Meilės horoskopas savaitei (08 02 - 08 08)

 
3 komentarai
Šią savaitę žvaigždės ypatingai dosnios visiems Zodiako ženklams.
AVINAS

AVINAS
Žaviosios Veneros perėjimas į Svarstyklių ženklą penktadienio vakarą bus susijęs su jūsų padidejusiu socialiniu aktyvumu visą savaitgalį. Kaip bebūtų, netgi meilės planetos buvimas švelniame Svarstyklių ženkle gali būti nepakankamai stiprus, kad nutiestų Jums kelią į romantiką. Netikėti nuotaikų pokyčiai, stebinančios aplinkybės ir emociniai neatititikimai paskatins Jus išlikti nerimstančiu.

JAUTIS

JAUTIS
Panašu, kad Jūsų siekiamas stabilumas ir geidulingumas šį savaitgalį nebus pasiekiamas taip lengvai, kaip tikitės. Planetos “šaudo” kaip fejerverkai, kas nesuteiks Jums jaukumo, kurio trokštate. Tačiau Jūsų gebėjimas koreguoti savo lūkesčius Jums padės išvengti naujo partnerio atbaidymo ar esamų santykių sugriovimo. 

DVYNIAI

DVYNIAI
Kerinčiosios Veneros atėjimas į Svarstyklių ženklą šį savaitgalį kitų akyse Jus padarys patrauklesniais. Bet tas, kurį Jūs trauksite, gali nebūtinai būti žmogus, kurio Jūs norite. Nors Dvyniai žinomi kaip mėgstantys eksperimentuoti širdies reikaluose, tačiau staigūs posūkiai ir vingiai jausmų karuselėmis gali būti per daug net gi Jums.

VĖŽYS

VĖŽYS
Mėnulis, esantis Jūsų ženkle šį savaitgalį, linkęs pakelti Jūsų emocinę temperatūrą, ragindamas rizikuoti arba provokuodamas iš viso pabėgti nuo bet kokios rizikos.  Įtempti mėnulio ryšiai su išorinėmis planetomis penktadienį gali paversti iššūkių kupina patirtimi. Jeigu Jums nepatinka ten, kur Jūs ketinate su kažkuo eiti arba nenorite priimti kompromiso, tuomet turbūt protingiau Jums bus pabūti vienam.

LIŪTAS

LIŪTAS
Į Vėžio ženklą įsėlinęs mėnulis paskatins neįprastą savaitgalį. Visuomenės taisyklių laužymas gal ir skamba jaudinančiai, bet tai gali Jums sukelti problemų. Jei esatę linkęs žaisti žaidimus, tuomet linksminkitės tik tuomet, jei visi į jį įtrauktieji žino jo galimus rezultatus. Tačiau jeigu norite, kad Jūsų santykiai būtų tikri ir atviri, jis laikotarpis gali būti nemalonus.  

MERGELĖ

MERGELĖ
Šį savaitgalį Jūsų draugai gali Jus įtraukti į naują ir laukinę patirtį bei supažindinti su labai skirtingais žmonėmis. Jeigu visame tame neieškosite nieko saugaus ir pažįstamo, tai Jums gali būti labai įdomu. Tačiau dabar gali būti sudėtinga surasti patikimą partnerį ar išlaikyti gerus esamus sanktykius.

SVARSTYKLĖS


SVARSTYKLĖS
Šis savaitgalis tiesiog turės būti įsimintinas. Patraukliosios Veneros perėjimas į Jūsų ženklą penktadienį Jus praskaidrins laukimu. Kaip bebūtų, Jūsų romanai ne be priežasties bus suplakti, nes Venera su nenuspėjomis išorinėmis planetomis sukurs visą eilę stresinių situacijų.  Staigūs nuotaikių pokyčiai ar aplinkybių pasikeitimai bus labiau jaudinantys nei raminantys.

SKORPIONAS

SKORPIONAS
Šio savaitgalio įtampa bus didesnė nei dauguma žmonių gali pakęsti, bet gali sutapti su Jūsų pomėgiais ir galimybėmis. Mėnulis, esantis emocionaliame Vėžyje Jūsų aplinką pripildys įvairiais jausmais, kurie išprovokuos galingus nuotaikų pasikeitimus. Jeigu Jūs neileisite sau pasiduoti kraštutinumams ir į viską nereaguosite per nelyg smarkiai, Jums pavyks išspręsti bet kokias potencialias problemas.

ŠAULYS

ŠAULYS
Šį savaitgalį Jums gali nepavykti išvengti emocinių dramų. Planetos bus kaip stirpiai išlėkusios raketos, kurių dėka gali atsirasti trauka kitam žmogui, arba priešingai - sužlugdyti pasitikėjimą artima siela. Jeigu turite ypatingą žmogų savo gyvenime, elgitės su juo ar ja kaip įmanoma švelniau, net gi jei nėra tam priežasties.  Išlikti ramiu chaoso centre bus geriausias Jūsų sprendimas.

OŽIARAGIS

OŽIARAGIS
Šią savaitę Mėnulis, esantis rūpestingame Vėžyje, padarys Jūsų asmeninį gyvenimą labai užimtą. Galimi Jūsų nuotaikų pokyčiai gali išmušti iš vėžių net stabiliausią sąjungą. Tvarkos ar kontrolės siekimas gali tik padidinti spaudimą, todėl išlikite ramūs, prisitaikykite prie aplinkos ir padarykite viską, kad ištrūktumėte iš jausmų audros. 

VANDENIS

VANDENIS
Jūsų tolerancija kitokiems žmonėmis ir taisyklių nesuvaržyti santykiai šią savaitę Jums padės atsidurti geresnėje padėtyje nei daugumai kitų zodiako ženklų. Kaip bebūtų, planetų aktyvumas ir neramumas gali įsūpuoti ir stabilias sąjungas. Abejonė, laisvės troškimas ir nepasitikėjimas žmogiškąja prigimtimi apsunkins įsipareigojimų laikymąsi.

ŽUVYS

ŽUVYS
Mielos, jautrios Žuvys, šį savaitgalį turėtų būti savimi patenkintos, kadangi mėnulis įžengs į Vėžio romantiškąją zoną. Tačiau mėnulis ir mylinčioji Venera susidurs su komplikuotomis planetomis, kurios gali susukti Jums galvą, širdį ir emocijas. Nepasiduokite spaudimui dėl dalykų, dėl kurių nėra viskas iki galo aišku.

Suaugusiems.lt, nuotrauka iš sxc.hu

 
Komentarai (3)
aš tai tikiu tik tada, kai horoskopas man palankus :D
Netikiu aš tais horoskopais, bet šie vis išsipildo :)
"Bet tas, kurį Jūs trauksite, gali nebūtinai būti žmogus, kurio Jūs norite." Velnias...
Naujas komentaras