Meilės horoskopas savaitei (07 02 – 07 08)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje Jums sunkiau seksis susigaudyti kai kuriais klausimais, todėl kalbant apie tai, kas susiję su meilę, Jums reikės įdėmiau klausytis, iš arčiau į viską pažvelgti ir labiau įsigilinti. Užuomina: kelių darbų darymas vienu metu gal ir puikiai tinka darbui, tačiau romantika reikalauja viso Jūsų dėmesio! Kažkada ketvirtadienį žvaigždės suteiks Jums jėgų padaryti tai, ko dabar Jūs siekiate. Tarpasmeniniai santykiai dabar turėtų sektis puikiai – idealus laikas karštiems pasimatymų vakarams! Tačiau sekmadienį stenkitės neturėti per didelių lūkesčių ir pasiruoškite būti sumani (-us), jei iškiltų kokia problema.

JAUTIS

Jūsų santūrūs komplimentai ir subtilus dėmesys savaitės pradžioje bus karštesni už kitų atvirą flirtą. Eikite į kiekvieną romantišką susitikimą – suplanuotą internetu ar realiai – su smalsumu ir atvira širdimi ir taip parodysite visiems (jau nekalbant apie ypatingą asmenį) kaip gerai esate pasiruošusi (-ęs) santykiams. Be to, Jūsų susidomėjimas ir pasitikėjimas savimi bus neįtikėtinai patrauklūs! Bet penktadienį ir šeštadienį galite susidurti su keistais dalykais. Galėsite juos priimti ramiai ar gal net įveikti? Jeigu Jus trikdo meilės paslaptingumas, sekmadienį Jums kažkas padės viską išsiaiškinti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje širdies reikalai gali nesieiti labai lengvai, bet turite puikią galimybę tai patobulinti. Nesidrovėkite! Pasinaudokite savo aukštu ir kartu lanksčiu intelektu tam, kad išsiugdytumėte naują požiūrį, išspręstumėte romantinę problemą ar atrastumėte žodžių kažkam, apie ką sunku kalbėti. Atėjus ketvirtadieniui teigiami pokyčiai, kurių siekiate, pradės duoti labai puikių apčiuopiamų rezultatų. Per artimiausias porą dienų Jus aplankys išmintis ir šiluma, todėl drąsiai bendraukite su kitais ir dalinkitės savo spindesiu!

VĖŽYS

Savaitės pradžioje meilė pareikalaus, kad su ja būtų elgiamasi rūpestingai. Galite jaustis emociškai trapi (-us), bet nesileiskite būti pažeidžiama (-s) – leiskite aplinkiniams žinoti, kad jie turėtų būti  švelnūs su Jumis, o Jūs tuo tarp nusileiskite ant žemės ir (žinoma) bendraukite, bendraukite, bendraukite! Tai, kas gali atrodyti didelis ir nemalonus reikalas, gali iš tiesų būti tiesiog nesusipratimas. Nuo ketvirtadienio būsite šiek tiek labiau objektyvi (-us) ar analitiška (-s), kas nėra labai romantiška, bet Jums labai naudinga. Neapgaudinėkite savęs! Sekmadienį visi reikalai bus svajingesni. Ką gi Jūs veiksite ir su kuo?

LIŪTAS

Nepavyks pirmadienį pilnai pasinerti į darbą, nes būsite neįtikėtinai karšta (-s) ir galvoje suksis bent 10 idėjų, kaip galima būtų papramogauti! Jei kada galvojote apie dieną, kai iš darbo norėtųsi išeiti anksčiau ar iš viso nuo jo išsisukti ir pasimėgauti, kokia (koks) nuostabi (-us) esate, tai šiandien yra ta diena. Per artimiausias porą dienų pasaulis (ir galbūt tas vienas ypatingas žmogus) kažką norės Jums pasakyti. Parodykite savo norą išklausyti ir suprasti. Ketvirtadienio antroje pusėje romantika gali tapti labai įdomi. Kažkas Jus žavi ir palaiko? Galbūt Jūs sutikote sau artimą sielą!

MERGELĖ

Pirmadienį meilės srityje pasielgsite (truputį) beprotiškai. Tačiau dėl to, kad rodysite iniciatyvą, savaitė eis teisinga romantikos kryptimi ir artimiausias porą dienų paversite į savo asmeninį vakarėlį. Taip, tai galbūt ir yra darbo dienos (ir Jūs per jas galite padaryti daug darbų), bet neapleiskite linksmybių! Laikas praleistas su draugais bus nuostabus, o pasimatymai – karšti. Ketvirtadienio ir viso savaitgalio raktas į sėkmę bus Jūsų gerumas. Širdies reikalai pareikalaus švelnaus prisilietimo ir papildomų apsvarstymų – jei situacija bus tinkama, Jums visa tai duoti bus nesudėtinga.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį Jūsų meilės instinktai bus itin stiprūs ir jeigu pasiduosite Kupidono valiai, gausite papildomų Karma taškų! Nusistatykite tikslą dabar, nes per artimiausias porą dienų Jūsų nuomonė gali būt svyruojanti. Nepastovumas yra suprantamas, bet išlikite fiziškai aktyvi (-us) ir neapleiskite bendravimo, ypač su savo antrąja puse. Dabar atsitraukimas nuo visko nieko gero neduos nei Jums, nei Jūsų meilės gyvenimui. Ir nesijaudinkite, nuo ketvirtadienio Jus ir Jūsų širdį aplankys neįtikėtinai puiki energija. Suplanuokite ką nors ambicingo ir pasinerkite į meilę! Sekmadienis bus skirtas mažiems, bet jaukiems, dalykams. 

SKORPIONAS

Šią savaitė stenkitės įsiklausyti į savo širdį ir protą! Tai gali būti ne taip paprasta, kaip atrodo, ypač savaitės pradžioje. Kažkas gali stengtis Jums daryti įtaką, bet turėtumėte likti sau ištikima (-s). Skirkite laiko apsvarstyti, ko Jūs iš tikrųjų trokštate iš meilės ir kaip visą tai Jūs gausite. Tuomet imkitės bendravimo! Tai Jums daryti labiausiai seksis antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį. Po to per kelias artimiausias dienas galimi radikalūs pasikeitimai meilės srityje, kuriuos tikėtina lemsite Jūs. Sekmadienis Jums bus neįtikėtinai karšta diena. Mėgaukitės!

ŠAULYS

Pirmadienį užmegzkite ryšį ir kurkite planus ateičiai su draugais ir daugiau nei draugais. Jei esate vieniša (-s), tai ideali diena internetinėms pažintims. Pralaužkite ledus! Per artimiausias porą dienų tikėtina, kad Jums rūpės praktiški dalykai – darbas, pinigai ir pan. – bet nepamirškite pakalbėti su savo mylimąja (-uoju) – ar būsimąja antrąja puse – apie malonius planus. Tuomet nuo ketvirtadienio ir per visą savaitgalį būsite neįtikėtinai karšta (-s). Pasidalinkite naujomis idėjomis, juokingais pastebėjimais ir gražiais jausmais Jums unikaliu būdu. Veikite! Sekmadienį kils labai įdomi mintis.

OŽIARAGIS

Pirmadienį būsite linkusi (-ęs) pirma padaryti, tada pagalvoti, o kalbant apie meilę, kartais tai yra geriausias būdas. Per artimiausias kelias dienas būsite nuostabi (-us)! Nesvarbu, ar neseniai tik pradėjote susitikinėti, ar jau kuris laikas turite antrąją pusę, ar dar tik jos ieškote, tai puikios dienos (ir naktys!) būti Jumis - ir šalia Jūsų. Suplanuokite karštą pasimatymą, dalinkitės savo šiltomis mintimis, išgerkite šalto gėrimo po žvaigždėmis su ypatingu asmeniu. Tačiau nuo ketvirtadienio ir penktadienio santykiuose gali prireikti kai kokių patikslinimų. Ar Jūs abu galite būti stiprūs ir lankstūs? Įrodykite! 

VANDENIS

Pirmadienį laukite su romantika susijusių ženklų ar tiesiog paprašykite, kad apie juos Jus kažkas apšviestų. Jums reikės visos įmanomos gauti informacijos ir pasikliauti savo intuicija, ypač kai per artimiausias kelias dienas žvaigždės siųs kiek iškraipytus signalus. Priimkite pokyčius į savo širdį, nes kovojimas prieš juos nepadės, o pakreipimas teigiama linkme tikrai gali. Ir nesirūpinkite, nes nuo ketvirtadienio gali aplankyti neįtikėtina meilės magija. Jūsų rankose dabar bus labai stipri ir seksuali energija. Su kuo Jūs ja pasidalinsite?

ŽUVYS

Jei savaitės pradžioje jausite kažkieno pasitikėjimą Jumis, pasistenkite jį pateisinti. Galų gale, juk Jūs pati (pats) nenorėtumėte, kad kas nors atskleistų Jūsų paslaptis! Iš kitos pusės, skatinkite bendrauti, ypač romantiškai, - tiek kitus, tiek save pačią (patį). Nuo ketvirtadienio įvairūs susibūrimai bus ypač palankūs – tiek su smagia draugų kompanija, tiek dviese su Jus dominančiu asmeniu. Jūsų sumanumas dabar suteiks Jums papildomo žavesio ir dėmesio – juk būti protinga (-u) yra seksualu! Tuomet sekmadienis bus pirmoji iš ypatingai karštų Jūsų dienų. Susiplanuokite į priekį, pvz. nuveikti ką nors smagaus ateinantį pirmadienį!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras