Meilės horoskopas savaitei (08 03 - 08 09)

horopng.png
 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys, slaptas romanas ar netikėtas išsiskyrimas? Sužinok kas tavęs laukia jau šią savaitę.

AVINAS. Pirmadienį avinukų laukia staigmenos ir meilės eksperimentai. Nors tai ir laikina, stiprios meilės romantiškus epizodus atminsite ilgai. Nuo antradienio popietės stiprės jaunaties įtaka, todėl tai itin palankus laikas atnaujinti savo privatų gyvenimą. Galite imtis ezoterinių priemonių bei ugnies magijos meilei pritraukti. Ketvirtadienį į jūsų gyvenimą vėl pasibels meilė. Tiesa, nuotykių bei pikantiškų pramogų taip pat netrūks. Penktadienį apie asmeninį gyvenimą galėsite pamiršti, tačiau visiškai aistroms atsiduoti bus tinkamas savaitgalis. Tiesa, nepersistenkite ir negąsdinkite savo atkaklumu partnerio. JAUTIS. Pirmoje savaitės pusėje būsite užimti šeimos ir namų ruošos darbais. Tačiau nusiminti neverta, parodyta iniciatyva dėl artimųjų gali padėti atkurti romantiškus ir laimingus santykius su antrąja puse. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio jautukai turės progą atsipalaiduoti. Tai palankus laikas romantiškoms išvykoms bei kelionėms. Šiuo laikotarpiu užsimezgusios pažintys teiks daug džiugesio. Ketvirtadienis, penktadienis ypač palankus meilės pasimatymams bei  flirtui. Šeštadienis permainingas, sėkmė ir laimė persipins su nesėkmėmis ir sunkumais. Sekmadienį pailsėkite ir pasistenkite atgauti emocinę pusiausvyrą. 

 

DVYNIAI. Pirmadienį žinosite atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Tai dvasinės stiprybės ir ilgalaikių perspektyvų metas. Tad imkitės svarbių planų ir neatidėliokite reikšmingų įvykių. Ypač palanku planuoti vestuves ar įregistruoti esamus santykius. Nuo antradienio iki  penktadienio gali tekti spręsti verslo problemas bei su šeima susijusius klausimus, tad romantikai laiko tiesiog neliks. Savaitgalį galimi ginčai su partneriu. Jei norite sumažinti konfliktų tikimybę, verčiau atsipalaiduokite ir nepradėkite pokalbių rimtomis temomis. Pasistenkite atsipalaiduoti ir pabėgti nuo kasdienių rūpesčių. VĖŽYS. Vėžiukai rugpjūti pradės verslo stiliumi. Tačiau tai neišsklaidys aplink jus tvyrančios seksualumo auros. Tikėtina, kad pirmadienį bei antradienį sulauksite išskirtinio dėmesio bei asmeninių pasiūlymų iš priešingos lyties atstovų. Penktadienis - bendravimo ir gilių jausmų laikas. Gali būti, kad nuspręsite imtis radikalių permainų savo asmeniniame gyvenime. Viena akimirka gali apversti aukštyn kojomis visą jūsų gyvenimą. Tačiau nesisielokite, nutiks tai, kam jau seniai buvo lemta įvykti, o jūs esate savo likimo kalvos. Savaitgalį būkite santūresni ir nesiimkite jokių skubotų sprendimų meilės klausimais. 

 

LIŪTAS. Pirmadienį, antradienį savo elgiasiu sujungsite atvirumą ir norą prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Šiomis dienomis jūsų gebėjimą įsimylėti per vieną sekundę keis susikaupimas ir kruopštumas. Pagaliau išmoksite rodyti nuoširdžią iniciatyvą ir tai bus jūsų koziris į sėkmingą meilę. Nuo trečiadienio vėl prisiminsite, ką reiškia siekti asmeninių interesų. Tai puiku, tačiau atminkite, kad sėkmė nusišypsos tik tada, jei siekdami savo tikslų, nepaminsite brangių žmonių įsitikinimų. Penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį norėsis kam nors atverti širdį ir išsikalbėti, tačiau jūsų nuoširdumu gali būti pasinaudota, tad būkite atsargūs ir neatskleiskite savo paslapčių ir slaptų sumanymų. 


MERGELĖ. Mergelės  šią savaitę pasižymės ypatingu darbštumu, tad pačios savo noru asmeninius reikalus paliks nuošalyje. Romantiško polėkio ir jausmų proveržio galite tikėtis nuo penktadienio. Norėsis mylėti ir būti mylimiems? Išdrįskite parodyti savo nežabotą aistrą ir jums bus atsilyginta su kaupu. Sekmadienį jūsų racionalų požiūri keis paslaptingumas ir svajingų išgyvenimų troškulys, tad romantika bei intymumas skleisis pačiomis gražiausiomis ir ryškiausiomis spalvomis. Savaitgalį nesiimkite nieko svarbaus ir mėgaukitės magišku meilės laikotarpiu. 

 

SVARSTYKLĖS. Pirmadienį gali kilti noras surūšiuoti savo svajones ir imtis planų įgyvendinimo. Be abejonės, tai palies ne tik jus, bet ir aplinkinius. Sveikiname, pagaliau išdrįsote oficialiai į savo planus įtraukti ir jums neabejingą žmogų. Tai didelis žingsnis, kuris gali prasidėti santuoka ar rimtais įpareigojančiais santykiais. Toks drąsūs ir romantiškas metas tęsis iki pat trečiadienio. Ketvirtadienis taip pat įdomus, nauji eksperimentai ir originalus požiūris į partnerį leis pajusti, jog turite tvirtą pagrindą po kojomis. Savaitgalį nepraleiskite vienos, kažkas tikrai nusipelnė jūsų išsakytų komplimentų. Tad svarstyti, eiti į pasimatymą ar ne, nė neverta. SKORPIONAS. Pirmadienį išlikite mandagūs ir dalykiški, jūsų lauks svarbus susitikimas su vadovybe ar svarbias pareigas užimančiu asmeniu. Dar vienas svarbus įvykis darbo klausimu skorpionų  lauks ketvirtadienio rytą. Tačiau penktadienį vargu ar galėsite galvoti apie karjeros reikalus, romantiškos nuotaikos ir jausmų proveržis tiesiog užvaldys begėdžius skorpionus. Pirmyn, atsiduokite aistrai ir kaip reikiant pašėlkite! Šeštadienį ir sekmadienį būkite atsargesni flirtuodami ir dalindami pažadus. Galite būti demaskuoti.


ŠAULYS. Rugpjūtis šauliams prasidės įdomiomis ir romantiškomis situacijomis. Nieko rimto,bet visada malonu žinoti, jog jumis yra  žavimasi. Pasistenkite neįsileisti praeities į savo dabartinį gyvenimą, antraip vargu ar pavyks sausam išlipti iš balos. Trečiadienį, ketvirtadienį žvaigždės žada apie sutiktą meilę kelionėje. Tad jei esate vieniši, palankus metas atostogoms ir naujoms pažintims. Tačiau savaitgalį būkite atsargesni. Žvaigždės įspėja, kad staiga įsiliepsnojusi aistra gali turėti neigiamų pasekmių. 

 

OŽIARAGIS. Pirmadienį bei antradienį pajusite, jog jūsų apmaudas esamais santykiais sumažėjo, o jūsų pačių keliami reikalavimai partneriui nebėra  tokie dideli, kokie buvo  ankščiau. Tai puiku, nes tai  suteiks  jums asmeninio komforto jausmą. Ketvirtadienis palankus erotiškiems pasimatymams ir slaptoms užmačioms. Ką gi, kitiems zodiako ženklams belieka tik pasisaugoti veržliųjų ožiaragių. Savaitgalis taip pat nebus ramus, aistra ir  magnetinė trauka persipins tarpusavyje su agresija bei pavydu. Galima pažintis su svečiais iš svetur. 

 VANDENIS. Pirmadienį vandenių gyvenimą gali kaip reikiant pakoreguoti netikėtas atsitiktinumas. Be abejonės, permainos bus susijusios su ilgalaikės meilės perspektyvomis bei turės tik teigiamos įtakos. Antradienį gali kilti noras kažką keisti asmeniniuose santykiuose, tačiau verčiau palaukite, antradienis bei trečiadienis nepalankus laikas aiškintis santykius su antrąja puse. Bus didesnė klaidų bei nesusikalbėjimo tikimybė. Tačiau nuo ketvirtadienio iki pat sekmadienio drąsiai imkitės romantiškų planų, galvokite apie šeimos laimę ir savo ateitį.ŽUVYS. Pirmadienis prasidės aistringais epizodais, flirtu bei abipusiais jausmais. Naujai užsimezgusi pažintis gali peraugti į romaną ar įdomų nuotykį. Antradienį bei trečiadienį meilei nebus nei laiko, nei noro, tačiau nuo ketvirtadienio vakaro, vėl prabus žuvų viliojimo genas. Tai itin komunikabilus ir audringas laikas, tačiau tuo pačiu nevertėtų užstrigti  romantikos bei flirto pinklėse, o svarbu pagalvoti ir apie bendrą  situaciją. Tačiau kaip besistengtumėte, vargu ar savaitgalį pavyks pailsėti nuo seksualinės įtampos bei nervinio išsekimo. 

 Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras