Meilės horoskopas savaitei (07 22-07 28)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Jei vis dar esate vieniši, tai gali pasikeisti jau savaitės pradžioje – galimos naujos pažintys, kurios vėliau peraugs į rimtus santykius. Ketvirtadienį galite jaustis kiek nusivylę naujomis pažintimis, tačiau viskas pasitaisys jau savaitgalį – skrajosite tarsi ant sparnų!

SEKSAS: Šią savaitę daugiau laiko daugiau laiko skirkite poilsiui, o kas gali labiau atpalaiduoti nei karšta vonia su putomis? Nepamirškite į vonią pasikviesti ir savo antrąją pusę.

JAUTIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jausitės pavargę ir niekas nedžiugins, tačiau viskas pasitaisys jau savaitės viduryje. Gali būti, kad sutiksite savo seną simpatiją – tai tikrai pakels Jums nuotaiką. Jei nesutariate su savo antrąja puse, geriausias laikas spręsti problemas – nuo trečiadienio iki šeštadienio.

SEKSAS: Būkite pakantesni ir švelnesni, jei pykstatės, stenkitės pyktį paversti aistra – dauguma porų prisipažįsta, kad aistringiausias seksas būna po... kivirčų.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Jei esate vieniši, tinkamiausias laikas pasimatymams- pirmadienis ir antradienis. Trečiadienis ir ketvirtadienis  - palankios dienos atviriems pokalbiams, o savaitgalis – kelionėms. Nenusiminkite, jei šią savaitę ne viskas klosis taip, kaip norisi – savaitgalį atrodys, kad viskas tiesiog nušvinta ryškiomis spalvomis.

SEKSAS: Šią savaitę Jums didžiausią malonumą teiks... maistas. Neapsileiskite ir nepamirškite, gal būna dar didesnių kūniškų malonumų.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje skrajosite padebesiais, ir Jums bus sunku racionaliai suvokti, kas vyksta. Būsite išsiblaškę, ir į realybę Jums gali padėti grįžti artimiausi draugai, kurie, kaip visada, kritiškai vertina tai, kas vyksta. Savaitgalis bus tikrai išskirtinis – jį atsiminsite ilgai.

SEKSAS: Šią savaitę būsite užsispyrę, tačiau nepamirškite, kad per savo „ožius“ galite atstumti savo mylimą asmenį. Užsiimkite tuo, kas Jums labiausiai kelia nuotaiką.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai nekantrūs, visur skubėsite ir skubinsite kitus. Atsipalaiduokite! Kad ir kaip tai keistai skambėtų, geriausios dienos poilsiui šią savaitę – trečiadienis ir ketvirtadienis. Pasistenkite atsipalaiduoti bent vakare – galbūt jau seniai buvote romantiškos vakarienės?

SEKSAS: Labiau įsiklausykite į savo partnerio (partnerės) norus, nebūkite savanaudiški, ir ieškokite kompromisų.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jausite, kad ne viskas taip, kaip tikitės, tačiau viską galite pakeisti savo pastangomis ir kantrybe. Mąstykite pozityviai, ir viskas stosis į savas vietas. Savaitės vidurys žada malonių staigmenų, o savaitgalis – romantiškų nuotykių.

SEKSAS: Nenuvertinkite savo antrosios pusės, nepamirškite pasakyti komplimentų – kas gali būti geriau nei matyti laimingą mylimą asmenį?

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums palanki – atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės. Pasinaudokite šiuo laikotarpiu: galite pradėti naujus darbus, atsikratyti to, kas jau kurį laiką neduoda ramybės. Savaitgalį daugiau laiko skirkite antrajai pusei.

SEKSAS: Galbūt atėjo laikas įgyvendinti savo erotines fantazijas? Nemanykite, kad antroji pusė jas tiesiog atspės – nevenkite apie tai kalbėtis.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Romantiškiausios šios savaitės dienos – trečiadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis galimos naujos pažintys ir romantiški nuotykiai. Jei esate įsipareigoję, nustebinkite savo antrąją pusę – padarykite staigmeną ar palepinkite atpalaiduojančiu masažu. Savaitgalį stenkitės nesivelti į konfliktines situacijas ir ieškokite kompromisų.

SEKSAS: Šią savaitę apie seksą daugiau fantazuosite nei darysite tai realiai. Gal ir gerai – juk žinote, koks karštas gali būti seksas po šiokios tokios pertraukos?

ŠAULYS

SANTYKIAI: Ši savaitė žada dar nepatirtų nuotykių, kurie tikrai džiugins. Savaitės pradžia, atrodys, kad nieko gero nežada, tačiau viskas pasitaisys jau trečiadienį – negalėsite suvokti, kodėl pirmadienį buvo apėmusios tokios niūrios nuotaikos.

SEKSAS: Jei Jūsų netenkina seksualinis gyvenimas, kodėl apie tai nepasikalbate su antrąja puse? Nebijokite eksperimentuoti ir išbandyti sekso žaislų.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite kūrybiški – išnaudokite tai įvairiose srityse. Daugiau laiko skirkite savo širdies draugui (draugei), kada paskutinį kartą ruošėte romantišką vakarienę? Negalvokite vien tik apie save – Jūsų artimiesiems tikrai trūksta Jūsų dėmesio.

SEKSAS:Galbūt jau seniai atostogavote? Susiplanuokite kelionę – seksas pakeitus aplinką gali būti tikrai karštas.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę tiesiog spindėsite seksualine energija, pastebėsite, kad priešingos lyties atstovus traukiate tarsi magnetas. Ketvirtadienį ir penktadienį galimos romantiškos pažintys, o savaitgalis žada ramų ir malonų poilsį.

SEKSAS: Šią savaitę pagundų bus tikrai daug, tačiau pagalvokite, ar tikrai verta vėl užmegzti santykius su savo buvusiu (buvusia)?

ŽUVYS

SANTYKIAI: Nebandykite pakeisti to, kas nuo Jūsų nepriklauso. Leiskite tekėti įvykiams pasroviui,  dabar geriausias sprendimas – nedaryti nieko. Savaitės pabaigoje pavyks išspręsti ramybės nedavusią problemą. Savaitgalį pasilepinkite poilsiu – galite su antrąja puse pabėgti nuo miesto šurmulio į stovyklavietę.

SEKSAS: Jei esate vieniši, šią savaitę laukia tikrai karštas nuotykis, kurį vėliau prisiminę negalėsite nesišypsoti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras