Meilės horoskopas savaitei (07 15-07 21)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite itin žavingi ir trauksite aplinkinių dėmesį. Jei vis dar esate vieniši, šią savaitę užmegsite naujas pažintis, kurios, tikėtina, bus ilgalaikės. Pasimatymams palankiausios dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Stenkitės pernelyg nerodyti savo emocijų – tai išeis ne į naudą. Savaitgalį pailsėkite ir susiplanuokite ateinančios savaitės darbus.

SEKSAS: Mėgaukitės kūniškais malonumais – tai užtikrins ne tik gerą nuotaiką, bet ir didesnį pasitikėjimą savimi. Kas dar labiau mažina stresą, jei ne seksas? Atsipalaiduokite po sunkios darbo dienos.

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje peržvelkite savo dienotvarkę – galbūt laikas kažką keisti? Susiplanuokite laiką taip, kad liktų laiko Jūsų antrajai pusei. Savaitės viduryje patartina neužsibūti namuose: galbūt jau seniai užsiėmėte mėgstama veikla? Tai tikrai padės Jums atsipalaiduoti.

SEKSAS: Nors ir būsite labai užsiėmę, raskite laiko seksui – tikrai paklausite savęs, kodėl per darbus buvote apie tai pamiršę!

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jausitės pasimetę savo jausmuose, Jums galvoje kirbės daugybė klausimų, tačiau viskas išsispręs jau trečiadienį. Jei jaučiate, kad kažkas santykiuose kažkas negerai, tiesiog atvirai pasikalbėkite su savo antrąja puse. Nelaikykite visko savyje – vėliau galite kaip reikiant pratrūkti.

SEKSAS: Tiesiog spindėsite seksualine energija, ir tai tikrai pastebės priešingos lyties atstovai. Tikėtina, kad ir aplinkinius „užkrėsite“ erotiška nuotaika

VĖŽYS

SANTYKIAI: Nesigraužkite dėl smulkių barnių – jų pasitaiko tarp visų porų. Kartais tai tiesiog suteikia santykiams prieskonių – kas gali būti geriau nei susitaikymas? Savaitės vidurys palankus daryti staigmenas, o savaitgalis – kelionėms.

SEKSAS: Lovoje nebūsite tokie entuziastingi kaip įprastai. Taigi, šią savaitę nenusimato audringų naktų. Kas žino, gal jau greitai atsigriebsite?

LIŪTAS

SANTYKIAI: Romantiškiausios šios savaitės dienos – pirmadienis ir antradienis. Pirmoje savaitės pusėje laisvalaikį leiskite ramiai ir atgaukite savaitgalį prarastas jėgas. Pasimatymams tinkamiausias metas – trečiadienis ir ketvirtadienis. Savaitgalį apsilankykite klube ar kitose masinio linksminimosi vietose.

SEKSAS: Šią savaitę apie seksą tiesiog negalvosite. Būsite susirūpinę kitais reikalais, todėl, tikėtina, nuvilsite ir savo partnerį (partnerę).

MERGELĖ

SANTYKIAI: Eikite į priekį ir nesižvalgykite į praeitį. Šią savaitę galų gale apsispręsite, ko iš tiesų norite. Gali būti, kad nusivilsite asmeniu, su kuriuo neseniai susipažinote. Kita vertus, tai gali būti tiesiog smulkmenos, tad ar verta tai sureikšminti? Daugiau rūpinkitės savimi ir pakankamai ilsėkitės.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai energingi, spėsite visur: ir pabūti su savo antrąja puse, ir paflirtuoti su nepažįstamaisiais… Neperženkite ribų.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Romantiškiausios savaitės dienos – pirmadienis ir antradienis. Šiomis dienomis patartina nesėdėti namuose, o nuveikti... kažką tokio, apie ką  svajojate arba jau seniai darėte. Savaitės viduryje tiesiog skraidysite padebesiais, tačiau nepamirškite apie savo įsipareigojimus darbe. Savaitgalis vyraus permainingos nuotakos, tačiau stenkitės nepasiduoti slogiai nuotaikai.

SEKSAS: Gali būti, kad kažkas Jus stengsis suvilioti, jei esate įsipareigoję, stenkitės nepasiduoti provokacijoms.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje nepriimkite svarbių sprendimų – palaukite iki trečiadienio. Šią savaitę būsite labai aistringi, ir tai neliks nepastebėta. Palepinkite savo mylimą žmogų ir skirkite jam daugiau laiko – kartais darbai gali ir palaukti.

SEKSAS: Šią savaitę būsite jausmingi kaip niekad, tad parodykite savo antrajai pusei, kaip jo (jos) geidžiate!

ŠAULYS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus smagi – rasite laiko ir pramogoms, ir savo mylimam asmeniui. Jei vis dar esate vieniši, šią savaitę galite susipažinti su dėmesio vertu asmeniu – kas žino, į ką peraugs ši pažintis? Savaitės viduryje tiesiog skrajosite padebesiais ir kiek atsiribosite nuo žmonių, tačiau savaitgalį pasitaisysite – būsite tiesiog vakarėlių siela.

SEKSAS: Kiek galite slėpti savo erotines fantazijas? Pasidalinkite jomis su partneriu (partnere), gali būti, kad bus tikrai karšta!

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite susitelkę į darbus, ir nieko daugiau nematysite, tačiau savaitės viduryje pasitaikys proga prasiblaškyti – nepraleiskite jos. Romantiškiausios šios savaitės dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis, tai – palankiausios dienos planuoti pasimatymą. Savaitgalį užsiimkite tuo, ką mėgstate labiausiai, nes tik taip pavyks atsigauti po darbo savaitės.

SEKSAS: Jei turite simpatiją, šią savaitę, tikėtina, pasiekti tai, ko norite! Kas žino, gal tai peraugs ir į rimtesnius santykius?

VANDENIS

SANTYKIAI:Jau seniai svajojate apie pokyčius gyvenime? Ši savaitė palanki imtis veiksmų – galite priimti svarbius sprendimus ir pradėti juos įgyvendinti. Mažiau klausykitės, ką kalba kiti, ir nesigadinkite sau nuotaikos. Darbingiausi būsite savaitės viduryje, o pasimatymams palankiausios dienos – šeštadienis ir sekmadienis.

SEKSAS: Nebijokite imtis iniciatyvos – kartais buvimas “valdovo” vaidmenyje kaitina dar labiau!

ŽUVYS

SANTYKIAI: Gali būti, kad kažkoks klausimas visą savaitę neduos ramybės – sprendimą rasite tik savaitės viduryje. Ši savaitė nėra labai palanki pasimatymams, jei esate vieniši, tačiau, jei esate įsipareigoję, daugiau laiko skirkite mylimam asmeniui. Savaitgalį praleiskite ramiai, nepatartina dalyvauti vakarėliuose – galimi nesusipratimai ir traumos.

SEKSAS: Nekritikuokite savo partnerio (partnerės), nes tai gali išsivystyti į konfliktą, ir kurį laiką jausite “sekso badą”…

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras