Meilės horoskopas savaitei (07 09 – 07 15)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį romantiką teks atidėti į šalį, nes turėsite daug kitų reikalų ir žvaigždės sako, kad dabar geriau visko mažiau nei per daug. Tuomet antradienį ir trečiadienį gerų dalykų bus vis daugiau ir daugiau – vienišiai turėtų nevengti susipažinti su kitais, tuo tarpu tie, kurie jau turi antrąją pusę būtinai turėtų vadovautis savo romantiškaisiais impulsais. Darbo savaitės pabaigoje panašu, kad svarbiausias dalykas Jums bus darbas (gal tai ir nėra labai jaudinantis reikalas, bet kartais jis būtinas). Neatidėliokite, atlikite viską dabar tam, kad galėtumėte pramogauti savaitgalį, nes Jūsų laukia daug linksmybių. Flirtuokite!

JAUTIS

Pirmadienis bus labai tinkama diena susitikimui su drauge (-u), nesvarbu ar tam, kad išklausyti jos (jo) meilės gyvenimo rūpesčius ar pasidalinti savaisiais. Antradienis ir trečiadienis bus palankus vienišiams, nes apsilankymas pažinčių svetainėje ar kokiam nors socialiniam renginyje gali duoti gerų rezultatų, tad nepamirškite atnaujinti savo profilio! Tuo tarpu turintys antrąją puse meilės srities reikalus norės šiek tiek pristabdyti. Tačiau darbo savaitės pabaiga nusimato karšta – net jei oras lauke gali būti nedžiuginantis, tačiau Jūs būsite neįtikėtinai nuostabi (-us). Mėgaukitės savimi! Savaitgalį meilės gyvenimo planavimas į tolimesnę ateitį gali būti visai smagus, bet ganėtinai nerealistiškas reikalas. Būkite pasiruošusi (-ęs) bet kam.

DVYNIAI

Pirmadienį būtų protingiausia susikoncentruoti į darbą – įvairius susirašinėjimus ir internetinius flirtus atidėkite po darbo. Antradienis ir trečiadienis bus tinkamos dienos susitikti su patikima (-u), emociškai intelektualia (-iu) drauge (-u) ir išklausyti jos (jo) nuomonę apie Jūsų dedamas viltis į Jus dominantį asmenį (netgi jei ją bus nemalonu išgirsti). Tuo tarpu darbo savaitės pabaigoje Jus patinkančiam asmeniui parodykite kiek įmanoma daugiau savo dėmesio – ji (jis) pasijus ypatinga (-s) gaudama (-s) iš Jūsų daugiau nei įprasta. O savaitgalį? Oho, būsite neįtikėtinai karšta (-s) ir visi tai pastebės. 

VĖŽYS

Pirmadienį būsite kupina (-s) energijos, bet kiek išsiblaškiusi (-ęs). Nepražiopsokite romantiškų ženklų dėl to, kad skraidote kažkur padebesiais. Tuo tarpu antradienį ir trečiadienį vietoj to, kad baimintumėtės dėl savo meilės gyvenimo ar rizikuotumėte susipykti su Jums ypatingu žmogumi, pabandykite užsiimti kokia nors veikla viena (-s) – pažiūrėkite filmą, pasivaikščiokite, skaniai pavakarieniaukite. Susikaupkite, nes darbo savaitės pabaigoje norėsite būti puikios formos, kai atsivers durys linksmybėms ir flirtui (būkite atvira (-s) joms!). Savaitgalį neleiskite antraeilėms problemoms užkariauti Jūsų dėmesio – dabar reikėtų pasirūpinti širdies reikalais.

LIŪTAS

Pirmadienį priimsite geriausius romantikos srities sprendimus, jei vadovausitės ir protu, ir jausmais, o ne leisite dominuoti vienam iš jų. Sustokite akimirką ir pagalvokite, ką Jūs praleidžiate. Antradienio ir trečiadienio puikus pasimatymas ar smagus laikas su draugais bus susijęs su naujų dalykų išmokimu, o su Jumis  tai tikrai gali būti karšta. Nueikite į maisto ruošimo pamoką, kokią nors paskaitą ar pažiūrėkite vieną ar kitą dokumentinį filmą. Darbo savaitės pabaigoje Jus šauks pareiga. Pasirūpinkite savo įsipareigojimais, nes savaitgalis bus apstus įvairių smagių galimybių, tarp jų ir romantinių.

MERGELĖ

Jeigu pirmadienį tikitės sulaukti daug romantikos, labai tikėtina, kad nusivilsite, o antradienį ir trečiadienį Jūsų galvoje bus darbas arba pinigai. Darbo savaitės pabaigoje Jūsų dėmesio objektai pasikeis, susikoncentruosite į savo širdies ir proto reikalus. Gili filosofinė diskusija praplės Jūsų akiratį, o dar jeigu ją plėtosite su ypatingu asmeniu, ji padės sutvirtini tarp Jūsų esantį ryšį. Dabar pasimatymas, kad būtų puikus, nebūtinai turi būti ekstravagantiškas – tiks viskas, kas Jums neįprasta. Šį savaitgalį nors ir Jūs dėmesys detalėms bus mažas, pasistenkite, kad pro akis nepraslystų tai, kas susiję su meile.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį Jums labiau seksis patarti draugei (-ui) jos (jo) meilės reikaluose nei susitvarkyti su savo širdimi -  kartai jau taip būna. Antradienį ir trečiadienį gali būti ekstremalumų, ypač susijusių su santykiais (ar jausmais). Viskas bus tai aukštyn, tai žemyn, retai per vidurį, kur Jūs turbūt norėtumėte, kad būtų. Palaukite darbo savaitės pabaigos, kai dalykai Jums teiks daugiau prasmės ir gausite naudos iš žvaigždžių teikiamos energijos. Savaitgalį bus tinkamiausias laikas viskuo dalintis (kaip yra sakoma, kai daliniesi, tai rūpiniesi!). Kuom norėtumėte pasidalinti ir su kuo?

SKORPIONAS

Pirmadienį Jūsų įžvalgiam protui bus nesunku perprasti meilės paslaptis. Dabar Jūs galite atskleisti kažką nepakartojamo. Tie, kurie turi antrąją pusę, antradienį ir trečiadienį turėtų itin vengti su ja (juo) įsivelti į ginčą, nes jis gali būti labai nesėkmingas. Tiek vienišiai, tiek turintis mylimąją (-ąjį) įgys kelis karmos taškus. Darbo savaitės pabaiga į meilės gyvenimą gali įnešti romantiško jaudulio, bet pernelyg neskubėkite į jį atsakyti, nes laimi ta (tas), kas neskuba, tad neskubėkite. O savaitgalį maži dalykai reikš daug. Laukite lemiamo ženklo.

ŠAULYS

Pirmadienį net kasdienės smulkmenos gali pareikalauti daug pastangų, ką jau kalbėti apie širdies reikalus. Tiesiog palaukite, antradienį ir trečiadienį Jūsų žavesys ir patrauklumas smarkiai šoktels į viršų. Jūsų sustiprėjęs kūrybingumas suteiks Jums galimybę suorganizuoti nepamirštamą pasimatymą ar smagų vakarą su draugais. Jūs tiesiog super žvaigždė! Jei darbo savaitės pradžioje meilės reikalai kiek aprims, nenusiminkite, vadinasi, Jums irgi reikia truputį pailsėti. Savaitgalis bus kupinas įvairių smagių dalykų, tad mėgaukitės.

OŽIARAGIS

Pirmadienį neieškosite žodžio kišenėje, tad drąsiai išsiųskite kam nors kelias smagias žinutes socialiniame tinkle ar pažinčių svetainėje (tuo pačiu nepamirškite atnaujinti savo profilio!). Jei turite antrąją puse, parašykite meilės laiškelį ranka – juk tai taip žavu. Antradienį ir trečiadienio karjeros reikalai bus pirmoje vietoje, tad pasirūpinkite jais dabar, kad darbo savaitės pabaigoje rastumėte laiko romantiškiems dalykams. Būtų labai gaila užsibūti darbe iki vėlumos ketvirtadienį ir penktadienį, kai vakarai bus daug žadantys (o Jūs būsite tokia (toks) karšta (-s)!). Savaitgalį romantiškų akimirkų gali būti nedaug, bet jos bus nuostabios.

VANDENIS

Pirmadienį galite būti kiek išsiblaškiusi (-ęs), todėl jeigu skambinsite ar rašysite romantišką žinutę Jums svarbiam žmogui, galite pasirodyti ne tokia (toks) įdomi (-us), kokia (koks) iš tikrųjų esate. Antradienį ir trečiadienį tradicinio modelio naudojimas meilės srityje gali padėti apsispręsti, kaip veikti toliau. Ieškokite ir rasite! Darbo savaitės pabaigoje ore tvyros keista energija – laimei, kad tai Jūsų netrikdys. Priimkite ją ir stebėkite, kad atsitiks. Asmeninės prognozės savaitgaliui? Bus karšta. Jei esate poroje, mėgaukitės savo mylimosios (-ojo) dėmesiu; jei esate vieniša (-s), būkite pasiruošusi (-ęs) susiporuoti!

ŽUVYS

Pirmadienį meilės karalystėje ištirkite naujus vandenis. Jei esate vieniša (-s), paieškokite naujo pažinčių portalo ar naujos realios vietos susipažinti. Jei esate poroje, pasidalinkite su savo antrąją puse kažkuo, kas ją (jį) nustebintų. Antradienį ir trečiadienį meilė gali pasirodyti kaip dėlionė, o norint teisingai sudėti visas detales gali prireikti pagalbos (o tai šiam procesui gali suteikti smagumo). Dienos nuo ketvirtadienio iki šeštadienio bus idealios daugiau sužinoti apie savo mylimąją (-ąjį) ar apie potencialią (-ų) mylimąją (-ąjį)!), todėl pasistenkite gerai išklausyti, ką ji (jis) Jums pasakys. Sekmadienio laiką skirkite jaukiai pailsėti dviese.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras