Meilės horoskopas savaitei (07 16 – 07 22)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Savaitės pradžioje prieš išsakydama (-s) tai, ką jaučiate, gerai apgalvokite ir būkite atsargi (-us), nes Jūsų ištarti (ar parašyti elektroniniame laiške) žodžiai ypatingam asmeniui gali skambėti labai viliojančiai. Tuomet trečiadienį apims keista energija, kuri skatins abejoti viskuo ir kiekvienu. Skirkite šiek tiek laiko pabūti intravertu ir susidėliokite viską į savo vietas. Nuo penktadienio reikalai bus puikūs – laukite fejerverkų! Jūsų dėka viskas bus tik karščiau ir įspūdingiau kiekvienam esančiam šalia Jūsų! Visą savaitgalį būsite kupina (-s) veiklos – kas gali suspėti kartu su Jumis?

JAUTIS

Savaitės pradžioje atidėkite visus siekius ir/ar nerimą dėl ateities. Dabar svarbiausia yra pilnai suprasti dabartinius savo jausmus. Kai tik viską išsiaiškinsite ir suprasite savo protu (ir širdimi), iškart pasijusite puikiai! Trečiadienį ir ketvirtadienį Jus apėmusi energija idealiai tiks pasidalinti savo mintimis su kitais ir net gi nuveikti kažką romantiško! Sulaukite tinkamo momento ir pasakykite ar padarykite kažką, nuo ko Jūsų širdis imtų plakti greičiau -  tikėtina, kad ne tik Jūsų, bet taip pat ir jos (jo)! Tuomet penktadienį žvaigždės rodo nepriklausomybę, kurios Jums reikia taip pat, kaip ir meilės saitų. Per savaitgalį viską peržvelkite ir suprasite, kas Jums svarbiausia.

DVYNIAI

Kelių idėjų apjungimas į vieną savaitės pradžioje bus tikrai seksualus reikalas! Visą laiką sutikti su kitų nuomone yra nuobodu – pasisakykite, ką Jūs galvojate. Tuomet trečiadienį ir ketvirtadienį skirkite savo planams, savo prioritetams ir darykite tai, ką Jums reikia. Nesvarbu, esate vieniša (-s) ar poroje, Jūsų turtingas, žavingas, pilnavertis gyvenimas padarys Jus patraukia (-iu) kitiems, ką jau kalbėti apie Jus pačią (patį). Penktadienį norėsis atnaujinti santykius, nesvarbu ar su draugais, ar su ypatingu asmeniu – bet kokio situacijoje būsite žavinga (-s), o tai reiškia reikalai tik įkais! 

VĖŽYS

Kuo daugiau savaitės pradžioje norėsite skirti savęs ir savo laiko romantikos sričiai, tuo didesni ir geresni dalykai vyks Jūsų gyvenime! Trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų varomoji jėga tarsi savaime sudėlios Jūsų (meilės) gyvenimą į vietas. Jūs retai būnate tokia (toks) karšta (-s), kaip būsite dabar, ir nesvarbu, ar įžiebsite romantikos kibirkštėles su kažkuo nauju ar pakurstysite jau esančią liepsną. Penktadienio fejerverkai gali būti įkvepiantys ir išjudinti Jūsų emocijas. Tačiau savaitgalį nepamirškite kartais sugrįžti ir į realybę, ypač kalbant apie ateitį.

LIŪTAS

Jei savaitės pradžioje dar negalėsite priimti sprendimo vienu ar kitu klausimu, tai tikėtina, kad tai dar nėra geriausias pasirinkimas. Apsvarstykite iš visų pusių, galvokite plačiau – Jūsų mylimoji (-asis) ar artima (-s) draugė (-as) gali padėti. Trečiadienį ar ketvirtadienį jau būsite pasiruošusi (-ęs) imtis veiksmų ir Jūsų sprendimai bus gerai apgalvoti, neskuboti, paremti tikrais argumentais. Nuo penktadienio, kur tik beeitumėte, būsite kupina (-s) energijos ir jaudulio. Vakarai ir naktys bus puikus metas pramogoms, bet dienos irgi nusimato smagios ir daug žadančios.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje visi dalykai Jums bus aiškūs, tačiau apie tai, ką pastebite, dalintis su kitais turėtumėte taktiškai! Šiek tiek subtilumo labai padeda, ypač romantikos srityje (tai užuomina). Trečiadienį ir ketvirtadienį paplanuokite sau kokios nors veiklos, nesvarbu, ar turite antrąją puse ar ne. Jeigu turite mylimąją (-ąjį), nebūtinai jos (jo) vestis visur su savimi – kartais santykiai yra labiau jaudinantys, kai Jūs nevaikštote visur kartu tarsi būtumėte suaugę! Jei galvojate, kad viską kontroliuojate Jūs, ši nuomonė gali pasikeisti penktadienį ir šeštadienį. Ar galite pasidžiaugti meilės fejerverkais? Sekmadienis bus geriausia savaitės diena pasimatymui. Jūs būsite karšta (-s)!

SVARSTYKLĖS

Jeigu vis atidėliojate atnaujinti savo profilį internetinėje pažinčių svetainėje ar pasiūlyti kažką naujo savo antrajai pusei, pats laikas nutraukti tą vilkinimą! Savaitės pradžioje Kupidonas žada naujų dalykų Jūsų meilės srityje, bet Jums reikia pasistengti ir iš savo pusės. Ir paskubėkite, nes trečiadienį ar ketvirtadienį Jums gali tekti romantiką atidėti į šalį, kadangi darbas šiomis dienomis atims Jūsų visą laiką. Penktadieniui ir visam savaitgaliui suplanuokite ką nors smagaus ir nepamirškite, kad flirtas dabar gali išaugti į karštesnius, gilesnius santykius. Turėsite kibirkšties ir žavesio, tad eikite ir sužibėkite!

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje iš kažkieno galite sulaukti išbandymų! Galite praleisti dalį savo laiko bandydama (-s) išsiaiškinti, koks yra „teisingas“ atsakymas, tai ignoruoti arba pasiūlyti visiškai netikėtą sprendimą. Koks variantas Jums atrodo tinkamiausias? Tuomet trečiadienį ir ketvirtadienį Jūsų neperdėtai nuostabaus dėmesio gūsis kažkam gali pasirodyti neįtikėtinai seksualu. Įsiklausykite į kiekvieną jos (-jo) žodį ir klausinėkite (internetu, gyvai – nesvarbu) – jai (jam) tai labai patiks. Penktadienį ir savaitgalį atsispirkite pagundai meilės fejerverkams pridėti daugiau galios. Dabar dominuos Jūsų subtilusis žavesys!

ŠAULYS

Sumanumas visuomet yra seksualu, o tai ypatingai gerai pasitvirtins savaitės pradžioje. Meskite iššūkį jų išsakytoms prielaidoms, vietoj to, kad linksėtumėte ir šypsotumėtės – jeigu jie nesielgs, taip kaip Jūsų, gali būti nemalonumų. Trečiadienį ir ketvirtadienį bet kokie neaiškumai gali pareikalauti viso Jūsų dėmesio, bet jeigu Jūsų antroji pusė geba išlaikyti Jūsų tempą, tuomet dabar reikalai gali pajudėti milžinišku greičiu! Ir nors asmeninis gyvenimas ir nepriklausomybė Jums yra labai svarbu, nuo penktadienio įvairūs santykiai (tiek draugiški, tiek meilės) gyvenimą padarys labiau jaudinantį!

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje bus laikas sugrįžti į romantikos pagrindus! Nenuvertinkite tradicinio komplimento ar paprasto, nuoširdaus gesto. Nuo trečiadienio pasikeitimai Jūsų meilės gyvenime bus neišvengiami, tačiau nesijaudinkite, Jūs tikrai viską galite nukreipti teisinga linkme. Iš karto nesakykite tai, ką galvojate, verčiau gerai pagalvokite prieš atsakydama (-s). Penktadienį kai kurios emocijos gali taip pat pareikalauti kruopštaus apsvarstymo, tačiau sekmadienis atneš spindinčios naujos energijos, kuri bus palanki užmezgant malonias pažintis.

VANDENIS

Prasidėjus savaitei, pasinaudokite savo unikaliais bendravimo gebėjimais! Nesvarbu, ar rašote žinutę internetinei gražuolei (-iui) ar planuojate karštą pasimatymą su jau esama antrąja puse, jai (jam) patiks Jūsų dabar skiriamas papildomas nuoširdus dėmesys. Trečiadienį ir ketvirtadienį Jus užplūs svaiginanti energija. Skirkite laiko sau ir, dėl Dievo meilės, būkite sau gera (-s). Nuo penktadienio ore lakstys kibirkštys, Jūsų nepriklausomybė ir santykiai, kurių Jūs tikrai trokštate, dabar tarpusavyje bus niekaip nesuderinami dalykai!

ŽUVYS

Savaitės pradžioje kažkas, dėl ko buvote tvirtai įsitikinusi (-ęs), gali nevisai pateisinti Jūsų lūkesčius. Romantikos reikalai dabar bus labai nestabilūs, todėl suteikite galimybę jiems išsispręsti patiems. Trečiadienį ir ketvirtadienį žvaigždės žada naujos flirtavimo energijos ir daugiau pasitikėjimo savimi – pamatykite, kokia (koks) nuostabi (-us) esate ir pasimėgaukite tuo! Dabar būsite neįtikėtinai linksma (-s) ir įdomi (-us), tad drąsiai leiskite sau apžavėti kitus. Ir nors penktadienį laukia įspūdingi dalykai, pasistenkite atskirti, kurie iš jų tęsis ilgai, o kurie greitai pasibaigs.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras