite prieš išreikšdami savo skubotas emocijas. Šią savaitę jūsų vaizduotė bus neįtikėtina ir kartu suteiks jums dar daugiau žavesio bei tikimybę susipažinti su idealiu gyvenimo partneriu. Laikas romantiškoms svajonėms!

 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (1)
Na jau ne, šią savaitę kaip tik neturiu jokio noro sėdėti namie :P
Naujas komentaras