Meilės horoskopas savaitei (07 21 - 07 28)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

 

AVINAS

Net jei pirmosios savaitės dienos meilės srityje nebus itin sėkmingos – jokiu būdu nepasiduokite. Jau trečiadienį situacija pasitaisys ir asmeniniai santykiai su partneriu grįš į ankstesnes vėžias. Vienišieji Avino ženklo atstovai lengvai užmegs naujas pažintis, šios dienos – nesibaigiančio flirto metas, todėl simpatijos užgims itin lengvai. Į netikėtai atsiradusius šiltus jausmus nenumokite ranka, galbūt tai Jūsų šansas, kurio taip ilgai laukėte.

 

JAUTIS

Didesnio tempo ir greičio – jausmų atžvilgiu ši savaitė itin karšta ir nenuspėjama. Jei turite antrąją pusę, planuokite romantiškus, nekasdieniškus pasimatymus, jei esate vienišas – megzkite internetines pažintis arba daugiau būkite viešumoje, sutiksite daug įdomių žmonių. Taip pat nepagailėkite dėmesio ar pagalbos artimiausiems draugams ir šeimos nariams, apgaubkite juo beribę šiluma ir dovanokite geriausią dalyką pasaulyje – savo draugiją. Savaitgalį užsiimkite aktyvia veikla, pasportuokite ar pavažinėkite dviračiu.

 

DVYNIAI

Žinoma, nesate patenkinti, kai esate priversti per gyvenimą lėkti tarsi pametę galvas, be jokio atokvėpio. Tačiau pirmosiomis savaitės dienomis Jūsų toks gyvenimas ir laukia. Vos spėsite suktis ir visiems dalyti savo dėmesį. Tik nenuskriauskite mylimojo, kitu atveju galite sulaukti nemažai pykčio bei nepasitenkinimo proveržių. Savaitei įpusėjus patariama klausyti širdies balso, jis bus geriausias patarėjas tiek jausmų, tiek profesinėje srityje. Savaitgalį galite būti itin pavydus, pasistenkite suvaldyti šį jausmą.

 

VĖŽYS

Pasimatymų, nuotykių ir aistringų jausmų kupina savaitė. Dalyvaukite susitikimuose, bendraukite su žmonėmis ir nelauktai praplėsite pažinčių ratą, o galbūt net sutiksite gyvenimo meilę. Juk vasara – nuotykių, malonių netikėtumų ir staigmenų metas. Gimusiems po Vėžio ženklu ir jau turintiems antrąją pusę permainų taip pat netrūks. Bet kokiu atveju pokyčiai garantuoti – santykiai peraugs į kitą, aukštesnį etapą arba nutrūks ir kiekvienas nuspręsite pasukti skirtingais keliais. Staigmenos, netikėtumai užklumpa nelauktai ir jos nebūtinai turi būti malonios.

 

LIŪTAS

Mylėsite ir nekęsite vienu metu. Šie du prieštaringi jausmai valdys Jus beveik visą savaitę. Vieną akimirką beprotiškai dievinsite antrąją pusę, kitą – negalėsite jos pakęsti. Nė vienos poros santykiai nėra rožėmis kloti, todėl baimintis prieštaringų jausmų neverta. Nė nepajusite, kaip nubudę vieną rytą apie juos nė neprisiminsite. Savaitgalis laukia itin audringas, džiaugsitės kaitria vasaros saule ir šėlsite iki paryčių.

 

MERGELĖ

Poros suderinamumas – štai, apie ką galvosite savaitei prasidėjus. Nesvarbu, susitikinėjate dar tik mėnesį ar esate sėkmingai vedę, nuo mintyse keliamų klausimų ar prieštaringų minčių pabėgti nepavyks. Svarstysite ar tikrai esate su tuo žmogumi, su kuriuo norėtumėte būti, nejučia net pradėsite lyginti Jūsų politines, religines pažiūras. Kitaip tariant – ieškosite ''kabliukų'' dėl kurių galėtumėte papriekaištauti partneriui ir manyti, kad Jūs visiškai netinkate vienas kitam. Kuo visa tai baigsis priklauso tik nuo Jūsų. Savaitgalį pasistenkite užmiršti visas negandas ir atsipalaiduokite.

 

SVARSTYKLĖS

Karaliaus aistra, kurios negalėsite suvaldyti. Turintys antrąją pusę turėtų būti atsargesni, tai pavojingas metas, kai nejučia galite išklysti iš doros kelio ir įskaudinti mylimą žmogų. Svarstyklėms, iki šiol dar nesutikusioms gyvenimo meilės, permainų šioje srityje kol kas nežada, tačiau artimiausi draugai užpildys tuštumą širdyje, ypač savaitgalį.

 

SKORPIONAS

Kolegos džiugins itin dideliu dėmesiu, todėl nieko stebėtino, jog galite užmegzti slaptą meilės romaną su vienu/viena iš jų. Jei neturite antrosios pusės – puiku, bendraukite ir pamatysite, kas iš to išeis. Jei nuoširdžiai mylite ir branginate partnerį būkite atsargūs ir nesivelkite į avantiūras. Savaitės vidurys žada malonias staigmenas tiek iš širdžiai artimo žmogaus, tiek iš geriausių draugų. Sunkiai dirbantiems žvaigždės pataria sulėtinti tempą ir atsipūsti, daugiau laiko skirti artimiesiems ir mėgstamai veiklai.

 

ŠAULYS

Flirtuosite, flirtuosite, flirtuosite. Visą savaitę į aplinkinius ''šaudysite'' svajingus žvilgsnius. Ir kas čia žino, galbūt pavyks susipažinti su didžiąja gyvenimo meile. Na, o jei ne - pažinčių ratą tikrai praplėsite. Puoselėjantiems artimus santykius – nelengvas metas, mylimas žmogus gali užsinorėti trumpos pertraukos santykių srityje. Neišsigąskite, laikas viską sudėlios į vietas, praleidę šiek tiek laiko atskirai, suprasite, kokie svarbūs vienas kitam esate. Tai tarsi mažas išbandymas, kurį Jums pavyks įveikti.

 

OŽIARAGIS

Širdyje sumaištis, ypač pirmosiomis savaitės dienomis. Vieną dieną iš meilės skrajosite padebesiais, kitą – švelniai tariant neapkęsite partnerio. Įsiklausykite į save ir pagaliau apsispręskite, ar norite ir toliau būti su šiuo žmogumi. Savaitės vidurys nusimato darbingas, todėl nesistebėkite, jei visi aplinkiniai, įskaitant ir antrąją pusę, besąlygiškai reikalaus dėmesio. Savaitgalį atsiribokite nuo visų problemų ir pailsėkite, poilsis Jums dabar tikrai pravers.

 

VANDENIS

Būsite įsimylėję ir džiaugsitės darniais tarpusavio santykiais. Sutarsite nepriekaištingai, bet patiems bus keista. Tačiau mažiau galvokite ir džiaukitės puikiais santykiais. Trečiadienį, ketvirtadienį mylimasis pagaliau žengs lemtingą žingsnį, oficialių santykių įteisinimo link. Fortūna Jums šypsosi kaip niekad! Vienišieji Vandeniai potencialų partnerį sutikti taip pat turi galimybių, tik nesėdėkite užsidarę namuose!

 

ŽUVYS

Esate puikūs derybininkai santykių srityje. Net jei Jūsų ir partnerio nuomonė nesutaps, sugebėsite rasti abiems tinkamus sprendimų variantus. Tiesa, kitą karta pasielgsite šiek tiek savanaudiškai ir bandysite paveikti mylimąjį savo naudai. Puikus humoro jausmas lydės bene visą savaitę, todėl net užklupusias problemas išspręsti ne didelių sunkumų. Patariama nepervargti ir energiją pataupyti savaitgaliui, nes jis nusimato tikrai itin audringas, gyvybingas ir aktyvus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras