Meilės horoskopas savaitei (07 25 – 07 31)

 
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Savaitės pradžia Avino ženklo atstovams – gana sunki. Galimi nesusipratimai, susiję su draugais. Žvaigždės pataria nesivelti į konfliktus, nesureikšminti nepagrįstos kritikos ir daugiau laiko skirti poilsiui. Savaitės vidurys – nuostabus metas! Bus palankus laikas meilei, romantikai, buvimui su antrąja puse. Jausitės mylimi, tačiau nepamirškite ir patys parodyti šilumos ar jausmų. Darbo savaitės pabaigą patariama skirti įsipareigojimams, atsakomybėms... Padarykite viską, kas būtina, ir savaitgalį mėgaukitės buvimu be rūpesčių. Gali kilti sentimentai, emocijos – leiskite sau tai jausti, tik pernelyg neužsibūkite vieni.

JAUTIS
Savaitės pradžioje Jaučio ženklo atstovai bus ypač drąsūs, gal net kiek įžūlūs – tai gali neigiamai paveikti romantiškus santykius su partneriu. Nepulkite panikuoti, stenkitės likti ramūs, daugiau laiko skirti poilsiui. Savaitės viduryje Žvaigždės pataria susiplanuoti vieną jaukų, gražų vakarą – tai praskaidrins jūsų mintis, stabilizuos emocijas, sustiprins šiltus jausmus. Apskritai, stenkitės būti kuo nuoširdesni ir siekite tikrumo. Savaitgalį atidžiau rinkite žodžius – nenorėdami galite kažką įskaudinti. Verčiau laiku atsiprašykite, nepraraskite nuolankumo mylimojo atžvilgiu ir mėgaukitės šiluma.

DVYNIAI
Savaitės pradžia Dvynių ženklo atstovams – kupina energijos, veiksmo ir žavesio! Galite lengvai sužavėti bet kuo, ką sutiksite, tad bus puikus laikas pasimatymams, susitikimui su partnerio tėvais, buvusiu partneriu ir t. t. Taip pat puikiai seksis žodžiais reikšti mintis ir jausmus – pastebėsite, kaip įkvepiate aplinkinius! Savaitės viduryje jausitės kiek prasčiau – atrodys, jog esate menki, viskas nesiseka... Atsipalaiduokite ir pailsėkite! Savaitgalis – nuotaikingas. Galite susidurti su kažkokia bėda, tačiau net ji atrodys smagi ar juokinga. Mėgaukitės tokiu laiku, velkitės į nuotykius ir žavėkite!

VĖŽYS
Vėžio ženklo atstovų laukia labai įdomi savaitės pradžia – galvoje kirbės daugybė naujų idėjų, norėsite jomis dalintis, bendrauti, diskutuoti... Svarbiausia – mokėsite priimti kompromisą, tai santykiams bus ypač naudinga. Tuo tarpu savaitės vidurys – kiek sudėtingesnis. Gali kilti kažkokių bendravimo problemų, patariama nesivelti į konfliktus ir stengtis nereaguoti per jautriai. Darbo savaitės pabaiga ir savaitgalis – iš tiesų palankios meilei dienos. Tai puikus laikas subtiliai atskleisti jausmus, rodyti susižavėjimą, megzti naujas pažintis... Likite nuoširdūs ir džiaukitės dėmesiu.

LIŪTAS
Savaitės pradžia Liūto ženklo atstovams – šiek tiek įtempta. Nors būsite gana ramūs, tačiau erzins nesibaigiantys aplinkinių klausimai, priekaištai ir pan. Stenkitės nesivelti į ginčus, priimkite tik argumentuotą nuomonę ir būkite nusiteikę nuoširdžiai pagelbėti. Savaitės vidurys – palankus aktyviai veiklai, tai padės jums pasisemti teigiamos energijos, kuria turėsite progą pasidalinti su partneriu. Penktadienis, šeštadienis – romantiškos, nuotykių ir emocijų kupinos dienos. Stenkitės mėgautis viskuo, ką darote, kuo geriau išnaudokite laiką. Sekmadienį stenkitės išsivaduoti nuo bereikalingų minčių ir pailsėti.

MERGELĖ
Savaitės pradžioje Mergelės ženklo atstovai bus ypač atidūs, smulkmeniški – kreipsite dėmesį net į menkiausias detales. Kartais toks pastabumas – naudinga, tačiau stenkitės visko pernelyg nesureikšminti ir neleiskite smulkmenoms sugriauti ilgai puoselėtų santykių, ryšių. Savaitės vidurys – šeimos reikalų metas. Galite pasigesti romantikos, šilumos – nepamirškite, jog šis tas priklauso ir nuo jūsų, tad drąsiai imkitės iniciatyvos. Savaitgalis bus gana užimtas, galite pavargti, tačiau tai dar nereiškia, jog nebus smagu! Svarbiausia – būkite su mylimu žmogumi ir stenkitės gerai nusiteikti.

SVARSTYKLĖS
Savaitės pradžioje Svarstyklių ženklo atstovai bus kupini puikios energijos – seksis tiek protiniai, tiek socialiniai uždaviniai. Tai puikus laikas kurti planus, idėjas pasimatymams ar vakarėliams – ypač puiki, jei galėsite su partneriu apie tai ir padiskutuoti! Savaitės vidurys – kiek sudėtingas, gali užplūsti nevaldomos emocijos, noras prieštarauti, kovoti. Stenkitės šiuo metu nepriimti rimtų sprendimų, pasilikite laiko geriau viską apgalvoti. Savaitgalis – svajonių, vilčių išpildymui palankus metas. Pamatysite, jog viskas kur kas paprasčiau, nei atrodė. Džiaukitės!

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje Skorpiono ženklo atstovai jausis tarsi sekliai – būsite smalsūs, pastabūs ir apskritai labiau norėsite ne bendrauti, o stebėti aplinką. Kaip bebūtų, nenusigręžkite nuo partnerio – galite išgirsti kažką ypač džiuginančio! Trečiadienį bei ketvirtadienį Žvaigždės pataria nepasikliauti pirmu įspūdžiu, nedaryti prielaidų ir skubotų išvadų – verčiau įsiklausykite, ką sako jūsų intuicija. Savaitės pabaiga – palankesnė. Nors gali tekti susidurti su nedidelėmis problemomis (tikėtina, kažkas bandys jums nurodyti, ką turite daryti) – išliksite ramūs, gerai nusiteikę. Palankus metas naujoms pažintims ar tiesiog naujovėms esamuose santykiuose!

ŠAULYS
Savaitės pradžia Šaulio ženklo atstovams – atsakomybės metas, norite to ar ne. Atėjo laikas imtis iniciatyvos, žengti pirmąjį žingsnį ar tiesiog imtis situacijos kontrolės. Net jei tai atrodo sudėtinga – viskas išeis į naudą. Savaitės vidurys  taip pat nebus labai lengvas, jus gali aplankyti kaltės jausmas ar tiesiog slogios emocijos. Stenkitės skirti laiko sau, pernelyg dėl visko nesijaudinti – reikalai iš tiesų pataisomi. O tam palankus savaitgalis – galėsite sudėlioti viską į savas vietas, tik būkite drąsūs ir nuoširdūs. Galų gale, nepamirškite pailsėti – juk savaitė buvo iš tiesų jaudinanti!

OŽIARAGIS
Nesvarbu, kaip gerai pažįstate savo partnerį, savaitės pradžioje bus sunku jį suprasti ar nuspėti. Nekaltinkite jo nepastovumu, nežvelkite į viską pernelyg rimtai ir stenkitės tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis buvimu kartu. Ar problemos iš tiesų egzistuoja, suprasite savaitės viduryje. Beje, šiuo metu būsite ypač praktiški, energingi ir galėsite išspręsti bet kokias kylančias problemas (išnaudokite šį laiką). Svarbiausia – su gera nuotaika! Savaitgalis – gana neblogas: jo pradžioje teks skirti laiko diskusijoms, kompromisų ieškojimui... Tai atradę, galėsite nuoširdžiai mėgautis meile, romantika, apskritai, puikiais santykiais!

VANDENIS
Savaitės pradžioje Vandenio ženklo atstovai bus ypač intelektualūs – ši jūsų savybė seksualesnė už bet ką kita! Pastebėsite aplinkinių susižavėjimą jumis. Gali būti, dėmesio trūks tik iš vieno žmogaus – būtent to, kuris jums svarbiausias. Stenkitės būti atviri ir nuoširdžiai pasišnekėti. Kaip bebūtų, savaitės viduryje galimi dar didesni „nesklandumai“ – nepanikuokite ir priimkite tai kaip išbandymą, pamoką. Neturintieji antrų pusių šiuo metu gali jaustis ypač vieniši – nepatariama ieškoti meilės, paguodą rasite šiltame draugų glėbyje. Savaitgalis – kiek palankesnis. Svarbiausia skirti laiko sau, savo mintims ir atsipalaidavimui.

ŽUVYS
Savaitės pradžia Žuvų ženklo atstovams – įkvepianti, kupina naujų idėjų ir bendravimo. Apskritai, tai be galo palankus kūrybai laikas. Savaitės viduryje savo minčių originalumą išnaudokite romantikai: suplanuokite kažką neįprasto, nustebinkite mylimą žmogų. Beje, nepamirškite dalintis kylančiomis idėjomis – kažkas gali pasiūlyti šaunų būdą tai įgyvendinti! Savaitgalį galite jaustis kiek vieniši, nusiminę. Leiskite sau paliūdėti, apgalvokite tai, kas vyksta, tačiau ne per ilgai – privalote prasiblaškyti ir pasilinksminti! Galbūt būtent vakarėlyje jūsų laukia problemos „sprendimas“?

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai
Naujas komentaras