Meilės horoskopas savaitei (07 12 - 07 18)

 
5 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Šią savaitę jūsų Zodiako ženklo sėkmė bus sukoncentruota į partnerystę. Pasistenkite neleisti savo galimai iškilsiančiam nervingam požiūriui į tam tikrus aspektus kliudyti gražaus laiko. Romantika ir nerimas neina koja kojon kartu, todėl bandykite savo rūpesčius bent kiek atitraukti nuo malonumų. Beje, nors kritika ir teigiamas dalykas, dabar geriau kitų žmonių atžvilgiu nuo jos susilaikyti.

JAUTIS
Penktadienis ir šeštadienis – geriausios savaitės dienos, kada tiesiog puikiai galėsite suderinti darbą bei gyvenimo malonumus. Jeigu tvarkysite tam tikrus profesinius reikalus su kitu asmeniu, galimas gilesnio ryšio sukūrimas. Partnerystės troškimas sustiprės sekmadienį. Tikėtina, kad susidomėsite paslaptingu žmogumi, galinčiu jums pasiūlyti kažką šiek tiek bauginančio, tačiau be galo įdomaus.

DVYNIAI
Mėnulis dabar Svarstyklių ženkle, o toks išsidėliojimas jums žada daug romantikos savaitės pabaigoje. Penktadienį ir šeštadienį galite drąsiai užmezginėti meilės ryšius – laikas tam tiesiog puikus. Pasistenkite išlikti ramiais, jeigu papulsite į stresines situacijas, nes tik taip sugebėsite susidoroti su iškilusiais nesklandumais. Šią savaitę itin didelę reikšmę turės kilnumas – tokiais būdami sukursite tik dar patrauklesnį savo asmenybės vaizdą.

VĖŽYS
Šią savaitę tikėtini emociniai pakilimai ir nuosmukiai, galintys sukelti stresines situacijas. Pasistenkite savyje atrasti ramybę. Kad jaustumėtės patogiai bendraudami su kitais žmonėmis, turite galiausiai užgydyti senas žaizdas. Gali būti, jog susidursite su apatija gyvenimui. Tačiau pasistenkite kilstelėti nosį aukščiau ir nepasiduoti kažkieno kito spaudimui, nebent tas asmuo taptų tokiu patraukliu, kad nebegalėtumėte atsispirti.

LIŪTAS
Ši savaitė pažers įdomybių. Vadovavimą pastatykite į antrą vietą ir leiskite, kad kažkas kitas jums duotų nurodymus. Taip ne tik kad neprarastumėte savo pozicijos, bet ir turėtumėte kur kas daugiau kontrolės vykdydami kitų pateiktas užduotis nei kurdami bei duodami jas kitiems. Vien tokia situacija pasiūlys daug įdomaus. Sekmadienį tikėtina, kad iškils pasitikėjimo klausimas. Išnirę seni emociniai dalykai reikalaus nedelstino dėmesio.

MERGELĖ
Bus lengva pamesti kelią dėl takelio ir vien tik todėl, kad norėsite kažkam kitam suteikti daug laimės. Puiku rūpintis kitais, tačiau negalite atsiduoti vien jiems. Neignoruokite savo asmeninių poreikių, kitaip rezultatas nebus toks, kokio tikitės. Būkite sąžiningi patys su savimi, nes tik taip sukursite vidinę ramybę. Pripažinkite, kad žmonės, savyje nestokojantys ramumos, visada atrodo dar žavesni!

SVARSTYKLĖS
Mėnulis dabar yra jūsų ženkle, o toks išsidėstymas lems suintensyvėjusias emocijas. Jeigu būsite nusiteikę gerai, jausitės it vaikščiodami debesimis, tačiau tik pabjurus nuotaikai pajusite viso pasaulio svorį, nutūpusį ant jūsų pečių. Jeigu galvosite, kad susiduriate su visomis įmanomomis gyvenime emocijomis, pasistenkite kelis kartus giliai įkvėpti ir atgauti ramybę. Atminkite, net jei ir susiduriate su tokiais jausmais, tai dar nereiškia, kad savo santykius galite pastatyti į kraštutinumus.

SKORPIONAS
Gali būti, kad šią savaitę jausitės kaip išmestas už borto, ir visaip stengsitės išvengti aplinkinių dėmesio. Tačiau nedarykite tokios klaidos. Dabar pats tinkamiausias metas jūsų asmenybės išryškėjimui bei tapimui žvaigžde. Sekmadienis žada daug romantikos, nes mėnulis pereis į jūsų seksualųjį ženklą. Nepraleiskite galimybės pasilinksminti ar nuveikti kažką ypatingo vardan tam tikro ryšio pavertimo gilesniu.

ŠAULYS
Šią savaitę ypatingą svarbą jūsų gyvenime turės draugai. Tai įtakos mėnulio padėtis penktadienį ir šeštadienį. Aplankykite draugus, su krūva bičiulių išeikite pasilinksminti ar dalyvaukite kokioje nors kitoje organizuotoje veikloje. Tik bendraudami su artimais žmonėmis jausitės saugūs, galintys pamiršti praradimus bei atrasti linksmybes iš naujo. Neleiskite konkurencijos dvasiai griauti draugiškų reikalų.

OŽIARAGIS
Žvaigždės žada gerų žinių. Pagrindinė jų yra ta, kad nenumaldomai trauksite kitų žmonių dėmesį, taip pat susilauksite susižavėjimo kupinų šūksnių, jeigu tvarkysite kokius nors viešuosius reikalus ar prisiimsite tokias atsakomybes. Tačiau nenerkite stačia galva į darbus ir atraskite bet šiek tiek laiko romantikai. Pusiausvyros palaikymas čia būtinas, nes priešingu atveju profesiniais reikalais užsversite taip, kad visiškai užmiršite savo asmeninį gyvenimą.

VANDENIS
Mintimis keliausite į tolimus kraštus ar įsivaizduosite, kad bendraujate su kitų kultūrų žmonėmis. Tai ženklas, kad jums reikia atostogų. Pasvarstykite apie tai, nes šią savaitę laikas itin palankus kelionėms. Taip pat geras metas sprendimams, susijusiems su kvalifikacijos kėlimus, mokslais. Gali būti, kad susidursite su žmonėmis, kurių interesai labai skirsis nuo jūsų. Horizontų plėtimas visada gerai, tačiau pasirinkite bendravimą su tais asmenimis, su kuriais iš tiesų jaučiatės patogiai.

ŽUVYS
Svarbiausia šios savaitės diena bus penktadienis, o jos didžiausias iššūkis – išlaikyti taiką. Itin didelę reikšmę dabar turės intymumas. Tinkamas metas peržiūrėti savo jausmus, apgalvoti jų perspektyvas. Atminkite, kad neverta milžiniškų dalykų grūsti į mažyti butelį. Jeigu šią savaitę prireiks dėl ko nors kovoti, darykite tai teisingai, aiškiai išsakydami savo nuomonę, paaiškindami poziciją. Tai jus išmokys kažko naujo bei įtakos asmenybės augimą.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (5)
Vis tiek sakau, kad horoskopai yra nesąmone. Tiesiog pasiskaitai, ir pats nusprendi, kad ši savaitė bus tokia, kokią prognozavo...
Na, šį kartą visai nieko tie horoskopai - anąkart labai jau pesimistiški buvo... :P
Echh Avino praeitos savaitės horoskopas buvo geresnis :]
Aš tai netikiu horoskopais
Sakot romantika? kad tik išsipildytų...
Naujas komentaras