Meilės horoskopas savaitei (07 04 – 07 10)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžia Avino ženklo atstovams – sėkminga. Žvaigždės pataria būti aktyviems, imtis veiksmų, mat pirmadienį ir antradienį jus lydės puiki energija, riziką lydės laimėjimai. Ko gero, šiuo metu dėmesiu ir šiluma norėsite kažką nustebinti – drąsiai tai darykite. Savaitės viduryje svarbiausia bus emocinė sveikata, tad būkite švelnūs sau, po truputį stenkitės įveikti asmenines problemas. Savaitgalis – idealiai tinkamas naujai pradžiai: naujiems romantiniams santykiams ar tiesiog naujam draugystės etapui su esamu partneriu. Mėgaukitės jausmais!

JAUTIS
Pirmadienis ir antradienis – dienos, skirtos jausmams, meilės ir pasiruošimo santykių tvirtinimui rodymo. Jei nesate tikri, kas jūs ir ko trokštate, skirkite laiko apmąstymams – šiuo metu galite iš tiesų pakeisti savo požiūrį! Savaitės viduryje Žvaigždės pataria dovanoti (puiku, jei taip pat gausite) gėles – jos simbolizuos iš tiesų svarbią žinią. Savaitgalį įsiklausykite į draugų, kolegų patarimus: galite išgirsti kažką, kas padės jums įkaitinti meilę, sukurti didesnę trauką bei aistrą. Drąsiai eksperimentuokite!

DVYNIAI
Savaitės pradžioje Dvynių ženklo atstovai puikiai sugyvens su antrąja puse, laukia sėkmingi pasimatymai ir įdomūs pokalbiai. Galbūt tai puikus laikas pabandyti partnerį įtikinti išbandyti kažką nauja? Trečiadienį ir ketvirtadienį palankus laikas spręsti įvairius romantinius nesusipratimus, problemas – gebėsite tai padaryti neįžeisdami partnerio, nesugriaudami romantikos. Kurkitės, drąsiai priimkite iššūkius!Savaitgalis dovanos daugybę pozityvios energijos. Ko gero, pastebėsite, jog visos siūlomos galimybės – vienodai naudingos, dvejosite. Įsitikinkite, jog turite rinktis – galbūt galite įgyvendinti viską?

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Vėžio ženklo atstovams Žvaigždės pataria būti atsargiems su finansais, atidžiai planuoti dovanų pirkimą. Finansinės problemos gali sugriauti bet kokią romantiką. Trečiadienis ir ketvirtadienis – planų įgyvendinimui palankios dienos. Bandykite naujus dalykus, ypač tuos, kurie reikalauja ypatingo atidumo detalėms – tai bus sėkminga. Savaitgalį galimi nesusipratimai, barniai su antrąja puse. Būkite kantrūs, tolerantiški ir atviri – pykčiai šiuo metu gali lemti rimtesnes pasekmes nei tiesiog kelios valandos blogų emocijų. Rodykite meilę ir šilumą!

LIŪTAS
Savaitės pradžioje Liūto ženklo atstovai bus ypač žavūs bei patrauklūs – išnaudokite šį laiką, šypsokitės, flirtuokite, leiskitės į nuotykius!Tai laikas, kai gauti tai, ko trokštate, bus daug paprasčiau. Tuo tarpu trečiadienį, ko gero, norėsite sustoti, nusiraminti, gerai apgalvoti visus romantinius ir asmeninius reikalus. Kaip bebūtų, nepulkite kažko kardinaliai keisti – didelės permainos turėtų šiek tiek palaukti. Savaitgalis palankus veiksmui, tad drąsiai imkitės iniciatyvos, rodykite jausmus ir laiką leiskite mylimų žmonių apsuptyje!

MERGELĖ
Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovai nebus ypač lankstūs ir tai jums pravers bandant atsispirti tam tikroms pagundoms. Kaip bebūtų, nepraraskite tolerancijos ir kantrybės. Žvaigždės pataria šiuo metu stengtis tiesiog plaukti pasroviui. Trečiadienis ir ketvirtadienis – palankesnės dienos, skirtos žavėjimui, tikrųjų jausmų ar emocijų atskleidimui. Savaitgalį, ko gero, turėsite priimti gana rimtą sprendimą. Skirkite laiko viskam apsvarstyti, stenkitės įsigilinti ir išsirinkti geriausią galimybę.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovams svarbiausia bus kūrybiškumas: net sprendžiant rimčiausias romantines problemas kūrybiškumas ir žaismingumas palengvins situaciją. Nesijaudinkite ir dėl elgesio ribų – jų šiuo metu tiesiog nebus!Veikimo pasekmių sulauksite trečiadienį bei ketvirtadienį, tačiau jos, tikėtina, bus iš tiesų teigiamos. Suprasite, jog kartais reikia pabūti ir vienam (tiek jums, tiek partneriui) – tai tik padarys jus geresniu gyvenimo draugu. Savaitgalį jausitės puikiai, būsite kupini energijos, žavūs ir norėsite triukšmingo laiko. Sėkmingų nuotykių!

SKORPIONAS
Skorpiono ženklo atstovams savaitės pradžioje Žvaigždės pataria nusiraminti, sulėtinti gyvenimo tempą. Kelios dienos tylos, ramesnio gyvenimo iš tiesų padės atsistatyti, sugrąžins gyvenimo džiaugsmą. Trečiadienį ar ketvirtadienį galite sužinoti paslaptį, griaunančią romantiką, kurią kūrėte ir dėl kurios stengėtės iš tiesų ilgą laiką. Kaip bebūtų, nedarykite išvadų visko tiksliai nežinodami!Savaitgalis – gana pasyvus, daugiau skirtas kalboms, pašnekesiams. Tai palankus laikas regzti nemažus ateities planus.

ŠAULYS
Savaitės pradžia Šaulio ženklo atstovams – itin sėkminga, palanki, galėsite nuoširdžiai savimi didžiuotis!Tai puikus laikas tobulinti asmeninius santykius, maloniai stebinti partnerį. Vienišiams savaitės pradžia palanki santykių užmezgimui. Trečiadienį galimas nedidelis suklupimas, tačiau jūsų natūrali gracija ir talentingumas padės greitai atsistoti ir judėti toliau. Svarbiausia – pasitikėkite mylimu žmogumi, būkite nuoširdūs. Savaitgalį žadama bent viena didelė dilema, priversianti nemažai pagalvoti, tačiau sugebėsite rasti tinkamiausią atsakymą.

OŽIARAGIS
Savaitės pradžioje Ožiaragio ženklo atstovai neturėtų labai nustebti, jei aplankys seni jausmai, nostalgija. Svarbiausia – įsigilinkite į tai, ko iš tiesų trokštate, o prieš priimdami rimtus sprendimus gerai viską apsvarstykite. Trečiadienis ir ketvirtadienis – naujų santykių ar naujo etapo draugystėje dienos. Drąsiai imkitės iniciatyvos!Savaitgalį, ko gero, daugiau nei tikėjotės laiko pareikalaus darbas, kitos atsakomybės. Susiplanuokite laiką taip, kad netektų praleisti puikaus pasimatymo!

VANDENIS
Pirmadienis ir antradienis Vandenio ženklo atstovams – signalų ir užuominų kupinos dienos. Pastebėsite, kaip noriai žmonės su jumis bendrauja, flirtuoja, kiek daug dėmesio susilaukiate. Pasimėgaukite !Beje, nepamirškite ir patys būti dėmesingi (partneriui ar tiesiog patikusiam asmeniui). Trečiadienį ir ketvirtadienį, ko gero, mylimas žmogus bandys jus įkalbėti įgyvendinti jo planus. Jei jums tai priimtina, nesikerta su esminėmis vertybėmis – leiskitės į nuotykius!Savaitgalis skirtas eksperimentams, naujovėms – tai suteiks nemažai puikių emocijų.

ŽUVYS
Pirmadienį Žuvų ženklo atstovai pajaus, kad mylimo žmogaus „paerzinimai“ bus daug skaudesni, nei jis tikisi. Pasistenkite pernelyg nesureikšminti smulkmenų, būkite nuoširdūs ir atviri. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria nustoti galvoti apie pasekmes ir imtis to, ką iš tiesų norite nuveikti. Žinoma, nepraraskite blaivaus proto, tačiau nebijokite nutrūktgalviškumo ir nuotykių!Savaitgalį skirkite laiko draugams: jūsų patarimas gali padėti kažkam išgelbėti romantiką ar draugystę. Jūsų pačių laukia gana ramus, tačiau nuotaikingas ir šiltas laikas.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras