Meilės horoskopas savaitei (07 15 – 07 21)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Meilės šią savaitę ieškoti nereikės, ji pati pasibels į Jūsų namus. Tai įtakos romantiškosios Veneros susijungimas su Marso planeta. Nors iki šiol laiką leisite nepriekaištingai, tačiau nepaisant to, ieškote rimto partnerio, kuriuo galėtumėte pasitikėti, kartu kurti šeimą. Tačiau kartais norai su galimybėmis nesutampa, net jei ir sutiksite iš pirmo žvilgsnio Jums tinkantį žmogų, tai bus tik graži iliuzija, o tikrosios meilės dar teks palūkėti, būkite kantrūs. Taip pat šią savaitę jus aplankys mūzos – būsite labai kūrybingi, tuo stebinsite aplinkinius ir sulauksite kaip niekada daug dėmesio. 

 

JAUTIS

Būsite nusiteikę itin svajingai ir tuo užkrėsite kitus. Beje, romantika gali pasirodyti ten, kur mažiausiai jos tikėsitės. Dabar derėtų atminti, jog gyvenime yra svarbiausia ne žmogaus grožis, bet tai, ką jis nešiojasi galvoje – tik tai priverčia kitus žmones jus įsimylėti. Todėl daugiau puoselėkite ne tik išorinį, bet ir vidinį savo grožį. Jau turintiems antrąją pusę ši savaitė didelių permainų nežada, sutarsite puikiai, pykčiai ir kartais užklumpanti nesantaika nors trumpam paliks Jūsų namus.

 

DVYNIAI

Degančios aistros pliūpsnis jus aplankys šeštadienį ir apgobs romantikos šydu. Svarbiausi reikalai bus jūsų širdies reikalai, išreikšite visas giliausias jumyse slypinčias emocijas. Tačiau šiuo periodu būkite tikri, kad šalia jūsų tikrai tas asmuo, su kuriuo iš tiesų galite dalintis jausmais bei kuriam galite atskleisti intymiausius savo siekius. Kitaip tariant - pagaliau išaušo ir Jūsų laimės valanda.   

 

 

VĖŽYS

Savaitės pradžioje svarbiausia bus santykiai – tai reiškia ne tik romantiką, bet ir santykius su kitais žmonėmis - artimaisiais. Tikriausiai norėsite antrajai pusei skirti daugiau dėmesio, palepinti mažomis staigmenėlėmis, todėl nieko nelaukite, pasiraitokite rankoves ir marš prie darbo. Na, o ieškantiems antrosios pusės, žvaigždės kol kas permainų nežada, naujų pažinčių bus, tačiau permainų meilės srityje jos neatneš.

 

LIŪTAS

Nors meilė – paslaptinga, kupina malonių siurprizų, tačiau savaitės pradžioje gali tekti susidoroti ir su ne tokiais romantiškais reikalais. Svarbiausia, būkite sąžiningi, atviri ir nuoširdūs – puiki klotis garantuota! Ketvirtadienį, penktadienį viskas pakryps malonesne linkme – būsite patrauklūs, įspūdingi, žavėsite aplinkinius. Savaitgalį daugiau laiko praleiskite su antrąja puse, jei yra galimybė išvykite kur nors už miesto ir pasidžiaukite vasara, nesvarbu jei kartais puikiais orais ji ir nelepina. 

 

MERGELĖ

Būkite konkretūs ir korektiški. Žinoma, nebijokite draugams ar kolegoms išdėstyti savo nuomonės, tačiau tai padarę – klausykitės, tai labai svarbu. Antradienį bei trečiadienį, tikėtina, vis dar bandysite nuspręsti kažką svarbaus dėl susiklosčiusios romantinės situacijos. Jau turintiems antrąją pusę - malonios žinios, pagaliau ant Jūsų rankos gali suspindėti sužadėtuvių žiedelis.

 

 

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę ir toliau žavėsite žmogų, su kuriuo susitikinėjate ar gyvenate. Pirmadienį tai bus ypač pastebima, jausitės pamalonintas. Antradienį bei trečiadienį daug dėmesio pareikalaus karjera, bet pasistenkite nepamiršti ir mylimo žmogaus. Ketvirtadienį bei penktadienį žadama pakankamai daug kūrybinės veiklos – tai nebūtinai bus rimta, tačiau suteiks gerų emocijų. 

 

 

SKORPIONAS

Savaitės pradžia sunki: kankins daugybė minčių, stengsitės atsirinkti ir suprasti, kas yra kas. Tačiau mėgstate tvarką (kalbame apie tvarką jausmuose, aiškumą mintyse), tad viskas išeis į naudą. Taip pat pastebėsite, jog šią savaitę būsite kaip niekada reikalingi aplinkiniams – sulauksite daugybės draugų skambučių, kvietimų susitikti. Neatmeskite nė vieno iš jų ir kuo daugiau bendraukite. 

 

 

ŠAULYS

Net jei jausitės kupini romantiškų jausmų, atminkite, jog pirmadienis – ypač palanki diena darbui, atsakomybių vykdymui. Meilės emocijos nepaspruks, joms tinkamiausia – antradienis ir trečiadienis. Šiuo metu, rodos, Žvaigždės padės jums būti dar žavingesniems, seksis viskas, ko norėsite ir imsitės. Tai ypač romantiškos dienos, galinčios turėti ilgalaikių džiugių pasekmių santykiams. Svarbiausia – klausykite savo širdies. 

 

OŽIARAGIS

Pirmadienį net geriausi romantiniai ketinimai lems tik nesusipratimus ir ginčus. Pasistenkite šią dieną niekur neįsivelti. Tuo tarpu antradienį ir trečiadienį būsite labai žavūs, jus lydės puiki energija – išnaudokite šį laiką. Siūlysite idėjas, demonstruosite puikų humoro jausmą, todėl nieko keisto, jog aplinkiniai prie Jūsų lips kaip bitės prie medaus. Taigi užmegzti naujas pažintis, o galbūt ir susirasti antrąją pusę bus vieni juokai.

 

VANDENIS

Pamirškite bet kokį drovumą ir veikite – bendraukite, megzkite naujas pažintis ir mėgaukitės gyvenimu. Juk naujai sutikti žmonės ne tik praskaidrina rutiną, tačiau ir suteikia daug naudingų minčių bei gali padėti. Kas čia žino, galbūt tarp jų sutiksite savo gyvenimo meilę? Juk ne veltui sakoma, kad geriausi dalykai gyvenime nutinka tada, kai mažiausiai to tikiesi.

 

ŽUVYS

Jūsų aistra ir užsispyrimas padės tikslingai judėti darnių santykių link. Puoselėsite ir branginsite tarpusavio ryšį, todėl jausitės tarsi ant sparnų, skraidysite padebesiais ir jausitės be galo laimingas. Toks laimingas, jog pilve nuolatos, be perstojo plasnos drugeliai. Jei antrosios pusės tik dar ieškote ir niekaip negalite rasti, nenukabinkite nosies ir nepraraskite vilties.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras