Meilės horoskopas savaitei (07 29-08 04)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Pirmadienis nebus pati romantiškiausia šios savaitės diena: jausitės įsitempę ir pavargę. Tinkamiausios dienos pasimatymams – ketvirtadienis ir penktadienis. Savaitgalį patartina atsipalaiduoti ir stengtis nepriimti svarbių sprendimų – vėliau gali tekti gailėtis.

SEKSAS: Gali būti, kad sekso srityje teks nusivilti: jei susitikinėjate su nauju partneriu (nauja partnere), tikėtina, kad nusivilsite jo (jos) įgūdžiais lovos srityje...

JAUTIS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus labai romantiška, būsite įsimylėję ir skrajosite padebesiais. Pasidžiaukite šiuo laikotarpiu ir per daug nesukite sau galvos, kas Jūsų laukia ateityje. Trečiadienį patartina pabaigti pradėtus darbus, o savaitgalį praleiskite toli nuo namų.

SEKSAS: Šią savaitę sekso sritis nedžiugins – tikėtina, kad būsite tokie pavargę, kad neįstengsite pasimėgauti meilės malonumais. Stenkitės daugiau laiko skirti poilsiui, ir reikalai pasitaisys.

DVYNIAI

SANTYKIAI:Šią savaitę palankiausios dienos – antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis. Šiomis dienomis palankiausia planuoti romantiškus susitikimus. Jei esate vieniši, šią savaitę viskas gali pasikeisti. Sekmadienį skirkite laiko seniai matytiems bičiuliams ar giminaičiams.

SEKSAS: Nelaukite, kol kažkas kitas imsis iniciatyvos, ir nieko nelaukdami imkitės jos patys – taip pat nevenkite kalbėti apie savo norus ir fantazijas, priešingu atveju teks nusivilti.

VĖŽYS

SANTYKIAI: Palankiausios šios savaitės dienos – trečiadienis ir ketvirtadienis. Šiomis dienomis galite pabaigti seniai pradėtus darbus, užmegzti naujus santykius, sudaryti sutartis ar aplankyti seniai matytus žmones. Pirmadienį nederėtų imtis naujų darbų. Savaitgalį skirkite poilsiui, šeštadienis ir sekmadienis taip pat tinkami pasimatymams.

SEKSAS: Šią savaitę Jus domins vienkartiniai meilės nuotykiai, ir, tikėtina, kad Jums pavyks tokius užmegzti, tačiau saugokitės lytiškai plintančių ligų.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Savaitės pradžia nebus tokia romantiška, kokios tikitės, bet jau savaitei įsibėgėjus viskas pasikeis – palankiausia diena pasimatymams ir romantiškoms pažintims bus trečiadienis. Ketvirtadienis žada naujas galimybes – nepraleiskite progos įsileisti į savo gyvenimą naujovių.

SEKSAS: Šią savaitę galėsite pasidžiaugti savo lytiniu gyvenimu – seksas tikrai bus puikus ir jo bus daug. Nustebsite, kokie galite būti aistringi ir ištvermingi.

MERGELĖ

SANTYKIAI: Ši savaitė nebus pati romantiškiausia, tačiau nusiminti neverta- Jums puikiai seksis kitose srityse. Tikėtina, kad būsite teigiamai įvertinti darbe, ir tai skatins dar labiau stengtis. Daugiau laiko skirkite asmeniniam tobulėjimui – užsirašykite į norimus kursus ar pamokas, neapleiskite savo pomėgių.

SEKSAS: Būkite spontaniški – nebūtina seksu užsiimti tik prieš miegą. Pasitikite savo antrąją pusę grįžtant iš darbo, ir padarykite „tai“ tiesiog virtuvėje ar prieškambary.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Šią savaitę Jus stebins tai, kiek daug naujų pažinčių galima užmegzti per tokį trumpą laiką. Pažintys, užmegztos savaitės viduryje, tikėtina, bus ilgalaikės. Ketvirtadienį ir penktadienį labiau galvokite apie tai, ką sakote -  ne virtoje ir ne laiku ištarti žodžiai gali turėti rimtų pasekmių.  Savaitgalį palanku užsiimti kūrybine veikla.

SEKSAS: Jei norite geresnio sekso, įsigilinkite į tai, kas patinka Jums ir Jūsų antrajai pusei. Kitaip tariant, šią savaitę seksui skirkite daugiau dėmesio.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Ši savaitė bus tikrai romantiška, ir Jūs tiesiog skrajosite padebesiais. Leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo darbų – tikrai to nusipelnėte. Pirmadienį ir antradienį gerai apgalvokite pasekmes prieš priimdami svarbius sprendimus, o savaitgalį daugiau laiko skirkite... miegui.

SEKSAS: Nesigraužkite, jei nepavyksta įgyvendinti visų seksualinių fantazijų – juk apie kažką reikia tiesiog... pasvajoti.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Svarbius susitikimus atidėkite iki penktadienio – iki šio laiko plaukite pasroviui, nesiimkite naujų darbų ir neplanuokite į ateitį. Palankiausia diena pasimatymams – šeštadienis. Sekmadienį skirkite ramiam poilsiui.

SEKSAS: Šią savaitę būsite patrauklūs kaip niekad, ir trauksite priešingos lyties atstovus tarsi magnetas. Nebūkite arogantiški ir užsispyrę, priešingu atveju, sekso šią savaitę tiesiog... nebus!

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Romantiškiausios šios savaitės dienos – pirmadienis ir antradienis. Jei planuojate verslo susitikimą, tam palankiausias ketvirtadienis. Savaitės pabaigoje pasireikš Jūsų kūrybinis potencialas, galite patys nustebti, kokių turite gabumų.

SEKSAS:Mažiau galvokite apie tai, kas buvo praeity, ir mėgaukitės dabartimi – vertinkite savo antrąją pusę ir suteikite jai (jam) malonumo, darykite tai, kas jam (jai) labiausiai patinka.

VANDENIS

SANTYKIAI: Šią savaitę galimos naujos pažintys, kurios, tikėtina, nebus trumpalaikės. Jei esate įsipareigoję, daugiau dėmesio skirkite savo antrajai pusei, priešingu atveju, dėl dėmesio stokos gali kilti nesutarimų. Savaitgalį suorganizuokite romantišką išvyką.

SEKSAS: Išsiaiškinkite savo antrosios pusės poreikius, ir daugiau laiko skirkite lytiniams santykiams. Jei jaučiatės pernelyg pavargę po darbų, darykite tai rytais.

ŽUVYS: Romantiškiausios šios savaitės dienos – pirmadienis ir antradienis. Šios dienos palankios pasimatymams bei naujoms pažintims. Ketvirtadienį didesnį dėmesį skirkite sveikatai – užkirskite kelią galimoms ligoms. Savaitgalį užsiimkite mėgstama veikla ir daugiau laiko skirkite miegui.

SEKSAS: Šią savaitę Jums bus paprasta laimėti kitų simpatijas, ir, tikėtina, kad užmegsite naują romaną. Mažiau nuogąstaukite, ir mėgaukitės maloniomis akimirkomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras