Meilės horoskopas savaitei (07 30 – 08 05)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

Pirmąją savaitės pusę Jūsų socialinė energija bus nesutramdoma – tad jeigu esate vieniša (-s), tai bus tiesiog pats tinkamiausias laikas susirasti porą! Turėtumėte susitikti su naujomis karštomis asmenybėmis, bent jau su viena, kuri Jus domina, tai tikrai. Jeigu turite antrąją pusę, puikus laikas pagalvoti apie kelionę kartu. Ketvirtadienį ir penktadienį už darbus kažkam reikės prisiimti atsakomybę, o jeigu tą padaryti reikės ne Jums, galite būti suerzinta (-s) valdžios spaudimo. Bet kokiu atveju, įvykdykite, kas Jūsų prašoma! Tuomet savaitgalį išvysite savo romantinės ateities viziją ir panašu, kad ji Jums patiks!

JAUTIS

Pirmąja savaitės puse būsite nusivylusi (-ęs) – bet juk kiekviename projekte, net romantiškajame, laikas nuo laiko pasitaiko nesėkmių! Nepraraskite vilties ir jokiu būdu nenustokite ateityje rizikuoti emocinėje srityje. Ketvirtadienį ir penktadienį reikalai žymiai pasitaisys, būsite kupina (-s) energijos, kuri leis Jums mėgautis savimi ir gali įkvėpti smagiai praleisti laiką su savo mylimąja (-uoju) ar galbūt tokią (tokį) susirasti. Savaitgalį galite būti kiek irzli (-us), todėl stenkitės per ne lyg nerodyti to, jei kas nors pasirodys kiek neįprasta ar nepriimtina.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje savo sąmojingumu būsite nepaprastai patraukli (-us) ir šiomis dienomis Jūsų idėjos padės sulaukti daug įvairaus dėmesio. Puikus laikas susitikti su žmonėmis, nueiti į pasimatymą ar pasiūlyti planų savo antrajai pusei – viskas Jums klostyti puikiai. Ketvirtadienį galite pasijusti kiek neramiai ir viskas gali būti dėl to, kad Jūsų mylimoji (-asis) ar potencialus asmuo neįtikėtinai kontroliuojantis, bet tai netruks ilgai. Iškęskite tai ir savaitgalį jausitės kur kas geriau, be to, galite sužinoti, kad Jus su Jums svarbiu asmeniu sieja kažkas ypatingo.

VĖŽYS

Ši savaitė Jums gali būti kiek sunkoka, bet tai Jus tik parengs puikiems dalykams, kurie dar tik prieš akis. Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite susikoncentravusi (-ęs) beveik vien tik į save ir dėl to galite kiek apleisti savo mylimąją (-ąjį) ar ignoruoti potencialiai Jums tinkamų asmenų žinutes interneto pažinčių svetainėse. Viskas gerai, Jums reikia susitvarkyti savo reikalus ir netgi vėliau šią savaitę, kai būsite labiau bendraujanti (-s), Jums norėsis ramiai pabūti namie ar kaip nors kitaip atitrūkti nuo kitų žmonių. Geromis emocijomis pasikrausite savaitgalį, bet gali tekti dar šiek tiek palaukti, kol gausite tai, ko trokštate.

LIŪTAS

Šią savaitę naujų dalykų tyrinėjimas visiems šalia Jūsų bus smagus – Jūsų puiki energija užtikrins, kad viskas eitų skandžiai ir Jūs atrasite neįtikėtinų naujų dalykų. Jeigu turite antrąją pusę, tikimybė, kad žengsite kartu į kitą santykių etapą; jeigu esate vieniša (-s), būtinai kažką sutiksite. Ketvirtadienį ir penktadienį Jūsų entuziazmas augs ir Jūs galite išsiaiškinti, kad esate nevienintelė (-is), kuri (-s) jaučia tokius stiprius jausmus dėl dabartinės situacijos. Tačiau savaitgalį venkite barnių. Kilę konfliktai bus beveik visiškai nesusiję su tuo, dėl ko Jūs nesutariate.

MERGELĖ

Pirmoje savaitės pusėje jausitės lyg užstrigusi (-ęs), labai trokšite įsitraukti į kažką gilaus, bet Jums tiesiog nepavyks to padaryti. Skirkite tam laiko ir rasite sprendimą – svarbiausia įsitikinkite, kad Jums ypatingam asmeniui aiškiai atskleidžiate tai, ką norite pasakyti. Ketvirtadienį reikalai žymiai pasitaisys ir jeigu šiuo metu esate vieniša (-s), apsižvalgykite, gal darbe yra žmogus, kuris gali patraukti Jūsų akį ir suvirpinti širdį. Jeigu turite antrąją pusę, būsite tobulai susiderinę vienas su kitu. Jums nepatinka paskutinę minutę pasikeičiantys planai, bet jeigu būsite atvira (-s) jiems šį savaitgalį, galite labai maloniai praleisti laiką!

SVARSTYKLĖS

Jūs turite įgimtą talentą bendrauti ir jis Jums puikiai pasitarnaus pirmoje savaitės pusėje. Nesvarbu, ar sprendžiate finansinius klausimus su ilgalaikiu gyvenimo partneriu, ar bandote gauti telefono numerį iš sunkiai prieinamo patrauklaus žmogučio, Jums viskas eisis sklandžiai. Ketvirtadienį ir penktadienį Jus gali aplankyti mintys apie buvusiąją (-įjį), todėl pasistenkite geriau pasigilinti į dabartinę Jūsų meilės srities situaciją. Savaitgalis Jums atvers naujų galimybių, o sekmadienį būsite labai patenkinta (-) savo gyvenimu.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje išdrįskite surizikuoti emocinėje srityje, net jeigu atrodo, kad šansų turite nedaug. Viskas tiesiog puiku, netgi jeigu Jums nepasiseks, bent jau žinosite, kad pabandėte ir kad vėl galėsite bandyti kitą kartą. Ketvirtadienį ir penktadienį puikiai veiks žaismingi argumentai ir tikėtina, kad Jums kils nauja idėja, kurios dėka Jūsų meilės gyvenimas pakilsį į naują lygį ir tai bus kažkas labai jaudinančio! Poroms šį savaitgalį gali kilti mažų problemų, ypač, jeigu gyvenate kartu, o vienišiai labiau nei įprastai bus linkę susipažinti su kažkuo ypatingu.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio iki trečiadienio būsite apimta (-s) puikios energijos, kurios dėka būsite laiminga (-s), kas bevyktų aplinkui. Jei turite antrąją pusę, Jūsų santykiuose dabar bus pakilimo laikotarpis, o jeigu esate vieniša (-s), mėgausitės viengungiškumu. Vėliau šią savaitę gali trūkti pinigų, todėl rekomenduojame nebrangius pasimatymus – ilgi pasivaikščiojimai ir pokalbiai juk irgi puikiai tinka romantikai! Savaitgalį išsklaidysite bet kokius užsilikusius nesutarimus tarp Jūsų ir Jūsų antrosios pusės ar draugės (-o), todėl galite pasijusti, lyg galų gale akmuo nuo krūtinės būtų nuriedėjęs.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio iki trečiadienio turėtumėte save šiek tiek kontroliuoti, nes žavėsitės apgaulingai blizgančiais objektais ar žmonėmis, kurie iš tiesų neturi potencialo užkariauti Jūsų širdį. Susikoncentruokite į trokštamą tikslą! Vėliau šią savaitę viskas susidėlios į vietas ir tuomet didžiuositės savimi, kad pasirengėte gerą planą. Galbūt Jūs galų gale sutiksite sau tinkamą žmogų arba surasite idealią dovaną savo brangiausiajai (-iajam). Šį savaitgalį būsite skeptiškai nusiteikusi (-ęs) vienam ar kitam pasiūlymui ir tam turėsite gerą priežastį, tačiau vistiek gali tekti su juo sutikti!

VANDENIS

Jūsų draugai bus raktas į Jūsų meilės gyvenimą šią savaitę, o ypatingai per pirmąsias jos dienas. Paprasčiausiai jie gali Jus supažindinti su tinkamu žmogumi ar duoti patikimą patarimą, kurio Jūs turėtumėte gerai įsiklausyti ir pilnai jį priimti. Ketvirtadienį ir penktadienį galite susidurti su tam tikromis kliūtimis, bet nesijaudinkite, jos nebus amžinos, gal labiau kaip testas Jūsų apsisprendimui. Jei tik galite, nepasiduokite. Savaitgalį reikalai pasisuks smarkiai į gerąją pusę ir Jus bei tinkamą žmogų užplūs puiki energija, o tai užtikrintai lems didesnius ir geresnius dalykus!

ŽUVYS

Pirmąsias savaitės dienas būsite pasinėrusi (-ęs) į save, bet tame tikrai nėra nieko blogo! Iš tiesų, tuo Jūs turite galimybę įkvėpti ir sužavėti Jums svarbų žmogų, jeigu savo mintimis pasidalinsite jai (jam) suprantama kalba. Neskubėkite, skirkite tam pakankamai savo laiko! Ketvirtadienį ir penktadienį romantikos reikalais seksis kur kas geriau nei įprastai – gali atrodyti, kad tik Jūsų dėka viskas vyksta taip skandžiai, tačiau tai yra ir Jūsų simpatijos ar antrosios pusės indėlis, nepamirškite to. Savaitgalį Jus užvaldys svajonės ir lengvai Jūsų neapleis, taip primindamos, ko iš tikrųjų Jūs trokštate gyvenime.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš freezr / Flickr.com

 
Komentarai
Naujas komentaras