Meilės horoskopas savaitei (07 10 – 07 16)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Romantikos ir saldžių, ausį glostančių meilės žodžių savaitės pradžioje norėsis kuo mažiausiai, mat būsite giliai įklimpęs į rūpesčius, susijusius su profesine veikla, namais, o kur dar pagalbos ir patarimų prašantys artimieji. Nors jau savaitei įpusėjus pačiais įvairiausiais būdais stengsitės širdyje užkurti romantikos lauželį, kuris pamalonintų antrąją pusę, to padaryti nepavyks. Giliai širdyje norėsis pabūti vieniems, todėl atsisakysite visų gautų bendros veiklos pasiūlymų. Jeigu vis dar ieškote antrosios pusės, tikėtina, jog sutiksite įdomų, Jus sužavėsiantį žmogų, tačiau neapsigaukite, šie santykiai nežada jokių teigiamų ateities perspektyvų.

 

JAUTIS

Romantiška nuotaika plevens aplink Jus jau pirmadienio rytą, būsite pasirengęs antrąją pusę užversti dovanų ir staigmenų kalnais. Galbūt net sugalvosite nupirkti paskutinės minutės kelionę į svečia šalį, tačiau neskubėkite ir nepraraskite sveiko proto. Nors Jūsų nusiteikimas ir žavės aplinkinius, tačiau antroji pusė tuo patenkinta nebus ir tikėtina, neįvertins Jūsų dedamų pastangų. Dėl to būkite pasiruošęs didelei konflikto bangai, kuris smogs jau savaitės viduryje. Visa laime tame, kad iki savaitgalio ją pavyks numalšinti, o tada jau išauš Jūsų laikas, kai galėsite nieko netrukdomi džiaugtis vienas kitu.

 

DVYNIAI

Pirmadienis – antradienis ne pačios geriausios dienos bendravimui. Žinoma, tai dar nereiškia, kad antrąją pusę užversite tylos siena ir nuo jo/jos atsiribosite, tačiau šiomis dienomis norėsis tiesiog patylėti. Viena laimė, jog širdžiai artimas žmogus šiuo klausimu bus labai supratingas ir nereikš jokių pretenzijų. Šiuo tylesniu laikotarpiu paskęsite apmąstymuose ir dar kartą suprasite, jog turite nuostabią antrąją pusę, su kuria norite praleisti visą likusį gyvenimą. Galbūt užtenka laukti ir pats metas oficialiai įteisinti santykius, jei iki šiol to dar nepadarėte? Savaitės vidurys ir pabaiga gana malonūs, pokalbiai netils bene iki ryto, romantikos taip pat netrūks.

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje pademonstruosite ne tik puikius bendravimo, bet ir flirtavimo įgūdžius. Būsite kaip niekad drąsūs, todėl užkalbinti simpatišką, Jus traukiantį asmenį bus vieni juokai. Ir toliau nepraraskite ryžto bei optimizmo, juk laimi tik drąsiausieji! Kas žino, galbūt šio drąsos proveržio metu pagaliau sutiksite gyvenimo meilę! Jau turintiems antrąją pusę džiugios naujienos – šilta liepos saulė pagaliau paskatins jį žengti rimtą žingsnį. Tai reiškia, jog ant Jūsų rankos suspindės dailus sužadėtuvių žiedelis.

 

LIŪTAS

Asmeniniai santykiai rūpės mažiausiai, didžiąją laiko ir jėgų dalį skirsite darbui bei piniginiams reikalams tvarkyti. Atsisakysite net geriausių draugų kvietimų drauge praleisti laiką, pabendrauti. Neužsidarykite savyje, juk net didžiausi pinigai neatstos geriausių draugų ar širdžiai artimo žmogaus. Tiesa, jei jo/jos Jūsų gyvenime dar nėra, neatmeskite jokių gautų kvietimų, juk tik dideliame žmonių būryje sutiksite tą vienintelį. Puoselėjantys šiltus santykius didelių permainų nesulauks, sutarsite puikiai, gerbsite ir branginsite vienas kitą.

 

MERGELĖ

Pirmosiomis savaitės dienomis teks romantiškus patarimus dalyti draugams, kurie vienas po kito į Jus kreipsis pagalbos. Tiesa, ne veltui sakoma, kad draugus nelaimėje pažinsi, nes jau savaitės viduryje Jums patiems prireiks jų pagalbos, tiksliau paguodos. Tikėtina, jog Jūsų ausis pasieks kalbos apie mylimo žmogaus neištikimybę, tikėti tuo viską praleisti pro ausis – Jūsų pasirinkimas. Bet kokiu atveju ši žinia privers ne juokais susimąstyti, norėsis išsipasakoti, o draugai bus geriausi klausytojai.

 

SVARSTYKLĖS

Net patys stebėsitės, tačiau savaitei prasidėjus užgrius kvietimų į pasimatymus lavina. Išsirinkti bus sunku, todėl keliausite beveik į kiekvieną. Puiku, juk pabendravus su kuo daugiau žmonių ir tikimybė sutikti tą vienintelį/vienintelę kur kas didesnė. Tiesa, tai dar nereiškia, kad viskas klosis gražiai ir laimingai kaip pasakoje ''Pelenė'', bus visko, tačiau juk ne veltui sakoma, kad patys esame savo likimo kalviai. Jau kurį laiką puoselėjantiems santykius žvaigždės žada jausmingą savaitę, lepinsite vienas kitą dėmesiu ir gražiais žodžiais.

 

SKORPIONAS

Asmeninį gyvenimą užgrius ne itin malonūs permainų vėjai, vieną rytą nubudę suprasite, jog santykiai braška. Susimąstykite, kodėl taip atsitiko ir neskubėkite visos kaltės versti antrajai pusei. Juk dėl nesklandumų santykiuose paprastai kaltas būna ne vienas, o du žmonės, todėl ir pastangas viską sugrąžinti į buvusias vėžias privalo dėti abu. Nieko nelaukite ir nedelsiant atvirai pasikalbėkite, juk atvirumas geriausias ginklas, padedantis įveikti visas negandas. Nors neturintys antrosios pusės bandys intensyviai jos ieškoti, tačiau ši savaitė tam visiškai netinkamai. Turėkite kantrybės ir palaukite tinkamo momento.

 

ŠAULYS

Pirmadienį darykite ką nors sveiko, tai pakels nuotaiką ir sužadins šiltus jausmus mylimajam. Jei turite gražių romantiškų idėjų, padėsiančių patobulinti asmeninius santykius, įpūsti į juos šviežios aistros gūsį, nieko nelaukite ir jau pirmosiomis savaitės dienomis imkitės veiksmų – žvaigždės Jūsų pusėje. Jau savaitės viduryje gali kilti nedidelių barnių su antrąja puse, kuri ims priekaištauti Jums dėl menkniekių.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite šaltas it ledas – vengsite bet kokio artumo su mylimuoju. Mintyse svarstysite tokio elgesio priežastis, tačiau atsakymo taip ir nesugebėsite rasti. Toks Jūsų elgesys privers pečiais gūžčioti ir ne juokais nusiminti antrąją pusę, todėl pasistenkite elgtis korektiškai ir jam/jai paaiškinti savo savijautą. Ieškantys širdžiai artimo žmogaus turėtų būti atsargūs, nes gali susidurti su apsukraus gundytojo dėmesiu.

 

VANDENIS

Pirmadienį neieškokite romantiškų galimybių, kad ir kaip stengtumėtės jų atrasti bei nustebinti antrąją pusę – to padaryti nepavyks. Nusiraminkite, nepraraskite vilties ir savaitei įpusėjus bandykite dar kartą, sėkmė tada Jus lydės iki pat savaitės pabaigos. Todėl santykiai su antrąja puse klosis kaip niekad nuostabiai. Lepinsite, branginsite ir mylėsite vienas kitą. Vienišieji ženklo atstovai nejučia gali užmegzti romaną su kolega iš darbo.

 

ŽUVYS

Jei turite gražių romantiškų idėjų, padėsiančių patobulinti asmeninius santykius, įpūsti į juos šviežios aistros gūsį, nieko nelaukite ir jau pirmosiomis savaitės dienomis imkitės veiksmų – žvaigždės Jūsų pusėje. Jau savaitės viduryje gali kilti nedidelių barnių su antrąja puse, kuri ims priekaištauti Jums dėl menkniekių. Būkite kantrus, pasistenkite į tai per daug nekreipti dėmesio ir nereaguoti per ne lyg jautriai, atminkite vieną, gyvenime itin praverčiančią taisyklę, kuria vadovaukitės kiek galima daugiau – ''net ir šitai praeis''.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras