Meilės horoskopas savaitei (07 31 – 08 06)

sexhoroscope.jpg
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Pirmadienį kankins prieštaringi jausmai, negalėsite suprasti, tai meilė ar tik paprastas geismas, dėmesį Jums itin rodančiam asmeniui. Norėsis kuo greičiau viską išsiaiškinti ir sudėlioti į savo vietas. Bet kokiu atveju su šiuo žmogumi nenutraukite santykių, kas žino – gal tai Jūsų tikroji ir vienintelė gyvenimo meilė? Antrąją pusę jau turintiems Avinams pagaliau pavyks gauti taip trokštamo dėmesio ir švelnumo, mylimasis bus kaip niekad rūpestingas ir kiekvieną laisvą minutę skirs tik Jums.

 

JAUTIS

Posakis – priešingybės traukia, šią savaitę Jums išsipildys su kaupu. Mat nejučia Jūsų žvilgsnis užklius už simpatiško kolegos, kurio vertybės nuo Jūsiškių skiriasi kaip diena ir naktis. Tačiau neskubėkite visko smerkti, juk kartais patys neįtikėtiniausi dalykai tampa pačiais geriausias pasaulyje. Jei neturite antrosios pusės – tai gali tapti geriausia paguoda, todėl bendraukite, pažinkite vienas kitą ir laikas parodys, kas iš viso to išeis. Puoselėjantiems ilgalaikius santykius ši savaitė didelių naujovių ar netikėtumų nežada, viskas klosis kaip įprasta.

 

DVYNIAI

Gebėjimas flirtuoti, pritraukti priešingos lyties atstovų dėmesį šią savaitę išgaruos kaip lietaus lašai karštą vasaros dieną. Todėl jei šiuo metu intensyviai ieškote antrosios pusės – tam laikas visiškai nepalankus, net ir nuoširdžiausios pastangos nueis perniek. Dvyniai, turintys mylimąjį, tačiau dar oficialiai neįteisinę santykių, gali pagaliau sulaukti pasiūlymo tai padaryti. Tikėtina, jog mylimasis ryšis avantiūrai ir tai padaryti norės nieko nelaukdamas.

 

VĖŽYS

Pirmenybę ir didžiają laiko dalį šią savaitę skirsite darbui, deja, ne romantiškiems santykiams su antrąja puse. Keista, tačiau dėl to ji/jis nekels didelio nepasitenkinimo, veikiau priešingai – vyraus supratingumas, parama ir tarpusavio supratimas vienas kitam. Po sunkių dienos darbų būsite lepinamas ir mylimas kaip niekada, todėl antrajai pusei įsiliepsnos dar karštesni jausmai nei iki šiol.

 

LIŪTAS

Intuicija šią savaitę bus nepriekaištinga. Jos dėka sugebėsite išsisukti įvairiausių nemalonių situacijų, o taip tap išvengti nemenkų kivirčų su antrąja puse. Todėl santykiai klosis kaip niekad nepriekaištingai, mintyse save galėsite net vadinti tobula pora, ant kurios rankų trūksta tik vestuvinių žiedų ir didžiulės gėlių puokštės. Tiek Jūs, tiek partneris vienas kitam demonstruosite didžiulę meilę, pagarbą ir aistrą. Visa ši romantika tęsis iki pat savaitės pabaigos.

 

MERGELĖ

Linksma, nuotykių ir malonių pažinčių kupina savaitė, pagaliau į Jūsų gyvenimą atnešianti malonių permainų. Tikėtina, jog pagaliau sutiksite širdžiai artimą žmogų, kuris laikui bėgant užpildys tuštumą širdyje. Tik jokiu būdu neskubinkite įvykių. Antrąją pusę jau turintiems – rekomenduojama būti pankantesniems.

 

SVARSTYKLĖS

Finansiniai dalykai riboja Jūsų asmeninius santykius? Norėtumėte mylimąjį nustebinti brangiomis dovanomis ar staigmenomis? Atminkite, jog meilę ir dėmesį rodyti galima kur kas paprastesniai būdais, neišleidžiant įspūdingos pinigų sumos. Juk svarbiausia geri norai, pastangos ir neišblėstantys jausmai. 

 

SKORPIONAS

Jūsų aistra ir užsispyrimas padės tikslingai judėti darnių santykių link. Puoselėsite ir branginsite tarpusavio ryšį, todėl jausitės tarsi ant sparnų, skraidysite padebesiais ir jausitės be galo laimingas. Toks laimingas, jog pilve nuolatos, be perstojo plasnos drugeliai. Jei antrosios pusės tik dar ieškote ir niekaip negalite rasti, nenukabinkite nosies ir nepraraskite vilties.

 

ŠAULYS

Pavydas taps bene kasdieniu Jūsų palydovu šią savaitę. Pavydėsite visko: pradedant mylimojo dėmesiu, Jūsų manymu, per daug rodomu kitiems, baigiant nesusipratimais profesinėje srityje, dėl kurių jausitės neįvertintas ir nuskriaustas. Todėl užsiimkite veikla, kuri padėtų išvalyti visas neigiamas mintis ir leistų atsipalaiduoti. Dar neradusiems antrosios pusės žvaigždės pataria nevengti viešų susibūrimų.

 

OŽIARAGIS

Jei šiuo metu susitikinėja su nauju partneriu, santykiai klosis kaip per sviestą. Gėlės, netikėtos staigmenos, mažos dovanėlės stebins Jus kasdien. O ir pats būsite kupinas dar neišblėsusio entuziazmo, todėl malonių siurprizų iš Jūsų pusės taip pat netrūks. Poras turintiems Ožiaragiams ši savaitė didelių permainų nežada, su antrąja puse sutarsite puikiai, suprasite vienas kitą, tik nepamirškite Jai/Jam skirti daugiau dėmesio.

 

VANDENIS

Šią savaitę būsite gražiausias ir nuostabiausias, aplinkiniai Jumis žavėsis, prašys patarimų. Žmones prie savęs trauksite tarsi bites prie medaus, spinduliuosite nematoma energija, kuri žavės aplinkinius, todėl praplėsti gerbėjų ratą bus kaip niekad paprasta. Nors džiaugsitės aplinkinių dėmesiu, tačiau nepamirškite kasdienių pareigų, kitų atveju ateinančią savaitę teks nemažai paplušėti.

 

ŽUVYS

Pirmadienį darykite ką nors sveiko, tai pakels nuotaiką ir sužadins šiltus jausmus mylimajam.
Jei turite gražių romantiškų idėjų, padėsiančių patobulinti asmeninius santykius, įpūsti į juos šviežios aistros gūsį, nieko nelaukite ir jau pirmosiomis savaitės dienomis imkitės veiksmų – žvaigždės Jūsų pusėje. Jau  savaitės viduryje gali kilti nedidelių barnių su antrąja puse.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras