Meilės horoskopas savaitei (07 08-07 14)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

AVINAS

SANTYKIAI: Nors ir nesate nusiteikę susitikimams, tam itin palanki savaitės pradžia. Jei esate kur nors kviečiami, nepraleiskite progos – tai bus puikus būdas atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką. Jei vis dar esate vieniši, ši savaitė palanki užmegzti naujus santykius. Tikėti na, kad šią savaitę užmegztos pažintys bus ilgalaikės.

SEKSAS: Jei pykstatės su savo antrąja puse, žinote, kas geriausiai malšina nesutarimus – paverskite savo pyktį aistra!

JAUTIS

SANTYKIAI: Pirmadienis nedžiugins: jausitės pavargę, atrodys, kad nieko nesinori, tačiau viskas pasitaisys jau antradienį – darbai tekės įprasta vaga, būsite darbingi ir nusiteikę pozityviai. Savaitės pabaiga bus itin romantiška – galbūt seniai pasilepinote romantišku vakaru dviese?

SEKSAS: Šią savaitę Jums patiems teks kurstyti aistrą miegamajame – nebijokite imtis iniciatyvos, kiek galite laukti, kol tai padarys Jūsų antroji pusė?

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje sutelkite dėmesį į svarbiausius darbus, jei įmanoma, užbaikite seniau pradėtus, ilgai vilkintus darbus bei grąžinkite skolas. Savaitės vidurys žada permainas meilės srityje:  jei vis dar esate vieniši, tikėtina, kad su kuo nors susipažinsite. Jei esate įsipareigoję, flirtuodami stenkitės neperžengti ribų, ypatingai savaitgalį.

SEKSAS: Šią savaitę seksas tikrai nebus ta sritis, kurioje galėsite pasijausti tikrais „meistrais“. Paprasčiausiai seksui neturėsite laiko arba... partnerio.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Pirmadienis – puiki diena naujų darbų pradžiai. Tikėtina, kad seksis viskas, ko tik imsitės, tačiau stenkitės nepervargti. Savaitės vidurys palankus romantiškam pasimatymui. Savaitgalį  nepiktnaudžiaukite alkoholiu ir būkite atsargūs bendraudami su nepažįstamaisiais.

SEKSAS: Pirmoje savaitės pusėje būsite labai aistringi partneriai, pasinaudokite tuo ir nustebinkite savo antrąją pusę!

LIŪTAS

SANTYKIAI: Meilės fronte nieko naujo. Jei esate vieniši, ši savaitė neatneš jokių permainų. Susitikimams palankiausia diena – sekmadienis. Stenkitės nepasiduoti blogai nuotaikai, ir galvokite pozityviai – po blogo laikotarpio visuomet ateina geresnis. Jei niekas nedžiugina, pagalvokit, galbūt jau laikas atostogoms?

SEKSAS: Geriausias metas užsiimti seksu – savaitgalis. Jei įmanoma, skirkite tam kuo daugiau laiko, tai tikrai sustiprins ryšį su antrąja puse.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienį nepradėkite naujų darbų,  tam palankesnės dienos – antradienis ir trečiadienis. Neatsisakykite susitikimų su draugais, jei reikia, drąsiai klauskite patarimo, tikėtina, kad kartu pavyks rasti išeitį iš  keblios padėties. Nesigraužkite dėl smulkių barnių su antrąja  puse, savaitgalį atrasite vienas kitą iš naujo.

SEKSAS: Jau seniai jaučiate simpatiją tam tikram asmeniui? Ši savaitė palanki žengti pirmąjį žingsnį – nieko nelaukite ir pasinaudokite tuo.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienį užmegztos pažintys bus ilgalaikės, tai – palanki diena pasimatymams. Savaitės viduryje galite imtis naujų darbų, pradėti nauji projektai pasiteisins. Šią savaitę stenkitės nekonfliktuoti, neatsargiai ištarti žodžiai gali padaryti didelę žalą, ir tai atsilieps ateityje. Savaitgalį praleiskite ramiai su artimiausiais žmonėmis.

SEKSAS: Būkite spontaniški. Ar tikrai būtina visada mylėtis tik prieš miegą? Pabandykite tai padaryti tiesiog virtuvėje – Jums jau seniai reikia permainų šioje srityje!

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Šią savaitę atrodys, kad viskas sekasi, tačiau per daug neatsipalaiduokite, tęskite pradėtus darbus, siekite to, ko visada troškote. Savaitės viduryje rasite atsakymus į Jums rūpimus klausimus. Savaitgalis palankus kelionėms.

SEKSAS: Stenkitės pažaboti savo pavydą – tai tikrai prie gero neprives. Jei jaučiate pyktį, paverskite jį… aistra.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje Jums stigs energijos, nepradėkite naujų darbų, tačiau stenkitės pabaigti senus. Meilės srityje nieko naujo: jei esate įsipareigoję, daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei, tačiau, jei vis dar esate vieniši, ši savaitė nieko naujo nežada.

SEKSAS: Lovoje išbandykite ką nors naujo. Nustebinkite savo antrąją pusę ir palepinkite masažu – kas žino, gal ir Jums bus atsilyginta tuo pačiu.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę tiesiog spinduliuosite energija, tačiau per savo didelį entuziazmą galite apsikrauti darbais, kurių vėliau nepavyks pabaigti. Nepamirškite skirti laiko poilsiui ir savo mylimam žmogui – šią savaitę, tikėtina, kad Jūsų antrajai pusei trūks Jūsų dėmesio. Stenkitės, kad taip nenutiktų.

SEKSAS: Nereikalaukite iš savo antrosios pusės to, ko jis (ji) Jums negali duoti. Ieškokite kompromiso.

VANDENIS

SANTYKIAI:Tikrai nėra viskas taip blogai, kaip Jums atrodo. Stenkitės negadinti kitiems nuotaikos, ir neapkrauti aplinkinių savo problemomis – jos tikrai nėra tokios didelės, kokios atrodo. Galvokite pozityviai, ir pastebėsite, kad viskas eina tik geryn, juk to ir norite, tiesa?

SEKSAS: Jei esate labai užsiėmę, tai tikrai nėra tinkamas pasiteisinimas neskirti laiko savo antrajai pusei.

ŽUVYS

SANTYKIAI: Jei jaučiate, kad Jus apninka liūdnos mintys, padainuokite! Bent jau savo mintyse. Šią  savaitę romantiškiausios dienos – pirmadienis ir antradienis. Ketvirtadienį ir penktadienį nebūsite pačios geriausios nuotaikos, tačiau stenkitės jos nesugadinti kitiems.

SEKSAS:Venkite atsitiktinių lytinių santykių – pasekmės ateityje gali būti labai liūdnos. Būkite atsargūs bendraudami su nepažįstamaisiais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras