Meilės horoskopas savaitei (07 19 - 07 25)

 
2 komentarai
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.
AVINAS
Gali būti, kad kai kurie asmeniniai reikalai gali iškilti į viešumą. Tačiau per daug neišsigąskite ir pasistenkite iš tokios situacijos išpešti kuo daugiau naudos. Ypatingai tai aktualu kalbant apie pagarbos išsikovojimą tvarkantis su jums paskirtomis užduotimis. Sekmadienį socialinės stimuliacijos ieškokite pas savo draugus. Tačiau rinkitės ne susitikimus akis į akį, bet smagesnį laiko leidimą didesnėse kompanijose žmonių.
 
JAUTIS
Tikėtini dideli ir greičiausiai teigiami pokyčiai jūsų asmeniniame gyvenime – svarbiausia, atsiribokite nuo perdėto atsargumo ir grįžti į seną gerą kelią. Gali būti, kad įgysite naujos, tačiau keistos patirties. Šią savaitė žvaigždės jums siūlo išlįsti iš savo komforto zonos, kuri galiausiai taps nuobodi bei suteikianti vienišumo įspūdį, ir visa širdimi įsilieti į gyvenimo žaidimą. Išlįskite iš kasdienės rutinos, nes rizikuoti yra kur kas įdomiau.
 
DVYNIAI
Planetų išsidėstymas lems šią savaitę ore sklandysiančias intymumo nuotaikas. Didelis energijos proveržis tikėtinas savaitės pabaigoje. Tačiau atminkite, kad daugiausiai dėmesio reikėtų kreipti į asmeninius poreikius, o ne kažkieno kito įnorių patenkinimą. Sekmadienis atneš didžiulį laisvės pojūtį. Nepraleiskite galimybės atrasti naujų gyvenimo malonumo formų, kurios jūsų neįpareigotų.
 
VĖŽYS
Šią savaitę labiausiai kamuos su santykiais susiję klausimai. Taip pat aukštys išnirs ne tik draugystės, bet ir partnerystės reikalai. Nesibauginkite, jeigu jausitės manipuliuojamas stiprios valios asmens. Tvirtai tikėkite savimi, aukštai iškėlę galvą eikite pirmyn ir nebijokite išsakyti asmeninių poreikių. Savaitgalį jaukų namų lizdelį pamirškite ir geriau leiskitės į linksmybių sūkurį, kuris nustebins netikėtomis malonumo apraiškomis. 
 
LIŪTAS
Tikėtina, kad sulauksite kokio nors labai svarbaus įvykio savo gyvenime. Tai greičiausiai turėtų atsitikti sekmadienį. Laukia daug romantiško laiko. Dabar puikus metas su patikimu partneriu pasidalinti idealistiškomis idėjomis, projektais, taip pat – susitikimams su keistais, tačiau labai protingais žmonėmis. Išlikite atviras įvairiausioms idėjoms, būkite draugiški, nes tik taip galėsite išlaikyti dabartinę sąjungą arba ugdyti naujai besikuriančią. 
 
MERGELĖ
Penktadienis ir šeštadienis jums nepašykštės romantikos. Tai tiesiog puikiai įtakos jūsų asmeninį gyvenimą. Dabar labai tinkamas metas naujų širdies ryšių sukūrimui. Nors žvaigždės tam palankios, tačiau tikėtina, kad šiame kelyje kažkas jums norės pakišti koją. Laimei, neįprastu būdų atradę naują meilę ar sutikę unikalią asmenybę suprasite pastangas dėję neveltui. Būkite lankstūs, leiskitės į spontaniškas linksmybes. 
 
SVARSTYKLĖS
Gražiausios šios savaitės dienos reikės mažumėlę palaukti, nes tai – sekmadienis. Tačiau laukti verta, nes žvaigždės žada daug romantikos, o kosminė energija suteiks neįtikėtiną laisvės pojūtį širdyje bei galimybę atvirai išreikšti save. Tikėtina, kad susidursite su charizmatiška asmenybe, kuri jums bus įdomus, tačiau nestokos egocentriškumo. Jeigu atrasite šiame asmenyje nuoširdumą, vadinasi jo siekti verta.
 
SKORPIONAS
Kiekvieni santykiai reikalauja aistringo požiūrio į juos ir jūs to laikotės, tačiau šią savaitę galimos kliūtys. Prieš kažką sakydami ar imdamiesi kokios nors veiklos labai gerai viską apmastykite – ypatingai penktadienį ir šeštadienį. Sekmadienį mėgausitės užplūdusiu laisvės pojūčiu. Galbūt pastebėsite, kad kažkas jumis domisi, tačiau atsakyti tuo pačiu negalėsite. Būkite sąžiningi, nuoširdūs ir dėl nieko savęs neverskite. 
 
ŠAULYS
Šią savaitę santūrumas bus nuolatinis jūsų palydovas. Ypatingai rūpės kitų nuomonė apie jus. Galiausiai suprasite, kad prisiimtieji įsipareigojimai bei atsakingai atliktos užduotys iš tikrųjų susilaukė neprasto aplinkinių įvertinimo. Jūsų ženklą šią savaitę įtakoja Jupiteris, todėl būkit labai atsargūs prieš kalbėdami ar kažką darydami. Devynis kartus matuokite ir tik dešimtą kirpkite – ši liaudies išmintis kaip tik jums. 
 
OŽIARAGIS
Mėnulis yra jūsų ženkle, kas įtakos ypatingą savo asmenybės saugojimą, ypatingai penktadienį ir šeštadienį. Šią savaitę susidursite su staiga besikeičiančiomis nuotaikomis. Gali būti, kad vieną akimirką skendėsite euforijoje, o kitą – jau dievagositės dėl ne taip kaip norite besiklostančio gyvenimo. Nosį aukštyn! Santykiai reikalaus atsargumo. Tikėtini konfliktai situacijose, kuriose niekas nenorės prisiimti atsakomybės.
 
VANDENIS
Svarbiausia savaitės diena jums bus sekmadienis, nes Pilnas mėnulis pereis į jūsų ženklą. Visą savaitę vaikščiosite lyg ant sparnų. Tikėtinas intensyvus laikotarpis, pasiūlysiantis daugiau jūsų asmenybės išraiškingumo. Kartais eiti per toli yra rizikinga, tačiau geriau siekti to, ko trokštama, negu laikytis niekur nevedančio saugaus atstumo. Tikėtina nedidelė drama, padėsianti atrasti meilę. 
 
ŽUVYS
Šią savaitę jūsų socialinio gyvenimo reikalai bus atiduoti į kitų žmonių rankas. Jeigu tai bus asmuo, kuriuo labai pasitikite – nueisite gražų ir laimingą kelią. Tačiau nesileiskite, kad jums nurodinėtų ir taip visada dominuoti mėgstantis draugas ar partneris, nes visus smagius dalykus pakeis nusivylimas. Jeigu turėsite galimybę prisidėti prie kolektyvinių reikalų organizavimo, būtinai tai padarykite. 
 
Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu
 
Komentarai (2)
Intymumas... mmm, įdomu :)
nu tai lauksiu tų gyvenimo pokyčių... :)
Naujas komentaras