Meilės horoskopas savaitei (07 03 – 07 09)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Jau pirmoji savaitės diena padovanos intriguojantį susitikimą su nepažįstamuoju, kuris, tikėtina, amžiams pavergs Jūsų širdį. Todėl būkite atviras pasiūlymams ir naujoms idėjoms, neužsidarykite savyje, o bendraukite su aplinkiniais, tik tokiu būdu vienišieji šio ženklo atstovai ras antrąją pusę. Artimą žmogų šalia jau turintys – džiaugsis kaip niekad harmoningais ir puikiais tarpusavio santykiais bei mažomis dovanėlėmis vienas kitam. Kitaip tariant - kaitri liepos pirmųjų dienų saulė sušildys ne tik orą, bet ir judviejų širdis.

 

JAUTIS

Trūksta romantikos? Nieko nelaukite ir antrajai pusei surenkite romantišką pasimatymą, skirtą tik dviems. Pats metas išbandyti nekasdieniškas pramogas ir pavyzdžiui apsilankyti restorane, ne šiaip sau bet kokiame, o vakarienėje tamsoje! Argi ne puikus nuotykis tai būtų? Juk susilpnėjus vieniems jutimams – paaštrėja kiti. Nebijokite kartais ištrūkti iš komforto zonos ir pasielgti taip, kaip paprastai nesielgiate. Blogiau nuo to niekam nebus. Kitaip tariant - nenustokite stebinę vienas kitą.

 

DVYNIAI

Pirmadienis puikus romantiškiems santykiams megzti arba puoselėti jau esamus. Atminkite vieną pagrindinę taisyklę – romantikos juk niekada nebūtina per daug, mat dažnai skubėjimo vedami mylimiems žmonėms pamirštame pasakyti, kaip stipriai ir karštai juos mylime bei nustebinti maloniomis smulkmenomis. Taip pat būkite atlaidesnis, ypač savaitės viduryje, kai bus nemaža konfliktų ir barnių tikimybė. Vienišiesiems Dvyniams palankus metas megzti pažintis, todėl jokiu būdu nesėdėkite namuose ir dažniau lankykitės viešumoje.

 

 

VĖŽYS

Posakį – neatidėkite nieko rytdienai, ką galite padaryti šiandien, pravartu įsidėmėti jau pirmosiomis savaitės dienomis, ypač tada, kai kalba sukasi apie romantinius santykius. Tikėtina, kad dėl Jūsų pomėgio rimtus dalykus atidėti kitai dienai, antroji pusė gali ne juokais užpykti, todėl prieš imdamiesi kokių nors didelių permainų šioje srityje – gerai viską apsvarstykite. Savaitės viduryje pagaliau išaiškės visos paslaptys, kurias anksčiau nutylėdavote nuo antrosios pusės, todėl būkite pasirengę ne itin maloniam pokalbiui.

 

LIŪTAS

Savaitės pradžioje Jūsų gyvenime gali trūkti aiškumo. Asmeniniai santykiai atrodys itin keblūs ir sudėtingi, kankins abejonės dėl mylimo žmogaus. Svarstysite, ar tikrai norite su juo praleisti visą likusį gyvenimą. Žinoma, kreiptis pagalbos galite į draugus ir artimuosius, jie tikrai neatsisakys padėti, tačiau atminkite - galutinį sprendimą priimti galėsite tik Jūsų. Antrosios pusės iki šiol dar neturintys papildys draugų ir pažįstamų ratą, tačiau,deja, to vienintelio, širdžiai artimo žmogaus kol kas nesuras.

 

MERGELĖ

Žinoma, atvirumas – geriausias ginklas, siekiant išvengti didžiausių nesusipratimų, tačiau šiuo atveju santykių aiškinimosi asmeniniuose santykiuose išvengti tai nepadės. Tikėtina, jog keletą pirmųjų savaitės dienų būsite susikoncentravęs į darbus ir tolesnes karjeros galimybes, tačiau per juos nepamirškite skirti laiko mylimiesiems ir artimiausiems draugams. Būtent dėl laiko ir Jūsų dėmesio stokos antroji pusė jausis nuskriausta, todėl pats metas pagaliau pasiimti atostogas ir jų metu daugiau laiko praleisti dviese. Savaitgalį, jei yra galimybė, išvykite kur nors tik dviese, tokiu būdu sustiprinsite prigesusią meilės ugnį. 

 

SVARSTYKLĖS

Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems - labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, laukti, kol mylimasis pasibels į Jūsų duris ar atjos baltu žirgu kaip pasakose - tikėtis būtų itin naivu. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma  dažniau stebinti mylimą žmogų. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo puikiausiai ir atėjus savaitgaliui daugiau laiko galėsite skirti antrajai pusei bei senai matytiems draugams.

 

SKORPIONAS

Norėsis šiltų jausmų, romantikos, todėl nieko nuostabaus, kad gyvensite gražiais prisiminimais. Užteks prisiminimų, ateitis Jūsų laukia net labai graži, jei tik neužsisklęsite savyje ir nesėdėsite namuose. Nelaukite savaitgalio, jau šiandien eikite į viešumą, susitikite su draugais, megzkite naujas pažintis. Skorpionams, jau turintiems antrąją pusę žvaigždės permainų asmeniniuose santykiuose nežada, viskas klosis sklandžiai, sutarti seksis puikiai. Žinoma, daugiau romantikos iš abiejų pusės tikrai nebūtų per daug. 

 

ŠAULYS

Jausmų atžvilgiu savaitė nebus labai karšta. Gyvenimas gali iškrėsti keletą netikėtų pokyčių, kurie privers sunerimti, tačiau nesijaudinkite - viskas išeis į naudą. Kaip sakoma, visi pokyčiai, kad ir patys nemaloniausi, atneša teigiamų permainų. Tikėtina, jog šįkart permainos palies asmeninius santykius, todėl pasirinkimai bus du - puoselėti esamus santykius arba pasukti skirtingais gyvenimo keliais bei šilumos ieškoti kitų žmonių glėbyje. 

 

OŽIARAGIS

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris, tereikia būti kantriems ir šiek tiek palūkėti. Na, o jei turite antrąją pusę, dabar su partneriu jausitės tikra pora, koja kojon žengianti per gyvenimą. Sutarsite nepriekaištingai, o ir mažomis staigmenėlėmis šią savaitę vienas kitą nustebinsite ne kartą. 

 

VANDENIS

Pirmadienį jūsų emocijos gali būti kiek paniurusios, tad neišliekite neigiamų jausmų ant antrosios pusės, tai kaip reikiant sumaišys kortas ir vėliau reikės daug pastangų norint atstatyti šiltą atmosferą. Vienišiai, kuo daugiau laiko praleiskite lauke, sportuokite gryname ore, susiraskite naujos veiklos, padidinkite savo šansus sutikti nepažįstamuosius ir užmegsti romantiškus santykius. Prisiminkite, kad nauja pažintis pas jus į namus neatkeliaus.

 

ŽUVYS

Savaitės pradžioje priimtas staigus, neapgalvotas sprendimas santykių atžvilgiu gali pridaryti daug bėdos. Tai galioja tiek turintiems, tiek vis dar ieškantiems antrųjų pusių. Todėl bet kokiu atveju išlikite racionalus ir prieš ką nors nuspręsdamas pasverkite visus pliusus ir minusus. Vienišosios Žuvys gali sutikti naują žmogų, kuris akimirksniu joms apsuks galvą, tikėtina, jog dėl jo/jos pamesite sveiką protą, tačiau neskubinkite įvykių. Tik visagalis laikas parodys, kuo viskas baigsis. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras