Meilės horoskopas savaitei (07 23 – 07 29)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmadienį Jums tikrai reiks pasistengti, kad sudarytumėte gerą įspūdį ar patenkintumėte savo antrosios pusės poreikius. Žinoma, visa tai bus verta Jūsų pastangų, nors Jūs galbūt ir jausitės užspausta (-s) aplink Jus vykstančios painiavos. Savaitės eigoje gyvenimas gal kiek trikdyti, bet jeigu skirsite daug dėmesio savo mylimajai (-ajam) ar simpatijai, visos neaiškios detalės Jums įgaus prasmę. Šį savaitgalį susidursite su neįtikėtinai galingu nežodiniu bendravimu, kurį gali būti kiek sudėtinga suprasti, bet Jums tai pavyks.

JAUTIS

Ši savaitė bus beveik tobula romantikai, žinoma, tiek, kiek ji Jums pačiai (-iam) rūpės. Pirmadienį bus lengva dalintis savo gražiais romantiškais jausmais ir galite sulaukti į juos atsako iš Jums rūpinčio žmogaus. Per kelias ateinančias dienas Jums bus tikrai smagu – aišku, vienai (-am) laiką leisti puiku, tačiau dar nuostabiau, jei smagiomis akimirkomis mėgausitės dviese. Todėl savaitės vidurį nueikite bent į vieną pasimatymą! Šį savaitgalį Jūsų jausmai bus ganėtinai stiprūs, bet tai gali sukelti šiek tiek nemalonumų, jeigu viską priimsite per ne lyg rimtai!

DVYNIAI

Pirmadienis nebus labai romantiškas, nors sąskaitų tvarkymas ir keli nedideli darbeliai Jus suartins, ypač jeigu jau kuris laikas esate kartu. Antradienį romantika sugrįš su kaupu ir per kelias ateinančias dienas būsite pilna (-s) energijos bendrauti, kas gali padėti Jums susiorganizuoti pasimatymą, labiau suartėti su savo mylimąja (-uoju) ar trumpam kartu išvažiuoti į kokią gražią vietą. Savaitgalis taip pat bus puikus metas suorganizuoti ką nors įspūdingo ir nepakartojamo savo antrajai pusei, dėl ko ji (jis) apie Jus gražiai galvos dar ilgą laiką.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje Jūsų gebėjimai suartėti su Jūsų mylimąja (-uoju) ar simpatija bus tikrai dideli, todėl išsiųskite jai (jam) tą mielą žinutę ar išsakykite, ką iš tikrųjų jai (jam) jaučiate – labai džiaugsitės, kad taip padarėte! Savaitės viduryje Jūsų laiko pareikalaus šeimyniniai reikalai, todėl tai gali būti tinkamas laikas truputį surimtėti, atlikti kasdieninius darbus ar susitvarkyti savo buitį prieš einantį į vieną ar kitą pasimatymą. Šį savaitgalį saugokitės per didelių emocinių dalykų – viskas baigsis gerai, bet tuo metu viskas gali atrodyti ganėtinai įtemptai.

LIŪTAS

Pirmadienį finansiniai klausimai gali daryti įtaką Jūsų meilės gyvenimui – bet gal tai tik į gerą! Kaip bebūtų, reikėtų pirmiausia išspręsti visus reikalus su gaunamomis pajamomis, kad vėliau ramiai galėtumėte atsipalaiduoti ir pabūti savimi su savo antrąja puse ar geru (-a) drauge (-u). Nuo antradienio iki ketvirtadienio Jūsų bendravimo įgūdžiai bus stiprūs, todėl tai puikus metas spręsti iškilusias problemas, atskleisti savo jausmus ar pasakyti savo naujai simpatijai, ko Jūs iš jos (jo) tikitės. Savaitgalis bus skirtas gilesniems apmąstymams ir per tą laiką galite prieiti prie labai įdomių sprendimų, susijusių su Jūsų meilės gyvenimu.

MERGELĖ

Dėka nuo savaitgalio užsilaikiusios puikios energijos, pirmadienį skraidysite padebesiais. Tai geras laikas atsipalaiduoti ir pasimėgauti savo pasiekimais romantikos srityje – ir nesvarbu kokia situacija yra dabar. Ateinančios kelios dienos bus tinkamos svarbioms diskusijoms. Galite jaustis pasiruošusi (-ęs) dideliam žingsniui ir bus tikrai gera mintis patiesti pamatus ir įsitikinti, kad Jūs ir Jūsų antroji pusė norite to paties. Savaitgalį gali išlįsti kai kurios mažos detalės, kurios privers apgalvoti, kas iš tikrųjų vyksta. Tačiau prieš darydama (-s) skubotas išvadas, gerai viską apsvarstykite.

SVARSTYKLĖS

Pirmadienį Jums tinkamiausia bus rami veikla, netgi jei ir labai norėsis aktyvaus veiksmo! Jums reikėtų pasimokyti kantrybės ir pažiūrėti, ar galėsite išlikti rami (-us) kažkurį laiką. Per kelias ateinančias dienas Jūsų romantiška energija labai sustiprės, todėl pasistenkite iš jos išspausti kiek tik galima daugiau! Pakvieskite į pasimatymą tą karštą merginą (vaikiną), pasiūlykite savo mylimajai (-ajam) pasiimti laisvadienį ir ką nors smagaus nuveikti su Jumis ar atraskite kokį kitą būdą parodyti savo meiliąją pusę. Savaitgalį gali būti pasikeitimų, kai kurie iš jų bus ganėtinai dideli. Būkite pasiruošusi (-ęs) bet kam!

SKORPIONAS

Pirmadienį nauja informacija Jus gali padaryti šiek tiek atsargesne (-iu), bet tikėtina, kad tai Jus dar labiau suartins su žmogumi, kuris Jums rūpi labiausiai. Jūs tikrai žinote viską, ką Jums reikėtų žinoti! Vidurį savaitės dėl susipynusių Jūsų romantinių jausmų reikalai gali tapti ganėtinai sudėtingi, bet Jums pavyks viską įveikti, jeigu tik nepasiduosite. Savaitgalį Jus užplūs fantastiška energija, kurios dėka jausitės neįtikėtinai nuostabiai. Tai tinkamas laikas iš naujo įsipareigoti kažkam, kuo Jūs tikite.

ŠAULYS

Pirmadienį neskubėkite, nesvarbu kaip neramiai jausitės viduje. Jeigu pernelyg greitai veiksite, galite atbaidysite savo mylimąją (-ąjį) labai netinkamu metu. Todėl pasinaudoti „neskubėk ir būsi pirmas“ patarle bus puiki praktika. Vidurys savaitės bus puikus metas grupinei veiklai – vakarėliams, grupiniams pasimatymams, šeimos išvykoms ir panašiai. Jūsų socialinė energija bus neįtikėtinai gera ir Jums seksis bendrauti su visiškai skirtingais žmonėmis. Savaitgalį pasikliaukite savo instinktais, netgi jei jie gali atrodyti visiškai beprotiški. Jūsų pasąmonė bus labai galinga ir ja nederėtų abejoti!

OŽIARAGIS

Pirmadienį Jūsų mintys bus kupinos geros energijos ir tai bus puiki diena Jums sužinoti daugiau informacijos, susijusios su Jūsų meilės gyvenimu. Tai galėtų reikšti naršymą per interneto pažintis ar sužinojimą kažko naujo iš Jūsų antrosios pusės šeimos istorijos. Savaitės vidurys bus puikus metas naujiems dalykams, į kuriuos įeis naujos pažintys, bet tik jomis viskas neapsiribos. Gali būti, kad norėsite pradėti naują santykių etapą su savo antrąją puse ar sustiprinti esamą. Šį savaitgalį pildysis Jūsų svajonės ir viltys, todėl būkite atvira (-s) apie tai, ko trokštate!

VANDENIS

Savaitės pradžioje išlaikykite šiokį tokį atstumą nuo žmonių, netgi jeigu tai nebus į Jus panašu ar netgi keista Jūsų draugei (-ui) ar antrajai pusei. Bet kokiu atveju, tai tikrai gera mintis, tuo labiau, kad aplink Jus tvyros bendravimo atžvilgiu keista energija. Laimei reikalai žymiai pagerės antradienį ir bus lengviau nei įprastai bendrauti su žmonėmis įvairiose srityse. Pademonstruokite savo išmintį, kad padarytumėte didelį įspūdį! Šį savaitgalį Jūsų darbas ar mokslai gali trukdyti Jūsų meilės gyvenimui, bet viskas išsispręs tik į gerą.

ŽUVYS

Pirmadienį Jūsų galva dirbs puikiai, o tai reiškia, kad Jums galų gale gali pavykti išspręsti tą problemą, kuri jau kuris laikas trikdo Jūsų meilės gyvenimą. Gerai įsigilinkite į ją ir nesudėtingai atrasite tikrai gerą bei karštą idėją. Skirkite laiko savo antrajai pusei ar simpatijai savaitės viduryje ir pasistenkite jai (jam) padėti vienoje ar kitoje srityje – tai geriausias būdas sutvirtinti Jūsų ryšį ir įsitikinti, kad Jūs į santykius žiūrite ta pačia linkme. Jūsų gera emocinė energija šį savaitgalį garantuoja gerus dalykus, bet dėl Jūsų nepastovumo gali būti sudėtinga pilnai juos pajusti ir pasimėgauti.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras