Meilės horoskopas savaitei (07 01 -07 07)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Nors pirmadienis ir nebus Jums palankus, tačiau savo nuotaika ir žavesiu jausite pakylėjimą pradedant vakare ir tai tęsis iki pat trečiadienio. Jūs esate aistringa ir linksma asmenybė, žmonės Jus myli nesvarbu ar esate ieškote meilės, ar ją jau suradote. Patartina laukti savaitgalio, tada sugrįškite į veiksmą. Šeštadienį ir sekamdienį žvaigždės išdėstys dalykus ant greičio takelio (išskyrus meilės reikalus), todėl būkite pasirengę veikti. Rinkitės lengvą flirtą arba sąmojingą pokalbį, kuriuos darote itin gerai, tačiau stenkitės išvengti bet kokio tikro konflikto.

SEKSAS: Avino ženklo atstovams šią savaitę patariama susilaikyti nuo „aštrių“ gestų ir į savo įvaizdį pridėti daugiau minkštumo, švelnumo. Seksualinis tonas nebus tiesiog pasivažinėjimas, tai gali tapti nuobodu. Skubiai sugalvokite ką nors naujo. Pageidautina kažkas daugiau švelnaus ir kuklaus.

JAUTIS

SANTYKIAI: Naujos perspektyvos (jei Jūs vienišas) ir naujos galimybės (jei turite antrąją pusę), kurias pranašauja žvaigždės, lydės Jus nuo pat savaitės pradžios. Svarbiausia neskubėti. Geriau išlaukite tinkamo momento vietoj šokinėjimo pirmyn ir atgal. Jūs norite suprasti kur šiuo metu esate, žvaigždės suteiks jums didelį postūmį jau trečiadienį vakare. Kitos pora dienų bus tik apie Jus. Pasižymėsite seksualumu kaip niekad ir tai tęsis iki penktadienio. Tačiau savaitgalį saugokitės finansinių sunkumų, jie gali žlugdyti romantiką.

SEKSAS: Jaučio ženklo atstovai nėra linkę prašyti sekso, tačiau jie gali sekti pasakas  ir dainuoti serenadas jei jų poreikiai bus pilnai patenkinti. Visgi, intymiu metu Jautis labiau galvos apie savo malonumą, nei apie partnerį. Dar viena Jaučio užgaida šią savaitę – sekas gamtoje. Tai bus nenuginčijama silpnybė.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Aiškumas yra labai svarbu, kai kalbama apie širdies reikalus. Ar galite savo romantiškas mintis ir svajones paversti į kažką konkretesnio nei beformę idėją? O kaip dėl vieno ar dviejų žingsnių į priekį? Neskamba seksualiai, tačiau meilei reikia įdėti šiek tiek darbo, nesvarbu ar Jūs vienišas ar turite antrąją pusę. Patarimas: susiraskite tvirtą ir protingą draugą, kuris padėtų su Jūsų planais. Savaitgalį nuostabus laikas savo planų įgyvendinimui. Be to, Jūs puikiai flirtuojate taip pat kaip ir esate linkęs į gilesnį ir prasmingesnį bendravimą.

SEKSAS: Dvyniams šią savaitę ypač patiks jei jie bus glostomi  nuo juosmens iki menčių. Pasiūlius dvyniui masažą, būkite pasirengę, kad ant savo patalynės rasite šlapią dėmę – tai jį itin sujaudins. Ir jei dvynio partneris pats nesusipras pradėti masažo, nedelskite ir imkitės to patys.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje staigūs spendimai nedarys jokių romantiškų paslaugų. Pirmoji reakcija gali būti šiek tiek nelogiška , ypač susijusi su tarpasmeniškumais. Vėliau, trečiadienį, Jūsų impulsai bus mažiau klaidingi ir labiau įkvepiantys. Per kitas pora dienų, meilės gyvenimas atneš džiaugsmo, jei esate pasiruošęs priimti atsakomybę ir nebijosite rizikos. Energija bus įdomesnė savaitgalį. Nusimato daug įvykių, todėl stenkitės nebūti išsiblaškęs ir išmuštas iš vėžių. Mąstykite tik apie tai kas Jums pačiam yra svarbiausia. 

SEKSAS: Vėžio moterys šią savaitę bus ypatingai seksualios. Aplinkiniai tai pastebės. Vienintelis Jūsų priešas – darbas. Pasinaudokite atostogomis ir stačia galva pasinerkite į aistros verpetus, kadangi venera  bus nusiteikusi Jūsų naudai.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Meilė yra mokymosi procesas, tai  ypač svarbu suprasti šios savaitės pradžioje. Apsirenkite elegantiškai, pasiruoškite ir klausykitės. Užduodami tinkamus klausimus atrodysite ne tik protingi, bet ir labai seksualūs. Mokymasis kartu padės geriau suprasti ir paremti vienas kitą trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį. Kartu su savo mylimu žmogumi pasimėgaukite vakaru galerijoje arba išspręskite kartu kryžiažodį. Savaitgalį Jums seksis laisvalaikio užsiėmimai – vakarėliai, žaidimai ir kitos linksmybės, nesvarbu ar ketinate būti vienas ar kompanijoje.

SEKSAS: Liūtui žvaigždės pranašauja palankią savaitę palikuonių planavimui. Taigi šią savaitę savo seksualinį gyvenimą reiktų nukreipti į norą turėti vaikų. Sąjunga su mylimu žmogumi šią savaitę ypatinga. 

MERGELĖ

SANTYKIAI: Šią savaitę nepanašu, jog meilės reikaluose gausite teigiamią atsaką į didelius, ambicingus postūmius, tačiau tai gali būti žingsnis į priekį darbiniuose reikaluose. Nuo trečiadienio būkite mažiau orientuotas į tikslą, labiau gilinkitės į tai kaip viskas auga ir bręsta iš vidaus – puikus metas romantikos priežiūrai. Nuo dabar iki penktadienio geras laikas užmegzti sielos ryšį. Norite pasidalinti kas Jūsų mintyse ir širdyje? Darykite tai dabar, gaudykite komunikacijos srautus. Šį savaitgalį dalykai reikalauja daugiau paaiškinimų, nei Jūs manote.

SEKSAS: Mergelėms šią savaitę būtų nuodėmė nepasinaudoti teikiamomis galimybėmis ir privalumais. Senais laikais, mergelė buvo oro ženklas ištremtas į žemę, todėl dabar šio ženklo atstovams artima yra žemė ir gamta. Žinoma per daug žemės mergelėms gali būti pavojinga, todėl nesivaržykite ir išbandykite seksualinius potyrius šiek tiek aukščiau – hamake, ant supynių ar netgi oro balione. 

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Šią savaitę atrodo viskas arba nieko kai kalba eina apie romantinius santykius Jūsų gyvenime. Jūs mieliau sprendžiate dalykus, nei imate iš veiksmų susidariusias galimybes. Imkite jas. Trečiadienį aplinkinė energija bus pagal Jūsų skonį. Kitas dienas Jūs tiesiog žavėsite ir trauksite žmones. Savaitgalį nusimato pasimatymai ir renginiai, kurie suteiks Jums peno apmąstymams ir pokalbiams, bus daug žadantys.

SEKSAS: Jeigu nesate išbandęs erotinio masažo – ši savaitė yra kaip tik tam. Jūsų jautrumas prisilietimams bus itin aukšto lygio, todėl netgi nelabai profesionalaus masažuotojo rankos galės suteikti Jums orgazmą tik per pusvalandį. Viskas ką partneris darys su Jumis – bus puiku. Pasinaudojus masažo aliejumi Jūs išskrisite ten kur  net žąsys dar nebuvo...

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Jeigu snausite, prarasite visą pirmadienį. Jūsų trauka šiuo metu ypač stipri, taip pat labai palankios draugystės ir sąjungos aplinkybės. Kitas dvi dienas venkite skubotų sprendimų. Ketvirtadienis ir penktadienis nebus palankūs drąsiam ir tvirtam žingsniui, norint skinti meilės vaisius. Geriau lėtas atsivėrimas, tiesios sakymas. Leiskite sau būti pažeidžiamu. Tai gali būti tikrai verta. Šį savaitgalį, daryti mažiau reikš gauti daugiau. Mėgaukitės akimirkomis, nesvarbu su kuo būtumėte.

SEKSAS: Ženklo atstovams šią savaitę žvilgsnių apsikeitimai su kolegomis gali pranašauti naujo oficialaus romano pradžią. Žvaigždės sako, jog tai gali atnešti palankumo užtaisą. Tačiau nekaltinkite savęs karjerizmu. Tai gali atnešti ir laimę. Ir vis dėlto seksas yra seksas. Su juo visada gerai.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Pirmadienį Jūs galite būti atsijungęs nuo realaus pasaulio, tačiau pasistenkite, kad kitomis dienomis grįžtumėte į realybę, nes žvaigždės Jums pranašauja romantiškas galimybes. Neapsikraukite darbais ir pasilinksminkite su artimu žmogumi ar draugais. Palankus metas naujoms pažintims internete ir realiame gyvenime. Jūsų komunikaciniai sugebėjimai bus ypač stiprūs ketvirtadienį ir penktadienį, tačiau kai ateis savaitgalis veiksmai kalbės daugiau, nei žodžiai.

SEKSAS: Šauliai šią savaitę bus susirūpinę daugiau dėl praeities likimo vingių nei dėl darbarties įvykių. Gali būti, kad dėl tokios nuotaikos Šauliai norės apsireikšti savo buvusiems partneriams ir paskambinus vakare bus tikėtina sklandžiai sutikti rytą kartu.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Pirmadienį įsiminkite savo idėjas ir apmąstymus apie romantiką net jeigu tai labai abstraktu ir nerealu. Šiuo metu Jus veikia stipri meilės jėga ir kitomis keliomis savaitės dienomis būsite nesuvaldomas romantine prasme. Dabar sunkiai padirbėkite, kad trečiadienį vakare galėtumėte kaip reikiant pasilinksminti. Būsite labai įkaitęs iki pat penktadienio. Kas galėtų būti Jūsų asmeninio gyvenimo dalimi? Atėjus savaitgaliui būsite daug rimtesnis. 

SEKSAS: Ožiaragiai šią savaitę pasižymės stipria intuicija, todėl patartina eiti į susitikimus, bendrauti ir išnaudoti ją maksimaliai. Gali būti, lovoje Jūsų partneris kažko nori, tačiau nesiryžta pasakyti ar padaryti. Todėl sekite jo gestus, intonaciją ir kitas kūno užuominas – negalėsite apsigauti.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jūsų asmeniniam stiliui reikia atsinaujinimų. Jeigu užsiimate internetinėmis pažintimis, atsinaujinkite savo profilį. Jei esate poroje, antrajai pusei patiks bet koki Jūsų suteikiami siurprizai. Reikalai šiek tiek aprims ketvirtadienį, tačiau tai nereiškia, kad galite patogiai įsitaisyti ir nieko nedaryti. Tai palankus metas kai galite parodyti, kad esate pasirengęs ir norite savo santykius perkelti į kitą lygį. Atėjus savaitgaliui, dangus bus vienintelė riba. Meilė sklando ore. Ką ruošiatės su tuo daryti?

SEKSAS: Vandeniai pasižymi išskirtinius ryšiu su gyvūnais. Nevenkite to – Jums dar toli iki gyvuliško elgesio, tačiau partneris neprieštaraus žaisti tigrų, liūtų, leopardų ir t.t. žaidimų. Šią savaitę būsite itin laukinis, todėl galite kąsti, drėgsti labiau nei įprastai. Ką dar vertėtų pridėti? Riaumokite garsiau ir jauskitės laisviau kartu su aistra, juk tai linksma...

ŽUVYS

SANTYKIAI: Pirmadienis turės puikų romantišką potencialą. Siųskite signalus iš širdies, nebūkite drovūs. Jei norite susilaikyti, antradienis ir trečiadienis puikiai tinka svajonėms, apmąstymams ir streso mažinimui. Tačiau žinokite, kad nuo trečiadienio vakaro iki penktadienio turėsite šansą savo mintis, svajones paversti realybe. Klausykite savo širdies balso. Veikite dabar, nes savaitgalis nusimato užimtas, bus sunku neatsilikti.

SEKSAS: Žuvys šią savaitę pradeda poravimosi sezoną, todėl eksperimentavimo norą nustelbs pastovių santykių ilgesys. Nors azartas ir bus šiek tiek sustojęs, tačiau žuvys norės su savo partneriu pasiekti meilės šventovę. Svarbu bus ne kiekybė, o kokybė ir tai bus aukščiausios kokybės testas. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras