Meilės horoskopas savaitei (08 04 - 08 11)

 
Astrologinė meilės prognozė dvylikai zodiako ženklų. Meilė, pažintys ar netikėti išsiskyrimai? Sužinok kas tavęs laukia šią savaitę.

 

AVINAS

Spindėsite, žibėsite ir spinduliuose teigiama, visų aplinkinių dėmesį atkreipiančia energija. Todėl šiuo metu galite nesunkiai susirasti antrąją pusę ar iš pradžių užmegzti šiltus, draugiškus santykius. Naujų pažinčių niekada nebus per daug. Trečiadienį, ketvirtadienį galite susidurti su finansinėmis problemomis, todėl nebijokite prašyti pagalbos ir paramos. Tikėtina, jog žvaigždės savaitgalį Jus tikrai išgirs, nes būtent tada galite gauti vertingą darbo pasiūlymą.

 

JAUTIS

Visą savo laiką ir dėmesį privalėsite skirti vienam žmogui, antrajai pusei, išsiaiškinti visas negandas ir priežastis, keliančias nesutarimus. Net po niūriausios dienos, išsisklaido debesys ir prašvinta saulė, todėl kartu su mylimu žmogumi išsprendę visas negandas, vėl džiausitės darniais tarpusavio santykiais. Savaitės pabaigoje vėl jausitės laimingas, džiaugsitės gyvenimu ir spinduliuose pasitikėjimu savimi. Nevenkite nustebinti mylimojo, pagaminkite gardžią vakarienę ar užsiimkite Jums abiems mėgstama veikla.

 

DVYNIAI

Pirmadienis – viena sunkiausių ir užimčiausių dienų, tačiau Jūsų energija trykš per kraštus ir savo dėmesį bei laiką spėsite paskirstyti visiems. Jei esate vienišas, nebijokite apsilankyti socialiniuose pažinčių puslapiuose, kai kurios internetinės pažintys perauga į laimingus, visą gyvenimą trunkančius santykius. Trečiadienis, ketvirtadienis – Jūsų laikas, viskas klosis nuostabiai, vidiniu žavesiu trauksite aplinkinių dėmesį.

 

VĖŽYS

Svarbiausia teigiamas požiūris. Šį posakį pritaikyti galima visose gyvenimo srityse, asmeniniai santykiai ne išimtis. Jei būsite priekabus, kiekviename partnerio ištartame žodyje ieškosite dviprasmybių ar neigiamų dalykų Jūsų atžvilgiu, nesunkiai juos rasite. Tačiau priekabės dar nė vieno neprivedė prie gero, santykiai geresni nuo to tikrai netaps. Todėl prieš kritikuodami antrąją pusę, atminkite, jog tobulų tiesiog nebūna.

 

LIŪTAS

Ar turite antrąja pusę, ar jos dar tik ieškote, šią savaitę patariame iš pagrindų keisti strategiją. Ieškantiems- labiau pasirodyti viešumoje, lankytis žmonių susibūrimo vietose, vargu ar meilė pati užklys prie Jūsų durų. Tiems, kurie džiaugiasi jaukia namų šiluma  dažniau stebinti mylimą žmogų. Savaitės viduryje teks daugiau dėmesio skirti darbo reikalams tvarkyti, tačiau su užduotimis susitvarkysite kuo geriausiai.
 

 

MERGELĖ

Nebūkite skeptiški internetinių pažinčių skelbimams, net jei nerasite savęs vertų kandidatų, užtat laiką praleisite puikiai. Juk svarbiausia gera nuotaiką.  Pirmadienį jūsų humoro jausmas veršis per kraštus, pakelsite nuotaiką ne tik sau, bet taip pat ir kolegoms darbe. Antradienis, trečiadienis nusimato labai darbingi, gali tekti ilgiau užsibūti darbe ir atlikti keblias užduotis. Penktadienį galimos netikėtos pažintys, jei esate vienišas i neturite antrosios pusės, ši diena gali būti lemtinga. Sutiksite širdžiai artimą žmogų, su kuriuo pavyks sukurti taip ilgai lauktus artimus santykius.

 

SVARSTYKLĖS

Kalbant apie didelius užmojus – būkite itin atsargūs. Geri norai labai pagirtini, tačiau jie neturėtų prasilenkti su galimybėmis, todėl nuo šiol geriau sumažinkite aktyvumą visose gyvenimo srityse. Kalbant apie asmeninius santykius – didelių permainų nenusimato, viskas klosis pakankamai neblogai. Vienišiems žvaigždės žada malonias permainas asmeninių santykių srityje, tikėtina, kad pagaliau pavyks užmegzti taip ilgai lauktas ir išsvajotas pažintis, kurios tikėtina, laikui bėgant peraugs į rimtus santykius.

 

SKORPIONAS

Savaitė tik prasideda, o žvaigždės Jums žada nuostabią savaitę! Pirmadienis atneša teigiamos energijos bangą į jūsų gyvenimą — todėl nukreipkite jį romantiškiems santykiams puoselėti.  Teigiamas požiūris į gyvenimą, gera nuotaika - puikiausia dovana Jūsų mylimajam.

 

ŠAULYS

Būsite užtikrintas ir kaip niekad pasitikėsite savo jėgomis. Norėsis naujų potyrių, todėl būsite pasiryžęs veltis į abejonių keliančius meilės nuotykius. Jei turite antrąją pusę, būkite atsargus, nes vienas neapgalvotas žingsnis gali sugriauti ilgai puoselėtus santykius. O jei esate vienišas, patariame klausyti širdies balso ir vengti bet kokių avantiūrų ar neaiškių nuotykių.

 

OŽIARAGIS

Šią savaitę Jūsų galvoje suksis daugybę idėjų, pradedant meile, baigiant būsto remonto darbais. Turintiems antrąją pusę santykiai klosis gana neblogai, nors pykčių neišvengsite, tačiau visuose namuose pasitaiko juodų dūmų, todėl panikuoti dėl to tikrai neverta. Trečiadienį, ketvirtadienį patariama kuo daugiau bendrauti, po darbo neužsidaryti namuose, o būti tarp žmonių. Patikėkite, patys dėl to jausitės tik geriau.

 

VANDENIS

Jei esate vieniši, savaitės pabaigoje galite jausti meilės, šilumos stygių. Tačiau nepanikuokite, nepasiduokite juodžiausioms mintims ir atminkite, kad viskas laikina, anksčiau ar vėliau blogiausios akimirkos baigiasi. Netrukus romantika ir šilti jausmai pasibels į Jūsų duris. Na, o jei turite antrąją pusę, dabar su partneriu jausitės tikra pora, koja kojon žengianti per gyvenimą.

 

ŽUVYS

Šią savaitę patartina imtis imtis radikalių veiksmų meilės atžvilgiu. Vargu ar ji pasibels į Jūsų duris, todėl jei esate vieniši, jos ieškoti privalote patys. Savaitės pradžioje iš draugų sulauksite pasiūlymų apsilankyti klubuose ar vakarėliuose. Priimkite juos, taip pat nevenkite flirtuoti ir išreikšti savo simpatijų. Nebegalima daugiau laukti, kol meilė pati ateis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras