Meilės horoskopas savaitei (07 14 - 07 21)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Nors pirmadienį jausite begalinį energijos proveržį meilės srityje, jis ilgai nesitęs, tačiau suskubkite ir pasinaudokite juo. Apdovanokite antrąją pusę dėmesiu ir trupučiu daugiau laiko, skirto tik Jam/Jai. Antradienis, trečiadienis ne pačios geriausios dienos, tačiau jos praeis gana sklandžiai, jei išliksite pozityvus ir neatsisakysite padėti kitiems. Savaitės pabaigoje į vienišųjų širdis pataikys Amūro strėlė, tačiau į netikėtai užklupusius jausmus žvelgsite itin įtariai. Pasitikėkite žmonėmis ir nesibaiminkite atverti savo širdies. Sekmadienis tinkams apmąstymams.

 

JAUTIS

Net jei savaitė prasidės ne taip kaip norėtųsi ir nuotaika nebus pakyli, nebūkite vienas. Draugai neleis liūdėti, įvairiausiais būdais stengsis pralinksminti, kvies dalyvauti renginiuose, lankytis koncertuose ir kitose žmonių susibūrimo vietose. Kitaip tariant – darys viską, kad tik prasiblaškytumėte. Kalbant apie antrąją pusę, Ji/Jis šią savaitę bus įklimpęs į savo bėdas, todėl spręsti jūsiškių ne itin pagelbės. Dėl to galimi barniai, nusivylimas. Savaitgalį vienišiems Jaučiams žvaigždžės žada itin karštą ir pašėlusį, naujos pažintys tykos visur, kur tik pasirodysite. Tiesa, ne visos bus malonios ir džiuginančios.

 

DVYNIAI

Gebėjimas įžvelgti net smulkiausias kiekvienos situacijos detales ir galimų įvykių baigtį padės širdies reikaluose. Pasinaudokite savuoju intelektu ir atrasite neįprastą sprendimo būdą. Savaitės viduryje mylimasis gali ''iškrėsti'' malonią staigmeną ir pagaliau įteikti taip ilgai lauktą sužadėtuvių žiedelį arba surengti netikėtą išvyką už gimtinės ribų. Tad būkite pasiruošę staigmenoms! Penktadienį – savaitgalį iš artimųjų galite sulaukti pamokymų, kokie, anot jų, turėtų būti poros santykiai. Net jei moralizavimas Jums ne prie širdies, tačiau nepraraskite savitvardos, kitaip galite skaudžiai juos įžeisti ir ne juokais susikivirčyti.

 

VĖŽYS

Pastaruoju metu svarstote, kaip praskaidrinti į rutiną įsisukusius santykius? Pamirškite visas negandas ir atsipalaiduokite ir tobulos idėjos pačios savaite šaus į galvą. O ir pilve priblėsusį drugelių plazdenimą pavyks atgaivinti, jei tik abu pasistengsite. Tikėtina, kad šią savaitę būsite itin kandus, ištarti žodžiai greit įžeis aplinkinius, todėl prieš ką nors sakydami gerai pagalvokite. Šeštadienį, sekmadienį išgirsite daug ''taip'', ko norėtumėte paklausti ar paprašyti?

 

LIŪTAS

Meilės reikalai ir santykiai bus ne iš lengvųjų, atrodys, jog kiekvienas partnerio ištartas žodis ar atliktas veiksmas beprotiškai erzina ir tampo kantrybės stygas. Tačiau atminkite, kad santykiai – daug pastangų ir kantrumo reikalaujantis procesas ir tobulais per vieną dieną jų paversti tikrai nepavyks. Savaitei įpusėjus aplankys genialios idėjos, todėl suskubkite jas kuo greičiau realizuoti! Vienišiems Liūtams meilės reikaluose didelių permainų nenusimato, lengvai susipažinsite su naujais žmonėmis, kurie, tikėtina, atvirai demonstruos savo simpatijas. Tačiau nė vienam iš jų nepavyks užkariauti Jūsų širdies!

 

MERGELĖ

Ar tikrai girdite viską, ką Jums sako kiti? Įsiklausymas šią savaitę bus itin svarbus ir reikalingas. Nesinorės atsisakyti ir paleisti savo principų, tačiau santykiuose jiems tikrai ne vieta. Tai dviejų žmonių gyvenimo keliai, susikertantys į vieną, todėl ypač jei esate vienišas nesusikoncentruokite tik į asmeninius savo poreikius, apsidairykite aplink ir įsileiskite naujus žmones į savo gyvenimą. Einantiems į pasimatimą patariama rinktis aktyvų laiko praleidimo būdą, užuot sėdimą ir plepėjimą.

 

SVARSTYKLĖS

Naujovės, pokyčiai, naujovės, pokyčiai – pagrindiniai žodžiai, besisuksiantys Jūsų galvoje šią savaitę. Norėsis bene visą gyvenimą pakeisti iš pagrindų, tačiau su norais elkitės labai atsargiai, nes jie gali imti ir išsipildyti. O kas jei tada jie atneš ne pasitenkinimą, o nusivylimą? Trečiadienį, ketvirtadienį būsite kaip niekad drovus, todėl net partneriui ir artimiausiems žmonėms bijosite išsakyti tikrąją savo nuomonę, todėl nenustebkite, jei teks elgtis ne taip kaip iš tiesų norėtųsi.

 

SKORPIONAS

Nors išsakyti jausmus Jums nėra vienas paprasčiausių dalykų, tačiau stengtis tai daryti būtina. Juk antroji pusė nemoka skaityti minčių, todėl nežino, kokie išgyvenimai, džiaugsmai ar priekaištai glūdi širdyje. Todėl šią savaitę žvaigždės kaip niekad pataria kalbėtis. Skorpionai, neturintys antrosios pusės savaitės pabaigoje gali sulaukti kolegos ar net viršininko/viršininkės dėmesio, tik nuo Jūsų priklausys, kokia viso to pabaiga bus.

 

ŠAULYS

Neatidėliokite nieko! Nesvarbu esate vienišas ar turite antrąją pusę, pakvieskite simpatiją į susitikimą, parašykite Jam/Jai sms žinutę ar net atskleiskite savo jausmus. Nelaukite rytdienos ar kitos savaitės, viską išsakykite tą pačią akimirką, kai to labiausiai norisi. Esate charizmatiška asmenybė, todėl visada išlikite savimi. Savaitgalį galimos netikėtos permainos profesinėje srityje, būkite tam pasiruošę.

 

OŽIARAGIS

Romantiška ir pakyli nuotaika užklups jau pirmosiomis savaitės dienomis. Stebinsite antrąją pusę netikėtomis dovanomis ir širdį džiuginančiomis staigmenomis, santykiai liepsnos taip tarsi būtumėte tik vakar sutikę vienas kitą. Net didžiausi nesklandumai, kurie galimi profesinėje srityje, nesugriaus romantiško nusiteikimo, kurį išlaikyti pavyks iki pat savaitės pabaigos.

 

VANDENIS

Pirmadienį būsite itin išsiblaškę, todėl tikėtina, jog neatkreipsite dėmesio į akivaizdžiai simpatijas Jums demonstruojantį asmenį. Todėl būkite pastabesnis ir dėmesio trūkumu skųstis tikrai nereikės. Antrąją pusę turintiems Vandeniams savaitė meilei nepalanki, kad ir kaip stengtumėtės, konfliktų ir barnių išvengti tikrai nepavyks. Tačiau tai tik laikinas santykių etapas, kuris nesitęs amžinai. Savaitgalį galite sulaukti netikėto, tačiau malonaus artimų žmonių apsilankymo.

 

ŽUVYS

Pirmadienis – diena ne iš lengvųjų. Patirsite nemažai streso, todėl pasidomėkite efektyviausiais jo malšinimo būdais. Nuo antradienio iki ketvirtadienio viskas klosis tik į gerąją pusę. Ieškantiems antrosios pusės tai vienos palankiausių dienų, na, o ją turintiems labai pasisekė! Patariama neignoruoti svarbių dalykų ar išspręsti vertų klausimų. Šeštadienis, sekmadienis pateiks atsakymą į ilgai svarstytą, ramybės nedavusį klausimą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras