Meilės horoskopas savaitei (07 11 – 07 17)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžioje Avino ženklo atstovai jaus šaunios, inovatyvumą skatinančios energijos antplūdį. Beje, neišvengsite ir išdaigų – žvelkite į viską su šypsena. Taip pat savaitė palanki bendravimui su draugais, keliavimui į naujas vietas,  naujų meilės ryšių užmezgimui (arba bendravimo su esamu partneriu stiprinimui). Žvaigždės pataria nevengti naujų žmonių, drąsiai veltis į nuotykius, daug bendrauti ir subtiliai atskleisti savo jausmus.

JAUTIS
Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovus gali aplankyti dvejonės, sumaištis... Teks išeiti iš emocinio komforto zonos, tačiau tai tik privers į viską rimčiau ir atsakingiau žiūrėti. Nesiimkite kraštutinių veiksmų, ekstremalių naujovių. Gerai viską apgalvokite, stenkitės skirti laiko atsipalaidavimui, įsigilinimui į mintis ir jausmus. Po įtemptų apmąstymų ir geresnio savęs pažinimo savaitgalį galėsite priimti tinkamą sprendimą. Atminkite, nedideli pokyčiai skatina tobulėjimą.

DVYNIAI
Dvynių ženklo atstovus šią savaitę lydės smalsumas, tačiau puikiai gebėsite prisitaikyti prie kintančių aplinkybių ar žmonių. Stenkitės išlaikyti savikontrolę, ypač penktadienį, kuomet norėsite veikti impulsyviai, jus valdys emocijos. Nesvarbu, kokios mintys suksis galvoje, pasistenkite išlikti taktiški, mandagūs, ypač kalbėdami apie romantinius ketinimus. Rodykite jausmus, šilumą, tačiau nebūkite grubūs ar pernelyg netikėti. Prieš kažką sakydami viską gerai apgalvokite – partnerio įžeidimas šiuo metu gali lemti ypač daug problemų. Beje, savaitgalio labai neplanuokite – tai permainų metas, tad planai taip pat keisis. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės tuo, kas vyksta.

VĖŽYS
Savaitės pradžioje Vėžių ženklo atstovus užklups daug reikalų, įvykių, kurių negalėsite kontroliuoti. Svarbiausia, atminkite, jog visa tai nukreips jus į geresnį kelią, tad pokyčiai bus pozityvūs. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria skirti laiko savanorystei, geriems darbams. Kitiems išdalinta šiluma ar meilė grįš su kaupu!Savaitgalį gali tekti dėl kažko drovėtis, tačiau neverta dėl to jaudintis – drovumas tik atskleis jūsų meilę, rūpestį artimu žmogumi. Įsitikinkite, kad esate pasiruošę nuotykiams, naujoms pažintims ir netrukus atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Mėgaukitės!

LIŪTAS
Kažkas, apie ką senokai negalvojote, ko stengėtės nepastebėti, vis gi turi nemažą įtaką jūsų meilės gyvenimui. Pirmadienį pasistenkite atidžiau, giliau į viską pažvelgti – be abejonės pastebėsite, kas taip svarbu. Savaitės vidurys – idealus laikas romantikai, nesvarbu, ar tai būtų pasimatymas su nauju žmogumi ar staigmena pastoviam partneriui. Jus lydės puiki energija, tad nesunkiai gausite viską, ko norėsite. Savaitgalį, tikėtina, patys to nenorėdami būsite gana pasipūtę, išdidūs, tad stenkitės save kontroliuoti. Norėdami padaryti kažkam įspūdį ypač atidžiai rinkite žodžius, antraip galite sudaryti priešingą, nei norite įspūdį.

MERGELĖ
Pirmadienį Mergelės ženklo atstovams patariama skirti laiko apmąstymams, pasistengti giliau pažvelgti į esamą romantinę situaciją, santykius. Pastebėsite šį tą svarbaus, kas padės jums judėti tinkama kryptimi, galbūt metas bent mažiems pokyčiams? Savaitės viduryje Žvaigždės pataria pernelyg neskubėti, skirti laiko poilsiui, atsipalaidavimui. Skuboti sprendimai šiuo metu nebus sėkmingi. Savaitgalis – idealus laikas bet kokiems romantiniams žingsniams, veiksmams, sprendimams – jus lydės iš tiesų puiki energija!

SVARSTYKLĖS
Nesvarbu, kokios veiklos imsitės ar ką nuspręsite savaitės pradžioje – viską darykite iš širdies. Jūsų pasiryžimas, geranoriškumas ir valia užtikrins sėkmę. Savaitės viduryje Svarstyklių ženklo atstovams puikiai seksis reikšti mintis, jausmus – visų pirma, gerai supraskite, ką jaučiate, tuomet drąsiai pasidalinkite tuo su mylimu žmogumi. Darbo savaitės pabaigoje gali iškilti tam tikros praeities detalės, sentimentai... Neleiskite tam pernelyg įsiskverbti, griauti jūsų planų ar bloginti nuotaikos. Geriausia diena meilei ir pasimatymams – sekmadienis. Išnaudokite jį tinkamai!

SKORPIONAS
Jūsų patrauklumas, žavumas ir charizma – legendiniai, tačiau savaitės pradžioje absoliučiai negalėsite to kontroliuoti. Jei turite antrąją pusę, ši gali iš tiesų pavydėti jūsų visiems tiems susižavėjusiems aplinkiniams. Nepamirškite rodyti dėmesio tam, kurį tikrai mylite. Savaitės viduryje padidės jūsų impulsyvumas, o tai suteiks gyvenimui naujų spalvų, paįvairins jį. Nustebinkite partnerį beprotiška idėja!Savaitgalį būsite ypač užsispyrę, ryžtingi, norėsite bet kokia kaina pasiekti savo tikslų. Tai gali sukelti tam tikrų nesklandumų ar ginčų, ypač sekmadienį, tačiau nuoširdumu išsisuksite iš bet kokios situacijos.

ŠAULYS
Pirmadienį Šaulio ženklo atstovai bus išsiblaškę, kiek sutrikę, tačiau rimtos priežasties nerimauti neturėsite. Stenkitės sutelkite dėmesį ir į viską žvelgti su šypsena. Savaitės viduryje pajusite akivaizdų nuotaikos pagerėjimą, o tai neabejotinai turės teigiamos įtakos romantiniams santykiams. Drąsiai įpūskite naujo meilės vėjo!Beje, atkreipkite dėmesį į kitų žmonių užuominas – sužinosite kažką, kas paįvairins jūsų gyvenimą. Savaitgalis palankus bendravimui, atvirumui ir nuoširdumui su mylimu žmogumi. Nesidrovėkite: jūsų originalumas šiuo metu prišauks tik sėkmę!

OŽIARAGIS
Ožiaragio ženklo atstovų laukia gana emocionali, permaininga savaitė. Pirmadienį ir antradienį norėsite reikšti jausmus, emocijas, išsakyti mylimam žmogui viską, kas jau senokai jus slegia. Žinoma, nereikia visko laikyti savyje, tačiau pasistenkite išlikti taktiški, neleiskite blogoms emocijoms užgožti jūsų meilės ir atsidavimo. Išlikite objektyvūs ir išvengsite galimų nesusipratimų. Penktadienis – tinkamiausias laikas atviriems pokalbiams apie meilę, šią dieną išsakyta kritika bus lengviau priimama. Savaitgalis – puikus metas naujai pradžiai: drąsiai kurkite naujas pažintis ar tiesiog imkitės naujos veiklos su esamu partneriu.

VANDENIS
Pirmadienį iš tiesų sulėtės Vandenio ženklo atstovų gyvenimo tempas, tačiau neverta dėl to jaudintis – kartais reikia sustoti, pasaugoti savo energiją ir leisti pasauliui jus pasivyti. Savaitės viduryje, ko gero, nutiks kažkas iš tiesų netikėta ir tai labai pakeis jūsų romantinį gyvenimą. Galbūt sutiksite naują žmogų, galbūt santykiams su ilgamečiu partneriu tiesiog atsivers nauji keliai. Svarbiausia – neatsisakykite permainų. Savaitgalį, tikėtina, norėsite pajusti stipresnį balansą, atsisakyti (ar atimti) šiek tiek laisvės... Nebūkite impulsyvūs, sprendimus atidėkite bent iki sekmadienio. Šią dieną jus aplankys kur kas pozityvesnė energija, padėsianti pasielgti teisingai.

ŽUVYS
Savaitės pradžioje Žuvų ženklo atstovai gali trokšti ramybės, tylos – vengsite triukšmingų vietų, žmonių, šurmulio. Nėra blogai trokšti privatumo, tad išnaudokite šį laiką apmąstydami viską, atsipalaiduodami. Beje, nenusigręžkite nuo mylimo žmogaus – net ramybės periodu galite rasti šiek tiek laiko buvimui kartu, bendravimui ar tiesiog išklausymui. Pasikrausite teigiamos energijos ir savaitgalį galėsite grįžti į socialinį gyvenimą – pailsėję būsite dar žavingesni!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras