Meilės horoskopas savaitei (08 05-08 11)

 
Astrologinė prognozė visiems Zodiako ženklams.

AVINAS

SANTYKIAI: Šią savaitę būsite labai emocingi, ir patys nustebsite, kiek daug prieštaringų jausmų Jus užplūs. Tai gana keistas metas, tačiau per daug dėl to nesirūpinkite – savaitės pabaigoje atrodys, kad visa tai, dėl ko nerimavote, nebuvo taip rimta, kaip pasirodė iš pirmo žvilgsnio. Ketvirtadienį Jus užplūs kūrybinė energija, gali būti, kad tam turės įtakos Jums patinkantis asmuo.

SEKSAS: Šią savaitę stokosite supratingumo. Jūsų antroji pusė tikrai nesusijusi su Jūsų nuotaikų kaita. Labiau įsigilinkite į tai, ko nori jūsų mylimas asmuo.

JAUTIS

SANTYKIAI: Ši savaitė – puikus metas pasireikšti visose srityse. Jau seniai akimis sekiojate patrauklų asmenį? Dabar – puikus metas imtis iniciatyvos ir galų gale užmegzti pokalbį. Tikėtina, kad Jūsų pastangos pasiteisins. Palankiausia  šios savaitės diena – penktadienis. Savaitgalį praleiskite aktyviai.

SEKSAS: Šią savaitę būsite labai aistringi, ir norėsite mylėtis... labai neįprastose vietose. Reikėtų saugotis galimų traumų.

DVYNIAI

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje jausite nerimą, todėl patartina daugiau laiko praleisti gamtoje ar tarp žmonių – nesėdėkite užsidarę namuose. Jei nerimaujate dėl savo santykių su antrąja puse, jau atėjo metas atviram ir nuoširdžiam pokalbiui. Ketvirtadienis – puikus metas kūrybinei veiklai. Savaitgalį daugiau laiko skirkite antrajai pusei, jei esate vieniši – apsilankykite vakarėlyje.

SEKSAS: Šią savaitę norėsite, kad antroji pusė sakytų kuo daugiau komplimentų. Geriausia „taktika“ tai padaryti – pačiam nebūti arogantiškam ir karts nuo karto pasakyti, kaip jums gerą su partneriu (partnere).

VĖŽYS

SANTYKIAI: Ši savaitė Jums bus palanki. Jums puikiai seksis bendrauti tiek su pažįstamais, tiek su nepažįstamais asmenimis. Jei nesate įsipareigoję, tikėtina, kad Jūsų statusas šią savaitę pasikeis. Jei turite antrąją pusę, stenkitės atsispirti pagundoms, priešingu atveju, žala bus neatitaisoma. Savaitgalį rekomenduojama aplankyti seniai matytus bičiulius ar giminaičius. Savaitgalį būkite atsargesni – galimos traumos.

SEKSAS: Nebijokite garsiai reikšti savo norų – naivu tikėtis, kad partneris (partnerė) atspės, kokie Jūsų lūkesčiai. Išsakykite savo norus – tikėtina, kad jie bus išpildyti.

LIŪTAS

SANTYKIAI: Pirmoji savaitės pusė palanki pabaigti ilgai vilkintus darbus, o antroji savaitės pusė – romantiškiems pasimatymams. Šią savaitę būsite labai kūrybingi, pasinaudokite tuo, ir nudžiuginkite savo mylimą asmenį. Jei vis dar esate vieniši, apsižvalgykite, galbūt Jus jau kurį laiką stebi Jums simpatiją jaučiantis asmuo? Savaitgalį užsiimkite Jums patinkančia veikla, juk jau seniai tam neskyrėte laiko?

SEKSAS: Ar tikrai verta kankintis dėl asmens, kuris Jums abejingas? Pagalvokite, ar tikrai norite mylėtis su tuo žmogumi, kuris nejaučia nė menkiausios simpatijos Jums?

MERGELĖ

SANTYKIAI: Pirmadienį daugiau galvokite apie tai, ką kalbate, gali būti, kad neatsargiai ištarti žodžiai padarys neatitaisomą žalą. Antradienį ir trečiadienį mėgaukitės kitų žmonių kompanija, tai tikrai išeis Jums į naudą. Ketvirtadienis – palankiausia šios savaitės diena romantiškiems pasimatymams. Savaitgalį daugiau dėmesio skirkite sau.

SEKSAS: Neslėpkite savo seksualumo, o priešingai, išnaudokite jį. Galite nustebinti ne tik savo antrąją pusę, bet ir patys save, žinoma, gerąja prasme.

SVARSTYKLĖS

SANTYKIAI: Pirmadienį tiesiog spinduliuosite teigiama energija, ir tuo „užkrėsite“ aplinkinius. Gera nuotaika nesitrauks visą savaitę: o kaip gi kitaip, jei tam yra priežastis? Jausitės įsimylėję ir mylimi, ir tai stums jus į priekį. Kad ir kaip norėtumėte visą savo laiką praleisti su mylimu asmeniu, nepamirškite skirti dėmesio savo bičiuliams ir šeimos nariams.

SEKSAS:Šią savaitę būsite nusiteikę flirtuoti: su kaimynu (-e), kolegomis... Žinoma, nereikėtų peržengti ribos, jei esate įsipareigoję.

SKORPIONAS

SANTYKIAI: Nelaukite, kol Jums patinkantis asmuo žengs pirmą žingsnį. Patys imkitės iniciatyvos –gana kankintis nežinioje, ar pavyks užmegzti romantiškus ryšius, ar ne. Tinkamiausias laikas imtis iniciatyvos – pirmoji savaitės pusė. Ketvirtadienį ir penktadienį galite būti tokie užsiėmę, kad tiesiog nepavyks rasti tam laiko. Savaitgalio neplanuokite – gali būti, kad planai pakryps netikėta linkme.

SEKSAS: Atėjo laikas naujovėms. Gal jau seniai išbandėte kažką naujo sekso srityje? Per daug neribokite savęs, galite atrasti visai naujų malonumą teikiančių šaltinių.

ŠAULYS

SANTYKIAI: Nepasikliaukite tuo, ką Jums sako kiti žmonės, pasitikėkite tik jų darbais. Savaitės pradžioje jausite, kad niekuo negalite pasitikėti, tačiau jau ketvirtadienį pamatysite, kad reikalai eina geryn. Palankiausia šios savaitės diena – penktadienis. Šią dieną veikite tai, ką labiausiai norite – galite pasikviesti Jums patinkantį asmenį į pasimatymą. Tikėtina, kad atsakymas bus teigiamas. Savaitgalį priimkite siūlymus pasilinksminti.

SEKSAS: Daugiau galvokite apie tai, ko nori Jūsų antroji pusė – išsiaiškinkite, galbūt ji (jis) norėtų, kad įgyvendintumėte jos (jo) fantaziją. Gali būti tikrai karšta.

OŽIARAGIS

SANTYKIAI: Savaitės pradžioje būsite linkę  vadovautis protu, tačiau nepamirškite, kad kartais teisingiausi sprendimai būna tie, kuriuos „padiktuoja širdis“. Antradienis ir trečiadienis palankus romantiškiems susitikimams ir naujų pažinčių užmezgimui. Savaitgalį būsite kupini energijos, veikite tai, ką labiausiai norite, ir per daug savęs nevaržykite.

SEKSAS:Šią savaitę atrasite kūno ir dvasios pusiausvyrą, taigi ir seksas bus tikrai... kitoks. Įsigilinkite į savo poreikius.

VANDENIS

SANTYKIAI: Palankiausia šios savaitės diena – pirmadienis, atrodys, kad sekasi viskas, ko tik imatės. Antradienį Jums gali kelti nerimą santykiai su antrąja puse, tačiau stenkitės nekonfliktuoti – nors atrodys, kad kiekviena smulkmena yra be galo svarbi, tačiau šiuo metu geriausia visus priekaištus pasilaikyti sau – jau savaitgalį atrodys, kad nerimavote dėl visiškai bereikšmių dalykų.

SEKSAS: Šią savaitę būsite tikrai pašėlę, galvoje suksis beprotiškos idėjos: kas žino, gal keletą jų pavyks įgyvendinti... miegamajame?

ŽUVYS: Šią savaitę jausitės lyg ant sparnų – jausitės įsimylėję, ir tai stums Jus judėti į priekį. Mėgaukitės šiuo laikotarpiu – tai labai palankus metas. Būsite kūrybingi, iškalbūs ir tiesiog švytėsite – kodėl to neišnaudojus? Savaitgalį skirkite dėmesio Jums patinkančiam asmeniui – šiuo metu Jums pavyks jį (ją) geriau pažinti. Tikėtina, kad nenusivilsite.

SEKSAS: Šią savaitę galimi vienadieniai nuotykiai – jei dalyvausite vakarėlyje, alkoholį vartokite saikingai, priešingu atveju, galite pabusti svetimoje lovoje, ir... tuo tikrai nesidžiaugti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras