Meilės horoskopas savaitei (07 26 - 08 01)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS
Ši savaitė Jums neleis nusėdėti vietoje. Turėsite labai daug reikalų, visur skubėsite. Greičiausiai teks susidurti ir su tokia veikla, kurioje išmanote nedaug. Tokiu atveju geriausiai imtis nuojauta paremtų eksperimentų. Meilės srityje būkite atsargūs. Jeigu lėksite per greitai ir per toli, atsitrenksite į sieną. Jūsų santūrumas gali atimti šiek tiek žavesio, tačiau tai palengvintų galimą stiprų nusivylimą.

 
JAUTIS
Mėnulis šiuo metu yra Avino ženkle, todėl Jaučiai greičiausiai susidurs su paslaptingumu įvairiose gyvenimo situacijoje. Atrodys, jog kažkas nuo Jūsų slepiama. Tikėtina, kad praleisite daug kokybiško laiko su vidine ramybę skleidžiančiu žmogumi. Jeigu degsite noru, tačiau neturėsite galimybių tobulėti profesinėje srityje, per daug nesikrimskite ir geriau koncentruokitės į šią savaitę sėkmę nešiančius reikalus, pavyzdžiui, širdies.
 
DVYNIAI
Jeigu šią savaitę bendrausite su didelėmis grupėmis žmonių, tikėtina, kad susidursite su nesklandumais. Žinoma, buvimas su draugais dažniausiai atneša daug įspūdžių, tačiau ne dabar. Ore tvyros romantiškas atmosfera, tikėtini it žaibas netikėtai tvykstelėję jausmai. Mėgaukitės esamu momentu. Greičiausiai naujieji vėjai pareikalaus ryžto ir pastangų, tačiau pasistengti verta, kad trumpalaikės kibirkštys peraugtų į neblėstančią ugnį.
 
VĖŽYS
Šią savaitė stovėsite tarp dviejų sienų – saugumo ir nuotykių. Gali būti, kad norėsite laiką leisti jums saugiausioje bei patogiausioje aplinkoje su pažįstamais žmonėmis. Tačiau, jeigu nuklysite į svetimą teritoriją su nepažįstamaisiais, tikėtini nemalonūs patyrimai, priversiantys jus jaustis pasimetusiais ir sumišusiais. Savaitgalį tikėtinos bėdos, todėl, kad to išvengti, ir linksmintis patartina su sveiku protu.  
 
LIŪTAS
Impulsyvusis Mėnulis dabar yra Avino ženkle, kas įtakos malonius patyrimus, susijusius su kelionėmis ar užsieniečiais. Gali būti, kad išvyksite iš savojo miesto arba susidursite su žmonėmis iš skirtingų kultūrų. Socialinių ribų praplėtimas yra puikus būdas naujoms pažintims. Taip pat, tai pažers jaudulio kibirkščių ir suteiks gyvenimui naujų vėjų. Tikėtina, kad užmegsite partneriškus ryšius su žmogumi iš svečios šalies. 
 
MERGELĖ
Šią savaitę jūsų gyvenimas priklausys nuo kitų žmonių. Nenuspėjamas jų elgesys Jus ves keistomis kryptimis. Tikėtina, kad ore sklandys intymios nuotaikos. Gali būti, kad jus užgrius seniai bepatirtų emocijų ir aistrų audra, priversianti laužyti taisykles. Leiskitės į naujus nuotykius, tačiau viską darykite protingai, kad vėliau nereikėtų gailėtis tam tikrų poelgių ar apraudoti išleistosios sumos pinigų. 
 
SVARSTYKLĖS
Laukia intensyvi savaitė. Visi apmąstymų verti reikalai suksis apie partnerystę. Tikėtina pažintis su įdomiu žmogumi, kuris jus nustebins ir pakeis jūsų požiūrį į kai kuriuos su draugyste susijusius aspektus. Mėgaukitės atradimais, kuriuos darote dabar, ir negaiškite laiko stengdamiesi išsiaiškinti, kur jie jus nuves. Gyvenkite dabartiniu momentu, o ateitis pati savaime pasirūpins savimi.  
 
SKORPIONAS
Marsas – vedančioji jūsų ženklo planeta bei jūsų stiprios asmenybės raktas į tvirtybę. Tačiau šią savaitę jis atleidžiamas iš pareigų, todėl tikėtina, kad susidursite su jums nepažįstamais gyvenimo vyksmais. Tikėtina, kad penktadienį išprovokuos rizikingus poelgius. Prieš darydami romantiškus šuolius, devynis kartus pagalvokite ir tik dešimtą kirpkite. Tikėtini nemalonūs patyrimai, ypatingai, jeigu tai susiję su tam tiktais įsipareigojimais.
 
ŠAULYS
Šauliams ši savaitė pažers kaip niekada daug romantikos ir aistros. Tikėtinas ypatingai karštas savaitgalis, kai linksmindamiesi nejausite visiškai jokių ribų. Sumušite visus savo laukinio elgesio rekordus. Geriausia tai, kad kažkas jus saugos, todėl net ir neapgalvodami kiekvieno žingsnio, į bėdas nepateksite. Netikėtai atsiradęs naujas požiūris į meilę gali patraukti kur kas daugiau nei įprastai dėmesio iš aplinkinių. 
 
OŽIARAGIS
Gali būti, kad kai kurios aplinkybės pasikeis visiškai neplanuota linkme, sugriaus jūsų įprastinę dienotvarkę ir privers susidurti su lemtingais iššūkiais. Po sudėtingos savaitės lauks laukinis bei pašėlęs savaitgalis. Tikėtina, kad užmegsite netikėtą, bet įdomų ryšį su asmeniu, kuris nėra jūsų skonio. Išlikite lankstūs, kitaip nesugebėsite būti ramūs kilus nesklandumams. Verčiau mėgaukitės staigmenomis, o ne stokite į kovą.  
 
VANDENIS
Esate naujovėms atviras žmogus. Šią savaitę tokia savybė labai pasitarnaus, nes gyvenimas gali pažerti netikėtų staigmenų. Mėnulis šiuo metu yra spontaniškajame Avino ženkle, kas Jums reikš bendravimo galimybes. Galbūt netikėtai susidursite su nauju žmogumi, su kuriuo įprastinis pokalbis pavirs į aistringą diskusiją. Jeigu dėl kažko kils pyktis, pasistenkite nestoti kovon, o viduje jį sulaikyti.   
 
ŽUVYS
Tikėtina, kad šią savaitę jus kažkas išmuš iš vėžių. Gali būti, jog tai bus kitų žmonių veiksmai arba asmeniniai poelgiai. Tikėtinas Jūsų šokiruojantis poelgis kažkokioje neįprastoje situacijoje. Gali būti, kad užmegsite romantišką pažintį, tačiau kol kas nebus aišku, kur ji nuves. Verčiau mėgaukitės dabartiniu momentu, nes jeigu pradėsite galvoti apie ateitį ir galimus įsipareigojimus, nuotaika kaipmat subjurs.
 
Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu
 
Komentarai
Naujas komentaras