Meilės horoskopas savaitei (06 30 - 07 01)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Jūsų romantiškas meistriškumas pirmadienį bus kupinas baimės, tik klausimas: kodėl dvejojate? Nustebinkite mylimąjį didžiuliu susijaudinimu ir trykštančia aistra. Jūs būsite užsiėmęs mažiau jaudinančiais reikalais — darbu, sveikata, todėl tik savaitei prasidėjus nepamirškite pasinaudoti romantiškomis nuotaikomis. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, jūsų žavumo faktorius išaugs dvigubai, todėl neturintiems antrosios pusės tai palankus laikas pažintims megzti. Savaitgalį tinkamas laikas užsiimti asmenine veikla, todėl daugiau laiko skirkite asmeniniams poreikiams.

 

JAUTIS

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs, nesikarščiuokite – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus, kurių metu nukentės asmeniniai santykiai. Už neapgalvotai ištartą žodį, klaidas gali tekti taisyti labai ilgai. Vienišiems Jaučiams žvaigždės pranašauja geras naujienas - tikėtina, jog vieniši vakarai pagaliau baigsis, nes sutiksite savęs vertą partnerį. Pasimatymai, romantika ir ilgi pokalbiai išstums vienišus vakarus iš Jūsų gyvenimo.

 

 

DVYNIAI

Nesvarbu, kaip gerai pažįstate savo antrąją pusę ar simpatiją, savaitės pradžioje tą žmogų suprasti bus mažų mažiausiai sudėtinga. Antrosios pusės gyvenime ar bent mintyse esantis nepastovumas Jums ims kliudyti, tačiau pernelyg rimtas požiūris į tai gali būti nesuprastas. Neskubėkite. Savaitės viduryje būsite kupini praktinės energijos, padėsiančios Jums susidoroti su beveik bet kokiu iškylančiu klausimu ar nesusipratimu. Pasinaudokite tuo ir pasistenkite iš savo kelio pašalinti viską, kas Jums trukdo.

 

 

VĖŽYS

Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems- labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, vargu ar meilė pati užklys prie Jūsų durų. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma  dažniau stebinti mylimą žmogų. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai.

 

 

LIŪTAS

Nebūkite skeptiški internetinių pažinčių skelbimams, net jei nerasite savęs vertų kandidatų, užtat laiką praleisite puikiai. Juk svarbiausia gera nuotaiką.  Pirmadienį jūsų humoro jausmas veršis per kraštus, pakelsite nuotaiką ne tik sau, bet taip pat ir kolegoms. Antradienis, trečiadienis nusimato labai darbingi, gali tekti ilgiau užsibūti darbe ir atlikti keblias užduotis. Penktadienį galimos netikėtos pažintys.

 

 

MERGELĖ

Viską galima sutaisyti, tačiau tai pareikalaus nemažai pastangų. Šiais žodžiais vertėtų vadovautis jau savaitės pradžioje. Iš pažiūros tvirti ir stiprūs santykiai su mylimu žmogumi gali pakrypti neigiama linkme. Tik nenusiminkite, jei nuoširdžiai stengsitės, viską išspręsti tikrai pavyks ir santykiai toliau klosis įprasta vaga. Trečiadienį, ketvirtadienį iš mylimo žmogaus galite sulaukti malonios staigmenos, o jei dar šią savaitę būsite pakviesti į gimtadienį, progų linksmintis tikrai netrūks.

 

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę širdį užplūs abejonės dėl asmeninių santykių. Galbūt net norėsis nutraukti senai trunkančius santykius ir ieškoti naujovių meilės srityje. Tačiau būkite atsargūs, spontaniškai priimti sprendimai ne visada atneša geriausių rezultatų. Prieš priimdami bet kokį sprendimą, viską gerai apsvarstykite, nes vėliau kelio atgal gali ir nebebūti. Trečiadienį, ketvirtadienį – kankins filosofinės mintys ir pamąstymai, norėsis kuo greičiau priimti sprendimą ir nuridenti akmenį nuo širdies.

 

 

SKORPIONAS

Išskirtinumas šiuo atveju tikrai ne minusas, o ypatingumo požymis. Jei dėl to jaučiate diskomfortą, kuo skubiau atsikratykite tokių minčių. Juk išskirtiniai pomėgiai ar požiūris į gyvenimą leidžia Jums jaustis ypatingu, o tai reiškia, kad aplinkinių dėmesį patraukti tikrai bus nesunku. Vienišuosius savaitės viduryje gali užplūsti neigiamos emocijos dėl to, kad niekaip negali rasti antrosios pusės. Jokiu būdu nepasiduokite tokioms mintims, vietoj to eikite susitikti su draugais, pasilinksminti.

 

 

ŠAULYS

Pirmadienį būsite susikoncentravę į santykius, nors atrodys, jog viskas slysta iš rankų, tačiau vis dar svarstysite – nutraukti viską ar tęsti toliau. Jei nuspręsite pasirinkti pirmąjį variantą, tai reikš, kad ilgai puoselėtų planų teks atsisakyti ir toliau kabintis į gyvenimą. Pasirinkus antrąjį – nežinia kaip susiklostytų esami santykiai. Bet kokiu atveju kankins didžiulis širdies skausmas, tačiau būkite atviri patys sau ir nenustokite pasitikėti kitais.

 

 

OŽIARAGIS

Laiką, skirtą jausmams ir darbui dalykite pusiau, nenuskriausdami nė vieno iš jų. Kitu atveju galite nukentėti, būti išbartas vyresnybės arba sulaukti priekaištų iš mylimojo. Jei matote, kad santykiams kažko trūksta ir jie nebetenkina Jūsų taip kaip anksčiau, patartina kurį laiką pabūti atskirai, kitaip tariant leisti vienas kitam įkvėpti gaivaus oro gurkšnio. Tik tada suprasite, ko norite ir tikėtina, vienas kitą branginsite kaip niekada. Vienišiesiems Ožiaragiams  žvaigždės pataria apsidairyti aplink ir meilė nejučia ateis į Jūsų namus. Savaitgalį pailsėkite, atsipūskite nuo dienos rūpesčių.

 

 

VANDENIS

Šią savaitę stenkitės išlikti ramūs, nesikarščiuokite – didelė tikimybė, kad įsivelsite į ginčus, kurių metu nukentės asmeniniai santykiai. Už neapgalvotai ištartą žodį, klaidas gali tekti taisyti labai ilgai. Vienišoms vandeniams žvaigždės pranašauja geras naujienas- tikėtina, jog vieniši vakarai pagaliau baigsis, nes sutiksite savęs vertą partnerį. Pasimatymai, romantika ir ilgi pokalbiai išstums vienišus vakarus iš Jūsų gyvenimo. Savaitgalį pasistenkite skirti laiko pomėgiams.

 

 

ŽUVYS

Nebūkite tokie egoistiški ir skirkite daugiau dėmesio antrajai pusei. Savaitės vidurys palankus daryti staigmenas - tikėtina, kad tikrai būsite įvertinti. Jei dar nesate įsipareigoję, šis laikotarpis tam labai palankus, ypatingai savaitės vidurys. Savaitės pabaigoje būsite paskendę savo mintyse, todėl kurį laiką pabūkite su savo mintimis ir pasaulis akimirksniu taps šviesesnis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras