Meilės horoskopas savaitei (07 07 - 07 14)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite įnikęs į apmąstymus, todėl patariama kurį laiką pabūti su savo mintimis, kitaip tariant pagaliau išsiaiškinti, ko trokštate iš gyvenimo ir asmeninių santykių. Savaitės vidurys idealus rūpintis asmeniniu tobulėjimu, daugiau laiko praleisti su mylimuoju. Tikėtina, kad antroji pusė šią savaitę bus nusiteikusi itin valdingai, galite sulaukti priekaištų ar įsakinėjimų. Jokiu būdu nepasiduokite spaudimui ir įsakinėjimams, klausykite širdies, ji šią savaitę bus geriausia palydovė, kuri nenuvils.

 

JAUTIS

Nesvarbu, kokioje santykių stadijoje esate, savaitės viduryje pagaliau viskas paaiškės. Sužinosite, ar galite toliau drauge žengti bendro gyvenimo keliu ir pagaliau pereiti į kitą santykių lygį ar geriau palinkėti vienas kitam sėkmės ir pasukti skirtingais gyvenimo keliais. Nebijokite žengti lemtingo žingsnio, jau ir taip per daug ilgai užsistovėjote vienoje vietoje. Vienišiams savaitgalį geriau naujų pažinčių nemegzti, tai apgaulingas laikas.

 

 

DVYNIAI

Geranoriškumas, pagalba kitam padės užmegzti naujas pažintis ir atskleisti gerąsias savo savybes, už kurias būsite apdovanoti su kaupu. Jei turite širdžiai mielą žmogų, nevenkite jam/jai parodykite jam/jai, kad esate būtent toks žmogus, kuriuo galima pasitikėti ir širdyje įsižiebs dar stipresni jausmai. Savaitės vidurys bus itin darbingas, todėl tik jai įpusėjus galėsite šiek tiek atsipūsti. Savaitgalį atsipalaiduokite, pasilinksminkite su draugais.

 

 

VĖŽYS

Pirmadienį trūks iniciatyvos, norėsis laiką leisti kaip niekad pasyviai, todėl nenustebkite, jei sulauksite priekaištų iš antrosios pusės. Jūsų ir mylimojo/mylimosios nuotaika šiomis dienomis bus nesutaps visiškai, todėl gali kilti sunkumų bendraujant, net menkų barnių. Tačiau viskas išsispręs, svarbu nepanikuoti bei per daug nesureikšminti patiriamų problemų darbe ir dėl asmeninių nesėkmių nekaltinti partnerio. Savaitgalis būsite tarsi naujai gimę, kupini jėgų, pozityvumo, todėl suskubkite jį tinkamai išnaudoti.

 

 

LIŪTAS

Jei esate kuo nors susižavėję, pirmadienį antradienį svarstysite galimas būsimo romano kryptis. Mažiau galvokite, atsipalaiduokite, mėgaukitės vasara ir drąsiai megzkite naujas pažintis, tačiau negaiškite savo brangaus laiko nereikšmingiems žmonėms. Bendraukite tik su tais asmenimis, šalią kurių gerai jaučiatės, kurie nuspalvina Jūsų kasdienybę. Liūtams, jau turintiems širdžiai mielą žmogų, antroji liepos savaitė bus kupina šiltų jausmų, mielų staigmenų ir nepakartojamų akimirkų dviese.

 

 

MERGELĖ

Kalbėkite garsiai ir būsite išgirsti. Jei partneriui turite nusiskundimų, nieko nelaukite ir išsakykite juos, jei norite jį/ją pagirti – pirmyn! Kitaip tariant – žodžiai, iškalba šią savaitę taps geriausiu Jūsų ginklu ne tik asmeniniame gyvenime, tačiau ir profesinėje srityje. Svarbiausia netylėti, išsakyti viską, ką jaučiate. Vienišiems šio ženklo atstovams žvaigždės rimtų permainų nežada, tikėtina, kad sutiksite daug naujų, įdomių žmonių, tačiau rimtų santykių užmegzti nepavyks.

 

 

SVARSTYKLĖS

Saldžialiežuvis – tinkamiausias žodis, apibūdinsiantis Jus šią savaitę. Mylimajam, kolegoms darbe ar pirmą kartą sutiktiems žmonėms žarstysite komplimentus, meilikausite, visai nesvarbu, ar jie bus to verti ar ne. Saldūs, gražūs žodžiai sklis iš Jūsų lūpų savaime, nejučia. Todėl nieko nuostabaus, kad tapsite visų mylimi ir vertinami, tačiau neapsigaukite, visa tai laikina. Savaitgalį patariama pailsėti, pakvėpuoti grynu oru ar užsiimti mėgstama veikla.

 

 

SKORPIONAS

Apie antrąją pusę savaitės pradžioje visai pamiršite, visą save atiduoti stengsitės kitiems, galbūt ne tokiems svarbiems dalykams. Vertėtų susimąstyti, nes jei toks požiūris taps kasdieniu Jūsų palydovu – mylimo žmogaus kantrybė ne geležinė, po mėnesio ar po metų ji/jis tiesiog ims ir išeis. Galbūt pats metas iš naujo sudėlioti prioritetus? Savaitės pabaiga žada įdomius nuotykius, todėl neatsisakykite draugų pasiūlymų, net jei jie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti beprotiški.

 

ŠAULYS

Pasikliaukite širdimi, net jei jos patarimais ne vieną kartą teko nusivilti. Šią savaitę ji tikrai neapgaus, todėl klausykite, ką kužda nuojauta. Imkitės svajonių įgyvendinimo, nelaukite rytojaus, geresnio oro ar tinkamės situacijos. Kitaip tariant – užteks ieškoti pasiteisinimų. Nuo savaitės vidurio iki pat pabaigos lydės gera nuotaika, kuria norėsis pasidalinti su antrąja puse, o jei jos dar neturite, nepanikuokite – draugai juk visada šalia. Tik jokiu būdu neužsisėdėkite namuose, dalyvaukite žmonių susibūrimuose, bendraukite.

 

 

OŽIARAGIS

Asmeniniai santykiai ėmė vėsti? Džiugina ne taip kaip anksčiau? Draugai taps puikiausiais patarėjais, galinčiais pagelbėti net pačioje kebliausioje situacijoje. Todėl nieko nelaukite ir kreipkitės į juos pagalbos. Jų patarimai ypač pravers. Didelės pastangos, noras padės išspręsti net pačias sunkiausias bėdas. Vieniši Ožiaragiai tikėtina sutiks potencialią antrąją pusę, tiesiog atsidursite tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

 

 

VANDENIS

Jūsų romantiškas meistriškumas pirmadienį bus kupinas baimės, tik klausimas: kodėl dvejojate? Nustebinkite mylimąjį didžiuliu susijaudinimu ir trykštančia aistra. Jūs būsite užsiėmęs mažiau jaudinančiais reikalais — darbu, sveikata, todėl tik savaitei prasidėjus nepamirškite pasinaudoti romantiškomis nuotaikomis. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio, jūsų žavumo faktorius išaugs dvigubai, todėl neturintiems antrosios pusės tai palankus laikas pažintims megzti. Savaitgalį tinkamas laikas užsiimti asmenine veikla, todėl daugiau laiko skirkite asmeniniams poreikiams.

 

 

ŽUVYS

Nors būsite kupini energijos ir nepakartojamos nuotaikos, tačiau nebus su kuo ja pasidalinti. Geriausi draugai visi iki vieno kaip tyčia bus labai užimti, antroji pusė taip pat bus paskendusi savuose reikaluose, todėl tikėtina, jog laiką leisti teks vienumoje. Nenusiminkite, savaitei įpusėjus situacija radikaliai pasikeis, sulauksite tiek dėmesio ir įvairiausių pasiūlymų, kad nespėsite visų realizuoti. Kad ir kaip norėtųsi sutikti antrąją pusę, širdžiai mielai žmogų, to padaryti kol kas nepavyks, svarbiausia neskubinkite įvykių ir didžioji gyvenimo meilė pasibels į Jūsų duris. Savaitgalį galimos traumos ar nelaimingi atsitikimai, būkite atidesni.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras