Meilės horoskopas savaitei (08 01 – 08 07)

 
3 komentarai
Astrologinė prognozė visiems zodiako ženklams.

AVINAS
Pirmadienis palankus meilikavimui. Jausite norą kartais padaryti ką nors mielo ir nesavanaudiško, o padedant žvaigždėms sulauksite norimo atsako iš simpatijos. Nepaleiskite meilikavimo nuotaikos iki pat savaitės vidurio: ne tik patys nustebsite, kokie romantiški galite būti, bet ir Jūsų meilės lūkesčiai taps vienareikšmiška pergale! Jei atėjus savaitgaliui tarp jūsų ir partnerio jausite kokius nesutarimus, blogas ženklas apie tai pasakoti kitiems – širdį reikia atverti kalbantis dviese. Jei nepavyksta nusimesti blogo jausmo nuo širdies – susiraskite patį išmintingiausią draugą ir paklauskite patarimo.

JAUTIS
Jūsų aistringas praktiškumas savaitės pradžioje bus ypač žavus, tačiau reikėtų daugiau dėmesio skirti tiesiog romantikai. Jei jūs turite porą, pats laikas ją kuo nors nustebinti, vienišiai laimę gali rasti virtualiose arba realiose naujose pažintyse. Savaitės viduryje svarbu išlaikyti balansą tarp buvimo vienam ir kompanijoje. Savaitės pabaigoje vertėtų aplankyti kultūrinį renginį. Nuo penktadienio žvaigždės siųs neįtikėtinos romantikos ir aistros signalus, svarbu juos pagauti!

DVYNIAI
Žvaigždėms šiuo metu sunku dalinti meilės patarimus, tačiau jos rodo, kad romantika sklando kažkur arti. Greičiausiai teks pasikonsultuoti su savo antrąja puse ir tiesiog derintis prie jos romantikos polėkio. Savaitės viduryje jūs būsite ypač gudrus ir seksualus, tad nemanykite, kad niekas to nepastebės. Mylimieji ypač bus pamaloninti, jei atskleisite jiems savo jausmus. Savaitgalį patariama tvardyti savo impulsyvumą ir viską gerai apgalvoti. Geresnė komunikacija su partneriu padės rasti išeitį iš bet kokios situacijos ir nuostabiai užbaigti savaitę.

VĖŽYS
O jeigu pasakytumėte tam ypatingam asmeniui mažą saldų komplimentą arba suplanuotumėte linksmai, jaukiai praleisti pirmadienio vakarą? Dabar puikus metas suprasti, ko iš jūsų tikimasi. Tad nieko nelaukę iki trečiadienio susitarkite dėl susitikimo su brangiu žmogumi, nes savaitės viduryje nusimato keli akmenukai ant meilės kelio, kurie gali nejuokais supurtyti vežimą. Tad jei susitikimus su mylimu žmogumi suplanuosite savaitės pradžioje, o viduryje vengsite kontakto – sulauksite jausmų renesanso savaitės pabaigoje.

LIŪTAS
Tikriausiai mažai tikėtina, kad spontaniškais veiksmais ir dar savaitės pradžioje bandysite išversti iš kojų savo porą – jūs ilgalaikės romantikos planuotojas, tad pats laikas daryti šiokį tokį ilgalaikį įdirbį. Trečiadienį kunkuliuosite romantika – tai jūsų šiltumo ir patrauklumo visiems, kas juda, metas. Susiporavę liūtukai džiaugsis laiku praleistu su antra puse, o vieniši gali ilgam nebelikti vienišais! Šį savaitgalį patariama susidėlioti savo širdies planus ir išsigryninti savo poreikius.

MERGELĖ
Kas naujo? Atsakymas – tu naujame flirtuojančiame amplua. Viskas, kas dabar vyksta aplink jus, tik į naudą jūsų meilės gyvenimui – tad, kaip sakoma, griebkite jautį už ragų arba palikite jį ramybėje! Savaitės viduryje norėsis sustoti ir gilintis į santykius: jūsų partneris, ilgai tylintis apie jausmus, pagaliau gali supurtyti jūsų santykius gyvuliška aistra ir meile – jums beliks išlaikyti jo nuotaiką iki savaitgalio ir pagaliau kartu nuspręsti, kaip toliau klostysis jūsų santykiai.

SVARSTYKLĖS
Jūsų nepriklausomybė šiuo metu bus patraukli kaip niekad. Ironiška, tačiau gudraus atsiskyrėlio įvaizdis dar labiau traukia visus norinčius artimesnių santykių su jumis. Mėgaukitės dėmesiu, nes įpusėjant savaitei jis tik dar labiau stiprės. Tai pačios geriausios dienos bendravimui ir siekimui pabūti akis į akį su patinkančiu asmeniu. Atėjus savaitgaliui bus sunku suprasti, ko jums iš tikrųjų reikia, tačiau į tai pasigilinti reikėtų, nes jei nežinai kur eini – tai nueiti šunkeliais.

SKORPIONAS
Savaitės pradžioje žvaigždės siūlo užsiimti rutininiais darbais, nes kai ateis metas romantikai, nebeturėsite priežasčių išsisukinėti. Trečiadienį (norite ar nenorite) teks skirti mylimųjų poreikiams, tačiau jei į juos neįsigilinsite, galite būti apšaukti savanaudžiais, nejautriais ir nerūpestingais. Taip pakrypusius santykius atstatyti gali būti labai sunku. Penktadienį vėl prasideda jūsų dominavimo laikas meilėje, kai jūs vėl svarbiausias asmuo, tik nepamirškite auksinės taisyklės – jūs svarbus tiek, kiek jus vertina aplinkiniai.

ŠAULYS
Savaitės pradžioje jums bus toli gražu iki romantikos. Tiesa sakant, jums viskas atrodys nuobodoka, banalu ir paviršutiniška. Bet savaitės viduryje blogos nuotaikos išsisklaidys ir jums burnoje pasidarys saldu vien pagalvojus apie savo antrąją pusę. Jūsų pozityvi energija trauks aplinkinius ir visi norės palaikyti su jumis kuo draugiškesnius santykius. Savaitės viduryje nepriimkite svarbių sprendimų santykių srityje su kuo nors nepasitarę, nes greičiausiai jums sunku pastebėti situacijos kompleksiškumą. Savaitgalį jausitės geriausiai būdami namie, su šeima ar tiesiog žiūrėdami gerus senus filmus.

OŽIARAGIS
Jūsų meilės gyvenimas reikalauja naujų potyrių. Jei turite porą – pasistenkite pažinti ją geriau ir atrasti ką nors naujo, jus žavinčio (patikėkite, atrasti visada yra ką), vienišiai turėtų išsiaiškinti, kur galima sutikti naujų pažinčių. Nors trečiadienį visos mintys suksis apie darbą, reikėtų skirti laiko savo brangiausiesiems. Draugai (ir tie, kurie daugiau nei draugai) bus tikra atgaiva kūnui ir sielai atėjus savaitgaliui. Jūs turite visus šansus susidėlioti savo meilės reikalus į stalčiukus (taip, kaip ir mėgstate) – tai palankiausias metas rimties sprendimams.

VANDENIS
Sugebėjimas būti itin smulkmenišku daro stebuklus, kai kalba eina apie meilę. Jei turite porą, puikiai matysite visus santykių niuansus ir galėsite juos pakreipti savo troškimams pasiekti, o jei esate vienišius, puikiai gebėsite analizuoti žmones ir matyti, kas jums labiausiai tinka į poras.  Asmeniniai sunkumai savaitės viduryje jus padarys dar labiau mylimus, tuo pačiu ištiesta mylimo žmogaus pagalbos ranka dar labiau sutvirtins jūsų santykius. Savaitgalį atrodys, jog laikotės atstumo nuo mylimų žmonių ir draugų ir jiems bus sunku suprasti, kad jūs tiesiog išmintingai laukiate tinkamos progos atskleisti savo jausmus ir planus.

ŽUVYS
Aistra ir santykių palyginimai - tai viskas, kas jus domins savaitės pradžioje. Leiskite šiam deriniui atrasti geriausias savo santykių detales ir stebėkite, kaip reikalai kryps tik geryn. Trečiadienį bet kokia kaina stenkitės išlikti pozityvūs, rinktis teigiamus sprendimus. Savaitgalį teks pakovoti už savo planus ir troškimus, nes niekas kitas, jei ne jūs pats, nežino, ko trokšta jūsų širdis ir negali to siekti už jus, tad būkite pasiruošę!

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
mergina kad daugiau ;D
Kas rasa esi? :)
eh trokstu kad taip ir butu :)
Naujas komentaras