Meilės horoskopas savaitei (07 05 - 07 11)

 
2 komentarai
Myli? Nemyli? Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Plepusis Merkurijus pereina į ryškiojo Liūto ženklą. Šis planetų išsidėliojimas paskatins jus savaitės pabaigoje pasinerti į romantiką. Ypatingai svarbus penktadienis, kai jūsų bendravimas tiesiog trykš aistra. Tačiau gali būti, kad tą pati savaitgalį jus kažkas laikys namuose. Jūsų protas norės leistis į nuotykius, o vidinis balsas – stabdys. Laimei, rasite būdą, kaip patenkinti abi savo puses. 
 

JAUTIS
Veneros padėtis lems saldžius jūsų asmeninio gyvenimo pokyčius. Pabandykite apibrėžti, ko tiksliai trokštate ir siekiate arba išspręskite kokį nors delikatų reikalą – tai atneš daug džiaugsmo į seniai besirutuliojančius jūsų santykius su antrąja puse arba beprasidedančius naujus. Jausmų slėpimas nuo to, ką mylite ar galėtumėte mylėti, vargiai padės jums pasiekti tai, ko trokštate.
 

DVYNIAI
Jūsų vedančioji planeta Merkuris dabar pereis į Liūto ženklą, o tai įtakos jūsų norą dažniau išeiti iš namų, bendrauti su žmonėmis. Nestokosite drąsos, todėl lengvai užmegsite ryšius. Tačiau įvykių neskubinkite – daug naudos tai neatneš. Pabandykite tapti švelnesniais bei ramesniais, daugiau klausykitės kitų, nei kalbėkite patys. Tokie pokyčiai jums suteiktų tik dar daugiau žavesio.
 

VĖŽYS
Tikėtina labai svarbi savaitė, galinti įtakoti jūsų ateitį netikėtu kampu. Nesvarbu, susidursite su dramatišku įvykiu, ar ne, tačiau patys susiklėsčius tam tikroms aplinkybėms galėsite nustatyti, kaip ir kokių pokyčių savo asmeniniame gyvenime sieksite. Įgūdžių tobulinimas, sveikatos puoselėjimas turės itin didelę naudą. Kam laikytis to, kas jau seniai nebeneša jums pasitenkinimo ir džiaugsmo?
 

LIŪTAS
Šią savaitė labiau trokšite ramybės, o ne nuolatinio buvimo dėmesio centre. Stengsitės laikytis atokiau tokių vietų, kur nuolatos vyksta jūsų aplinkos susibūrimai. Ši savaitė labai puiki asmeninio gyvenimo apmąstymams, privatumui. Žinoma, jeigu norite įsijungti į aktyvų gyvenimo žaidimą, galite tai daryti, tačiau pasinaudokite ta reta proga skirti laiko tik sau.


MERGELĖ
Tikėtini itin saldūs momentai šią savaitę, nes aistringoji Venera peris į jūsų ženklą. Greičiausiai pažiūrėsite į save naujomis akimis, jausitės ir atrodysite tiesiog savo patrauklumo viršūnėje, aplinkybės jus skatins imtis daugiau socialinės iniciatyvos. Bendravimas su draugai ar kitais žmonėmis atneš daug malonių akimirkų.

 

SVARSTYKLĖS
Kitų akimis visada atrodote pasitempę, gracingi ir maloningi, tačiau šią savaitę viduje suprasite, kad esate kur kas mažiau atsipalaidavę, negu įprastai. Jūsų jausmus įtakos meilės planeta Venera, tačiau, kiek kitokiu kampu: norėsite labiau pabūti vieni arba stengsitės kaip įmanydami, kad jūsų asmeninis gyvenimas nebūtų matomas kitiems. Geriausias situacijos sprendimas – laiko leidimas su paslaptis mokančiu saugoti draugu.
 

SKORPIONAS
Nesvarbu, kaip emociškai šią savaitę įsitrauksite į gyvenimą, bus protinga dėti žingsnį atgal: peržvelkite susiklosčiusią situaciją strateginiu, ilgalaikės perspektyvos žvilgsniu. Saulės užtemimas gali įtakoti ateities planus bei šiek tiek komplikuoti santykius poroje. Išspręskite problemas dabar, neleisdami joms išsiplėtoti ir galiausiai iššaukti neadekvačias impulsyvias reakcijas.
 

ŠAULYS
Tikėtina, kad šią savaitę į paviršių iškils tam tikri intymūs klausimai. Daugiau laiko praleiskite klausydamiesi, analizuodami susiklosčiusią padėtį, pasistenkite stačia galva nenerti į veiksmų sūkurį ir neapgalvotai imtis didelių žingsnių. Asmeniniame gyvenime – tiek jau ilgai besitęsiančiuose, tiek ir naujuose santykiuose – tikėtini keblumai. Taip trokštamos kokybės dar gali tekti palaukti.
 

OŽIARAGIS
Šią savaitę neabejotinai susidursite su asmeninio gyvenimo permainomis. Kiekvienas žingsnis reikalaus itin didelio nuoširdumo, nepaisant to, ar kažką keisite esamuose santykiuose, ar planuosite būsimuose. Gyvenkite šia akimirka ir neskubinkite įvykių – viskas žlugs, jeigu bandysite vadovautis iš anksto nustatytu planu.

 

VANDENIS
Šią savaitę jūs gyvensite nepriklausomybės, ramybės troškimu. Tikėtina, kad susidursite su daug prieštaringų jausmų, kurių negalėsite normaliai apibūdinti ar nuo jų pabėgti. Vadovavimasis logika gali būti kiek rizikingas, tačiau kur kas patrauklesnis aplinkiniams. Pasistenkite nuslopinti nemalonias emocijas taip, kad jos nebūtų matomos nei kitiems, nei jaučiamos jums patiems.
 

ŽUVYS
Šią savaitę galimos dramos jūsų asmeniniame gyvenime, kurias įtakos Saulės užtemimas. Jausitės lyg važinėdami amerikietiškais kalneliais – aukštyn ir žemyn. Susidursite su kaip niekada daug emocijų, išryškėjančių prieš jūsų akis. Laimei, to baimintis nereikia – šią savaitę jūs patys esate savo jausmų valdovai, todėl lengvai susidorosite su tuo, kas jums bus nemalonu.
 

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (2)
Geras, bet man irgi nuolatos sutampa! Kuo toliau, tuo bus baugiau skaityti, kai šitaip ateitį nuspėja... :)
Mm, vėl į temą horoskopas! :) Einu naujų pažinčių ieškotis :)
Naujas komentaras