Meilės horoskopas savaitei (07 29 - 08 04)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienis nebus pati romantiškiausia šios savaitės diena: jausitės įsitempę ir pavargę. Tinkamiausios dienos pasimatymams – ketvirtadienis ir penktadienis. Savaitgalį patartina atsipalaiduoti ir stengtis nepriimti svarbių sprendimų – vėliau gali tekti gailėtis. Gali būti, kad sekso srityje teks nusivilti: jei susitikinėjate su nauju partneriu (nauja partnere), tikėtina, kad nusivilsite jo (jos) įgūdžiais lovos srityje, tačiau suteikite jam/jai dar vieną šansą.

 

JAUTIS

Šią savaitę palankiausios dienos – antradienis, trečiadienis ir ketvirtadienis. Šiomis dienomis geriausia planuoti romantiškus susitikimus. Jei esate vieniši, šią savaitę viskas gali pasikeisti. Sekmadienį skirkite laiko seniai matytiems bičiuliams ar giminaičiams.Nelaukite, kol kažkas kitas imsis iniciatyvos, ir nieko nelaukdami imkitės jos patys.

 

DVYNIAI

Savaitės pradžia nebus tokia romantiška, kokios tikitės, bet jau savaitei įsibėgėjus viskas pasikeis – palankiausia diena pasimatymams ir romantiškoms pažintims bus trečiadienis. Ketvirtadienis žada naujas galimybes – nepraleiskite progos įsileisti į savo gyvenimą naujovių.Šią savaitę galėsite pasidžiaugti savo lytiniu gyvenimu – seksas tikrai bus puikus ir jo bus daug. Nustebsite, kokie galite būti aistringi ir ištvermingi.

 

VĖŽYS

Jei vis dar esate vieniši, situacija jau savaitės pradžioje gali pasikeisti – galimos naujos pažintys, kurios vėliau peraugs į rimtus santykius. Ketvirtadienį galite jaustis kiek nusivylę naujomis pažintimis, tačiau viskas pasitaisys jau savaitgalį – skrajosite tarsi ant sparnų! Šią savaitę daugiau laiko daugiau laiko skirkite poilsiui.

 

LIŪTAS

Ši savaitė bus tikrai romantiška, ir Jūs tiesiog skrajosite padebesiais. Leiskite sau šiek tiek atsipalaiduoti ir atsiriboti nuo darbų – tikrai to nusipelnėte. Pirmadienį ir antradienį gerai apgalvokite pasekmes prieš priimdami svarbius sprendimus, o savaitgalį daugiau laiko skirkite... miegui. Nesigraužkite, jei nepavyksta įgyvendinti visų seksualinių fantazijų.

 

MERGELĖ

Romantiškiausios šios savaitės dienos – trečiadienis ir penktadienis. Šiomis dienomis galimos naujos pažintys ir romantiški nuotykiai. Jei esate įsipareigoję, nustebinkite savo antrąją pusę – padarykite staigmeną ar palepinkite atpalaiduojančiu masažu. Savaitgalį stenkitės nesivelti į konfliktines situacijas ir ieškokite kompromisų.

 

SVARSTYKLĖS

Pirmadienis nedžiugins: jausitės pavargę, atrodys, kad nieko nesinori, tačiau viskas pasitaisys jau antradienį – darbai tekės įprasta vaga, būsite darbingi ir nusiteikę pozityviai. Savaitės pabaiga bus itin romantiška – galbūt seniai pasilepinote romantišku vakaru dviese? Šią savaitę Jums patiems teks kurstyti aistrą miegamajame.

 

SKORPIONAS

Meilės fronte nieko naujo. Jei esate vieniši, ši savaitė neatneš jokių permainų. Susitikimams palankiausia diena – sekmadienis. Stenkitės nepasiduoti blogai nuotaikai, ir galvokite pozityviai – po blogo laikotarpio visuomet ateina geresnis. Jei niekas nedžiugina, pagalvokit, galbūt jau laikas atostogoms ir pasilepinti kaitria vasaros saule?

 

ŠAULYS

Laukiate, kol problemos pačios išsispręs. Čia ir darote klaidą – imkitės veiksmų, jei norite būti laimingi. Savaitės pradžioje jausitės pavargę, tačiau pasistenkite nuovargį išsklaidyti darydami lengvą mankštą. Savaitės vidurys žada pokyčius profesinėje srityje, ir dėl šios priežasties galite būti dirglesni nei įprastai. Savaitgalį paskirkite romantišką pasimatymą – tai tikrai padės atsipalaiduoti.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę Jus bus labai paprasta suvilioti, pasistenkite būkite atsargūs: Jumis kiti gali tiesiog pasinaudoti. Savaitės viduryje labiau galvokite apie tai, ką kalbate – informacija gali patekti ne ten, kur reikia. Mažiau galvokite apie tai, kaip atrodote, tačiau analizuokite, kaip elgiatės. Savaitgalį patartina praleisti su artimaisiais.

 

VANDENIS

Ši savaitė Jums bus palanki, turėsite laiko tam, ką mėgstate labiausiai. Nesijaudinkite, jei kas nors nepasiseka iš pirmo karto – niekas negimė mokėdamas. Stenkitės galvoti pozityviai, rūpinkitės savo antrąja puse, Jūsų partneriui kaip niekad reikalingas palaikymas. Savaitgalį susiorganizuokite kelionę ar trumpą išvyką.

 

ŽUVYS

Ši savaitė nebus lengva emociškai. Atrodys, kad nieko nespėjate, kad aplinkiniai iš Jūsų per daug tikisi. Atsipalaiduokite. Darbus tikrai spėsite pabaigti laiku, o poilsio tikrai nusipelnėte. Savaitės viduryje galimi nemalonūs nesusipratimai, tačiau to per daug nesureikšminkite.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras